Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 29 września 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi się przybrało 12 kg, pewnie jeszcze troche podskoczy. Ale nie odmawiałam sobie niczego.

    mój nie chce już się ze mną kochać :( mówi, że czuje dyskomfort, że się boi :(

    mhsvh371pdpt408y.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 września 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton, cholestaza to bardzo poważna choroba i bardzo niebezpieczna dla dziecka, więc mocno wątpię, że ją masz, bo to nie jest byle co.
    Masz jej objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 10:19

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    Dziewczyny a co z ta chilestaza,co się na to robi? Bo ja to chyba mam,ale juz mi się badac nie chce.
    Mi sie wydaje ze u Ciebie Zakręcona to efekt jojo plus zaparcia i nie trudno przytyć,szczególnie,ze juz kiedys przytylas tyle przez chorobę. Zrzucisz na pewno,ja mam nadzieje,ze tez szybko schudnę,bo nie będę miała w czym chodzić;) juz mam dosyć tych ciążowych ciuchów:)
    To samo mi właśnie lekarka powiedziała , ze nawet jakbym się obzerala nie przytylabym 40 kg , zresztą zrobilabym dziecku krzywdę takim obrzeraniem , cukrzyca ciazowa itp a nic takiego nie mam , malusio zdrów .
    Tez mam nadzieje ze zrzuce szybko , na mojej dietce potrafilam schudnac tak jak kiedyś pisalam 40 w 10 miesięcy wiec teraz tez dam rade plus władze ćwiczenia , latanie do dziecka To wiadomo ze jeszcze dodatkowy wysiłek:) ah juz nie mogę się doczekać na prawdę.
    Kochana a co do cholestazy to z krwi sprawdzaja biliburyne czy jakoś tak


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 29 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole to po skonczeniu siusiu wycieram sie i leci mi dalej :/ i znowu wycieram i leci dalej( jakbym tego nie kontrolowala ) :/ czy ktoras tak ma ?

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 870

    Wysłany: 29 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexie wrote:
    Zapisz sobie na kartce wszystkie pytania,ja tak zawsze robię :)
    Dobra rada, dzięki!

    Mam tylko nadzieje ze wyśle mnie co najwyzej na badania (3 tygodnie temu miałam wszystkie próby wątrobowe w normie). Nie chciałabym wylądować na oddziale

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annggela wrote:
    Zakretka ja mam 2 pary leginsow i jedne dresy oraz 4 bluzki i jedna bluze, gacie dupa zaczyna pochlaniac ale nawet maz powiedzial ze nie kupi nowych bo i tak zaraz to zrzuce. Jeszcże nigdy nie wazylam tyle co teraz :/ ale planuje na sylwestra juz wskoczyc w kiecke, mam nadzieje ze mije malenstwo momoze mi zrzucic te kg i bedzie pieknie jadl mleczko :)

    Agaton ja tez od dwoch dni wiecej sluzu mam, czuje jakbym mokro miala, niestety nie znam sie na tych ph wiec nie pomige :/
    Ja kupilam jedna bluzkę na poczatku ciąży w która i tak się nie mieszcze juz wiec luz , będzie na kiedyś: ) i jedne jeansy na gumie które są za male juz na mnie prawie w nogach wiec po ciąży będą idealne na zakrycie sadelka a po schudnieciu będę miała luźne gumiaki:) nawet po domu , ja majtki kupilam w ciąży 5 par i wsio , więcej nie kupuje


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, ale siku ci leci czy co? Ja tak mam. W zależności w jakiej pozycji usiade to jeszcze mi dolatuje kolejna porcja siku.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 29 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    a mi się przybrało 12 kg, pewnie jeszcze troche podskoczy. Ale nie odmawiałam sobie niczego.

    mój nie chce już się ze mną kochać :( mówi, że czuje dyskomfort, że się boi :(
    Mojemu tlumaczylam ze nasienie teraz moze pomoc w zmiekczaniu szyjki co ulatwi mi porod a on nic, jeszcze w sierpniu non stop latal za mna a gdy teraz chce to on nic nie robi ;( jak na zlosc

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 29 września 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak to są wody, sączą się, to coś z tym robić, czy to normalne i czekac na akcje?
    Zakocona, jak się kładę, to swędzi mnie co chwile coś. Jak siedze w kościele no to się drapie co chwile, aż mi głupio. Ja w ogóle nie wiedziałam, że jest jakas taka choroba i nigdy nic ginowi nie mówiłam, ale miałam krew badana i wszystko było dobrze. Raz po pizzy bardzo mnie w nocy swędziało wszystko, ale stopy i dłonie to akurat w ogóle. Sama nie wiem...
    teraz jak jem lekkostrawnie bardziej, to jest ok, ale jak sie kłade, to drapne się co trochę;)

    magdallenee lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 29 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anngela jak nie umiesz miesniami kegla tego zatrzymać to wody!

    Czy w każdej aptece można kupić takie paski ph? Ile to kosztuje?

    U mnie dzisiaj twardnienia brzucha (bezbolesne) i kłucie w szyjce - mam nadzieję że to nie żadna infekcja, bo żadna z Was o tym nie pisała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 10:26

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy zajrzałam w lusterko jak tam moja psita wygląda. Żałuję, że to zrobiłam. Rozklapciana totalnie :/ Dobrze przynajmniej, że łysa.

    Agaton, skóra swędzi, bo jest rozciągnięta :). Dawałam kiedyś artykuł o cholestazie i tam swędzą dłonie i stopy. Na choelstaze robi się próby watrobowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 10:27

    polkosia, lojkalojka, Arielka lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 29 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Angela, ale siku ci leci czy co? Ja tak mam. W zależności w jakiej pozycji usiade to jeszcze mi dolatuje kolejna porcja siku.
    No chyba tak, ale wrazenie mam jakbym kontrole stracila :/ nie mam tych paskow i nie wiem czy moge tu kupic. Jak skoncze siusiu to czekam chwilke rozluzniona, zaczynam wycierac i sru leci i znow.

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    a mi się przybrało 12 kg, pewnie jeszcze troche podskoczy. Ale nie odmawiałam sobie niczego.

    mój nie chce już się ze mną kochać :( mówi, że czuje dyskomfort, że się boi :(
    Mój D wczoraj mi powiedział , ze jak robi mi się rozwarcie juz to on lekko będzie się źle czuł kochającą się ze mną wiedząc , ze małego w główkę może dotknąć: o haha z jednej strony go rozumiem a z drugiej no jakoś poradzić sobie trzeba ! :D

    Zakocona oj poważna masz racje ale generalnie to nie zawsze jest tak właśnie z tymi objawami , nawet mój lekarz mówił mi ze jedna nie ma objawów nawet a okazuje się przy badaniach ZS chllestaza na całego albo ta co ma największe objawy nie ma wgle . Moja znajoma się drapala i miała brązowe plamy na nogach i rekach a plamy to nie objaw podobno , Ja miałam krostki i mega swędzenie ktore apropos właśnie od nowa wraca i dostał am skierowanie na to badanie , no cóż zobaczymy . Oby żadna z Nas nie miała tego

    my dream lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 29 września 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StyczniowaNadzieja wrote:
    Dzięki! Właśnie w nocy też pomyślałam że to może być cholestaza ale nie chce się nakręcać, teraz juz nic nie swędzi i opuchlizna jakby też mniejsza. dobrze że dzis wizyta tylko zeby mi to z głowy nie wyleciało!

    Mnie swędzą dłonie, jak spuchną. Lekarz mówił, że to rozciągnięta skóra swędzi. Cholestaza to uporczywy świąd i nie tylko na dłoniach, więc przypuszczam, że to od puchnięcia :)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 29 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, nie musisz mi udowadniać nic. Chodzi mi jedynie o to, że skądś te kilogramy się biorą...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • magdallenee Ekspertka
    Postów: 121 215

    Wysłany: 29 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton wrote:
    No to jak to są wody, sączą się, to coś z tym robić, czy to normalne i czekac na akcje?
    Zakocona, jak się kładę, to swędzi mnie co chwile coś. Jak siedze w kościele no to się drapie co chwile, aż mi głupio. Ja w ogóle nie wiedziałam, że jest jakas taka choroba i nigdy nic ginowi nie mówiłam, ale miałam krew badana i wszystko było dobrze. Raz po pizzy bardzo mnie w nocy swędziało wszystko, ale stopy i dłonie to akurat w ogóle. Sama nie wiem...
    teraz jak jem lekkostrawnie bardziej, to jest ok, ale jak sie kłade, to drapne się co trochę;)
    Miałam cytować, a polubiłam - przepraszam za błąd ! :)
    Z cieknącymi wodami udałabym się na IP, żeby sprawdzić, czy to na pewno to i ile ich ewentualnie już uciekło

    xnw4yx8dweuujbmn.png
    hchyikgnsx4bwwjp.png
    relgru1d1em5tg0q.png
    heciyugqw91s7l81.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 29 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, jak leci niekontrolowanie, to raczej wody. Mi siki tak lecą, ale musze je wycisnąc hehe.

    Katarzyna, ja mam próbki z tego leku GineIntima, są w aptece za darmo, przynajmniej w mojej. Można podobno też przez net zamówić.

    Katarzyna87, annggela lubią tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaton mnie dłonie i stopy wgle nie swedza tez .
    Zakocona Ja wczoraj się golilam przy lustrze , tez żałuje ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • magdallenee Ekspertka
    Postów: 121 215

    Wysłany: 29 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annggela wrote:
    No chyba tak, ale wrazenie mam jakbym kontrole stracila :/ nie mam tych paskow i nie wiem czy moge tu kupic. Jak skoncze siusiu to czekam chwilke rozluzniona, zaczynam wycierac i sru leci i znow.
    W aptece dostępny jest test na cieknące wody nazywa się BoboSafe, wyglądają jak podpaski, trzeba w tym trochę pochodzić i jeśli to faktycznie wody to zmienia ona zabarwienie na niebieski :)

    Katarzyna87, polkosia lubią tę wiadomość

    xnw4yx8dweuujbmn.png
    hchyikgnsx4bwwjp.png
    relgru1d1em5tg0q.png
    heciyugqw91s7l81.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 29 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, plamy są również objawem. Koleżanka pokazywała mi swoje stopy po porodzie po cholestazie. Strup na strupie, bo tak się drapala.

    Angela, alw leci ci z pochwy czy z cewki, bo przecież to czuć. I jest różnica.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 2476 2477 2478 2479 2480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ