Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 30 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona spokojnie, na pewno nic się złego nie dzieje, przebadają dobrze i Was wypuszczą :*

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • stokrotka25 Autorytet
    Postów: 605 754

    Wysłany: 30 września 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona to się porobiło na koniec... dobrze, że byłaś na tej wizycie. Też myślę tak jak Bąbelek, najważniejsze, że będziesz pod stałą kontrolą! Głowa do góry!:*

    7u22vfxm8uw9m621.png
    Kubuś <3
    relgx1hphmsxnoqh.png

    Aniołek [*] 10 tc
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 30 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia ale to piękne!!

    Dodinka to w sumie dobre wieści,czekamy i kciukamy!

    Zakrecona,nie martw się,będzie dobrze,tak jak dziewczyny mowią,bedziesz przynajmniej pod kontrolą! :-*

    polkosia, dodinka lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, wszystko będzie ok!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 30 września 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosiu mój też cały w rozstępach ;/ A w pokoiki Klementysi to sama chętnie bym zamieszkała :)

    Doddinka to czekamy na kolejne maleństwo :)

    Zakrętka nie stresuj się, wszystko będzie dobrze, ważne, ze pod kontrolą :* buziak dla Ciebie.

    Zakocona - w sumie na zdjęciu to całkiem nieźle wygląda ten mój worek z Hanką :D położyłam rękę, żeby było widać, że opuszczony bo wcześniej to był moim naturalny push upem dla cycków :D najniżej jest wieczorem a rano wyżej, grawitacja czy co?

    Wstawiłam sernik i czekam na mojego chłopaka :D mam nadzieję, że będzie mu smakował bo to z paczki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 19:56

    stokrotka25, polkosia, dodinka lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 30 września 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodinka,to super wieści:) będzie kolejna dzidzia:)
    Zakrętką, ja jak widziałam wczoraj jak oni to afi mierzą,to bym się chyba tym nie do konca przejmowala. A jak Ty się czujesz ogólnie? W sensie przychicznie z tym wszystkim? Będzie dobrze na pewno:)
    Polkosia,zabawki i gadżety super:)

    dodinka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakrecona trzymaj się kontrola się przyda będziesz czuć się pewniej

    polkosia no no cacy cacy :D

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • jaroszka Autorytet
    Postów: 2716 3002

    Wysłany: 30 września 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chwale się :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/40819289f841.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/068148292b7c.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66dcb292610.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ba803473fc84.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/417c88079c0f.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4b51622e18b3.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ce76ee278f4.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d4e8b880e62f.png

    polkosia, nick nieaktualny, agaton, szczesliwa_mamusia21, EwelKa wielka, miska2503, nat_alia, WiedźmaMaKota, annggela, zakocona, Nynusia, Lexie, Little Frog, agania, BATTINKA, ZakręconaOna, stokrotka25, lojkalojka, nick nieaktualny, madu, Aleksandra90, paula1, Katarzyna87, dodinka, maluda lubią tę wiadomość

    relgh371crdcdbv2.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 30 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka, WOW :D <3

    Zakręcona, a czy to ciśnienie nie skoczyło Ci z powodu tych "gorszych" wiadomości? Bo ja jak usłyszałam o badaniach prenatalnych od ginekologa i zagrożeniach i w ogóle, a potem mi zmierzyli ciśnienie, to przez 1h miałam 160/100 i 150/100...

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona, dadzą Ci leki na obniżenie ciśnienia i wypuszcza. pij dużo wody, może afi się podniesie (ale pamiętaj ze norma jest od 5 wiec nadal jesteś w normie plus naprawdę afi może się różnić b dużo w zależności od położenia dziecka).

  • EwelKa wielka Autorytet
    Postów: 333 482

    Wysłany: 30 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona na pewno dacie radę i bedzie wszystko dobrze.
    Polkosia piękne dodatki.
    Jaroszka zazdroszczę :) piękni jesteście i piękne zdjęcia.

    jaroszka, polkosia lubią tę wiadomość

    f2w3skjoiqbhdjm7.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 30 września 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka dużo siły dla was !

    Polkosia super !

    Zakretka na pewno będzie wszystko dobrze :* !

    Jaroszka wielkie WOW !!! Ale cudowna sesja ! <3 <3

    jaroszka, polkosia lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 30 września 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka zajebiste :D

    jaroszka lubi tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • WiedźmaMaKota Autorytet
    Postów: 2584 3171

    Wysłany: 30 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka Ty golasie bezwstydny :P <3 sesja piękna choć ja nie przepadam za ciążowymi ;)

    jaroszka, maluda lubią tę wiadomość

    Robimy drugiego Dziedzica ;)
    3i496iye8v37prd8.png
  • agaton Autorytet
    Postów: 1962 2176

    Wysłany: 30 września 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka,piękne te zdjęcia,oplacalo sie czekac:) świetnie jesteś pomalowana:)

    Asia, będzie dobrze wszystko,Florianek to silny chłopak,trzymaj się:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 20:23

    jaroszka lubi tę wiadomość

    relge6ydp4bm8i03.png
    8p3os65gqclgcd9i.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 30 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka, przepięknie!!
    A ja jeszcze nie w szpitalu;) jutro przed 8 mam się przypomnieć, moze moja dr załatwić mi miejsce... I siedze jak na szpilkach kolejny dzień ;/

    jaroszka lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • annggela Autorytet
    Postów: 1247 1430

    Wysłany: 30 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaroszka super sesja super mamuski <3 <3 <3

    Zakrecona nie denerwuj sie :** bedzie dobrze
    Asienka Florianek silny chlopczyk jest, bedzie zdrowy :)))

    jaroszka lubi tę wiadomość

    qdkkjw4zfn9a9o9i.png

    mhsv9vvj4dj4thic.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 30 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, piękny pokoik ;)
    Zakręcona.., bedziesz pod dobra opieka, to najważniejsze! Ja ra, mialam ciśnienie 150/90 , ale kazdego innego dnia bylo w normie...

    polkosia lubi tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 30 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaroszka, wow, ale sesja superowa! To z szarfami genialne <3 !!

    jaroszka lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 30 września 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Nynusia, nic dziecku nie zrobi, bo niby co ma zrobić ;) Ona i ugniata mi brzucho, a dzieciak sobie fajnie na to reaguje. Dla mnie tworzą już teraz więź dzięki temu :)

    Wiedźma, a widzisz, dla mnie twój nie jest nisko na tej focie również :P Ale wiem, że jest, bo ty to odczuwasz :D
    A to spróbuję jeśli jeszcze zdarze. Miałam takie wrażenie ze może małej coś zrobić jak całym swoim ciężarem wejdzie na brzucho


    l22nhdgeccid541p.png
‹‹ 2500 2501 2502 2503 2504 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ