Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 24 września 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już ucierkam spac po ciężkim dniu
    buziaki kochaane i powodzenia w skurczach

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 24 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz trochę o mnie:

    Byłam u hematologa ito chyba juz ostatni raz przed porodem :)

    Zakocona hemoglobinę mam juz 13!!!! Dasz wiarę? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 21:53

    ZakręconaOna, zakocona, agaton, paula1, maluda lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona a liczysz czas ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    ja już ucierkam spac po ciężkim dniu
    buziaki kochaane i powodzenia w skurczach
    Dobrej nocy:)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Zakłócona hemoglobinę mam juz 13!!!! Dasz wiarę? :)
    to do mnie czy Zakręconej :D?

    Zakręcona, nie liczę. Cośtam klikałam na tej apce, ale olałam, bo jakieś mi kosmosy wychodziły z czasem trwania i przerwami :P

    polkosia widzę, że poszła z mężem działać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 21:47

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 24 września 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam na Sr mówili że jesli mamy przeczucie ze skurcze to moga być TE skurcze to zeby przed wybraniem sie do szpitala zrobic 3 rzeczy: wypić melise, wziąć nospe a następnie ciepłą kąpiel lub prysznic ok 20-30 min. Jeśli po tej kombinacji nie przejdzie a się nasili to wiadomo ;)

    21.10.2015 Leon <3
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 24 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka z taka hemoglobina to byś krew mogla oddawać:) super:)
    W ogóle fajnie,ze jestes w domu i ze miałaś dwie pomocnice:)

    jaroszka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 24 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozczula mnie w jaki sposób moja koteczka składa łapki :)
    Powinna sie nazywać dama, a nie Ryska :D
    Dzisiaj tak sobie ze mną poleguje, chyba tęskniła :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/117a9e26ad6c.jpg

    zakocona, agaton, szczesliwa_mamusia21, BATTINKA, maluda, nick nieaktualny, WiedźmaMaKota, Nynusia, Little Frog, lojkalojka, nick nieaktualny, Bąbelek, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 24 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona do ciebie bo ja tez pisze twój nick i mi zmienia tablet :D

    Mika właśnie ogłoszenie na FB , a jak nie to niech brat się pakuje w auto i przyjeżdża w odwiedziny przy okazji przywiezie rzeczy :)

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie madu:)
    Zakocona sama licz na stoperze od poczatku jak dostaniesz skurcz aż do nastepnego aż się zacznie i zapisz na kartce i pozniej od nowa . :) wyjdzie Ci zaraz na pewno normalnie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 24 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    to do mnie czy Zakręconej :D?

    Zakręcona, nie liczę. Cośtam klikałam na tej apce, ale olałam, bo jakieś mi kosmosy wychodziły z czasem trwania i przerwami :P

    polkosia widzę, że poszła z mężem działać :D

    Do Ciebie :) słownik przekręcił

    relgh371crdcdbv2.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 24 września 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje,ze mi to wody odejdą,żebym nie musiała rozkminiac z tymi skurczami:)

    ZakręconaOna, annggela, polkosia, nick nieaktualny, Little Frog, nick nieaktualny, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 24 września 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Jaroszka, tego też już próbował jedzie jeden znajomy, ale takiej paczki nie weźmie. W odwiedziny przyjedzie, ale dopiero po moim porodzie, żebym nie była sama kilka dni po. Auta nie ma, więc nie pojedzie :) Na dziś wystarczy, mam dosyć. Szlag mnie trafiał, ale przechodzi. Rozwaliłam kilku w karty na kurniku i już mi lepiej :D

    ZakręconaOna, agania, Little Frog lubią tę wiadomość

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 24 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla a skąd dokąd ta paczka?

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 24 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton dzieki :) ja tez sie cieszę, a raczej juz sie cieszę, bo nie ukrywam wczoraj byłam przerażona :)
    A pomocnice sa kochane, nie wiem co bym bez nich poczela :D

    agaton lubi tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 24 września 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    Dzięki Jaroszka, tego też już próbował jedzie jeden znajomy, ale takiej paczki nie weźmie. W odwiedziny przyjedzie, ale dopiero po moim porodzie, żebym nie była sama kilka dni po. Auta nie ma, więc nie pojedzie :) Na dziś wystarczy, mam dosyć. Szlag mnie trafiał, ale przechodzi. Rozwaliłam kilku w karty na kurniku i już mi lepiej :D

    Boże to kurnik jeszcze funkcjonuje ???? Haha :)

    A brat nie moze pojechać tym polskim busem ? Przy okazji odwiedzi w weekend. No kurczę czasem sie trzeba poświecić

    relgh371crdcdbv2.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 24 września 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka wrote:
    Boże to kurnik jeszcze funkcjonuje ???? Haha :)

    A brat nie moze pojechać tym polskim busem ? Przy okazji odwiedzi w weekend. No kurczę czasem sie trzeba poświecić

    A pamiętasz jak opowiadałam co się działo przed ślubem, na ślubie i po? Nie wierzę w aż taką przemianę ;)

    Arielka do Niemiec, okolice Mainz

  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 24 września 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ten młodszy brat,czy starszy? Bo starszy mowilas,ze poznal jakas kobitke i sie zmienił nie do poznania:)
    Cos wymyślisz,ale może faktycznie na dzisiaj juz odpuść i odpocznij:)

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka, super, że masz tak wysoko już hemo :)! Lepsze o 0,6 niż u mnie :D!

    byłam wziąć kąpiel jednak. Skurcze raczej już przeszły :)

    ZakręconaOna, madu, jaroszka lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 września 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika polubilam część postu Twojego ,ze rozwalilas kilka osób w kurniku haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 2400 2401 2402 2403 2404 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ