Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 29 września 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona jakbym widziała swój brzuch i jeszcze tam noga po boku :D moja Lenka tez się tak rozpycha :)

    Zak u Ciebie to już chyba blisko jak to czop :) daj znać jutro co powiedziała ginka :)

    Onka, Małgo trzymam kciuki będzie dobrze.

    Ja wróciłam i wiem tyle ze nic nie wiem. Jak do poniedziałku nie urodze mam dzwonić :/

    zakocona lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 29 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratuluję! Jaki duży dzidziuś <3


    l22nhdgeccid541p.png
  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 29 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka pewnie tak. Ale Staś bedzie twardy, bo ma taka matkę :)
    Aanaa, doczytałam i edytowałam posta, ale dziękuje za uwagę :)
    Paulla gratulacje :)

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 870

    Wysłany: 29 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauLLa gratuluje i życze szybkiego powrotu do formy.

    My po wizycie. Ogólnie wszystko ok, szyjka jest miękka i zaczyna się skracać, mały wg badania ma już 3600g więc mam nadzieje ze długo nie posiedzi i nie urosnie dużo więcej.
    Obiecałam że napisze co z tym swędzeniem dłoni w nocy i opuchlizną. Ogólnie dostałabym skierowanie na badania ale ze na ostatniej wizycie miałam je aktualne i wszystko było ok to mam to tylko obserwować gdyby sie powtórzyło to za tydzień na wizycie dostane skierowanie na próby wątrobowe, a gdybym odczuwała bardzo nasilony świąd, nie tylko na dłoniach plus opuchlizna to mam jechać na szpital bo to juz taki etap że w razie czego robią cc albo wywołują poród.

    Nawet nie próbuje Was nadrabiać, nie mam siły, u lekarza straszne opóźnienie było ponad 2h czekania...

    annggela lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla wszystkiego dobrego dla Was i gratulacje dla rodziców ! :)
    Wrzuc foteczke jak będziesz mogla :*

    Nynusia się okaże ! :D dam znać dam

    Nynusia lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 29 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka, jaką uwagę :) madra jestem bo dzis u pediatry bylysmy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 20:47

    EwelKa wielka lubi tę wiadomość

    iv09hdge6yql001e.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 29 września 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratuluje synusia :)
    No spory chlopak !


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 29 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratuluje synka. Kawal chlopa z niego:) będzie co całować:*
    Najważniejsze ze juz masz za sobą teraz juz będzie tylko lepiej.

    Nynusia ja jak nie urodzę w tym tyg to Ginek kazał mi przyjść w poniedziałek po skierowanie ale po co to niewiem? Na wywołanie może...:/
    Takze będziemy razem wizytować;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 20:52

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 29 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratulacje! :) ale duży chłopak :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 29 września 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratulacje :** doczekalas sie swojego skarba, czekamy na focie przystojniaczka <3

    Stokrotko zapomnialabym, wszystkiego najlepsźego !!! Tez bym z checia wpadla na rose mmmmmmmm... Pycha :)

    stokrotka25 lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 29 września 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    No to ja tez przyjezdzam na kawalek ! Jak juz bedzie cala blacha to pomoge zjesc ! :D

    Ty za torcika nie musisz się nawet zapowiadać ;P

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 29 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauLLa, gratulacje <3

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 29 września 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję kochane :*

    Synuś z cycusia pociągnął ładnie więc wierzę że jutro będzie lepiej :)
    Niestety pionizacja nieudana...usiadlam i wylam z bolu...leze już i czas spać...

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 29 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulla gratulacje kochana :*
    dzielna jesteś :* cieszę się że w końcu doczekałaś się swojego szczęścia :*

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauLLa wrote:
    Dziękuję kochane :*

    Synuś z cycusia pociągnął ładnie więc wierzę że jutro będzie lepiej :)
    Niestety pionizacja nieudana...usiadlam i wylam z bolu...leze już i czas spać...
    Kochana będzie coraz lepiej na pewno ! :)
    Jeeejku jak Ja się cieszę , ze w końcu los Ci te przykrości życiowe wynagrodził: * nareszcie bedziesz szczęśliwa tak do końca z mężem ! :)

    agaton lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczęta,

    Od paru dni czytam Was niestety tylko wyrywkowo, bo nie wyrabiam, za co przepraszam.

    Paulla - gratulacje!!! Wspaniale, że Synek jest już z Wami. Wybraliście przepiękne imię :-D Życzę Ci jak najszybszego powrotu do formy.

    Jeżeli chodzi o szczepionki, to u mnie w rodzinie ostatnio był wysyp dzieci (10 w ciągu roku), aż dorobiłam się dwóch chrześniaków :-P W każdym razie, wszyscy szczepili szczepionkami 5w1, też te mi polecała położna. Mąż się obczytał i zdecydował, że też je weźmiemy (m.in. ze względu na liczbę wkłuć i postać krztuśca, o której wspomniała aanaa, a która wywołuje mniej odczynów poszczepiennych niż ta szczepionka z NFZtu).

    Uwaga – ostatnio mi szwagierka powiedziała, że dzieci w żłobku państwowym dostają za darmo szczepionkę na pneumokoki i na ospę – tak jest w Poznaniu, funduje urząd miasta – sprawdźcie sobie, czy tak u Was nie jest, bo zawsze to jakaś oszczędność $$$, oczywiście, jeżeli planujecie posyłać dzieciaczki do żłobka i podawać te szczepionki.

    W kwestii szczepień każda z nas ma prawo wyboru i każdy jest dobry, najważniejsze, żeby szczepić ;-)

    Chciałam trochę pocieszyć dziewczyny, które nie mogą się doczekać porodu. Moje dwa wspaniałe chrześniaki (dzieci pierworódek) urodziły się w 42 tygodniu. Jeden ważył 3430 (chłopiec), druga 3900 (dziewczynka), a wg. USG miało być 4200. Mama dziewczynki urodziła nawet bez pęknięcia, czy nacięcia, więc dla każdej jest nadzieja! :-) Nawet przy takim klocuszku :-D
    Też bym chciała już tulić mojego Synka, ale wierzę, że jemu jest dobrze w tym inkubatorku pod moim sercem i wyjdzie, kiedy będzie gotów (jest taka teoria, że to dziecko inicjuje poród, kto chce niech nie wierzy ;-) ). Październik już za dwa dni i pewnie wtedy się Dzieci posypią ;-)

    Buziaki i słodkich snów!!!

    stokrotka25, nat_alia, Lexie, aanaa, Nynusia lubią tę wiadomość

  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 29 września 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula jeszcze ja, jeszcze ja! GRATULUJĘ!!! <3
    Faktycznie synuś ładna waga:) A Ty dasz radę Kochana, z dnia na dzień będzie coraz lepiej, jak już mleczko pije to w ogóle super... ;) Ahhh.... fajnie czytać takie wiadomości.

    Dzięki Dziewczynki za życzenia, wpadajcie wszystkie! :D Jak tyć to razem :)

    Lexie, Nynusia lubią tę wiadomość

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 29 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula gratuluje ;* a miałyśmy ten sam termin ;p

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 29 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, gratuluję Synka :) Odpoczywaj teraz, a jutro na pewno poczujesz się lepiej i wstaniesz bez problemu. Śpijcie tam dobrze ;)

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 29 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Rewianka~ wrote:

    Też bym chciała już tulić mojego Synka, ale wierzę, że jemu jest dobrze w tym inkubatorku pod moim sercem i wyjdzie, kiedy będzie gotów (jest taka teoria, że to dziecko inicjuje poród, kto chce niech nie wierzy ;-) )

    Rewianka nie wiem czy o to Ci chodzi, ale właśnie ostatnio w filmiku z Discovery mówili, że to dojrzałe płuca dziecka wydzielają do wód płodowych białko, które powoduje wydzielanie oksytocyny. A oksytocyna wywołuje skurcze macicy, ale to wiemy:)

    nick nieaktualny, Nynusia lubią tę wiadomość

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
‹‹ 2487 2488 2489 2490 2491 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ