Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka wrote:
    No to chociaż jedna w miarę pozytywna wiadomość. Jeszcze poszłam dziś do pracy w odwiedziny i wchodzę a oni na dzień dobry tekst: "Boże po Tobie w ogóle nie widać, że w ciąży jesteś, w ogóle nie masz brzucha" Więc ja na to, że trudno żebym w 10 tygodniu miała, jeśli dziecko ma tylko 3 cm, brzuch jak w 7mym miesiącu. Więc się osłuchałam, że one to już dawno brzuchy miały, że to nienormalne jakieś, że mi nic jeszcze nie rośnie, więc się wkurw.... i wyszłam od nich po 10 minutach i stwierdziłam, że będę ich tylko odwiedzać jak będę przynosić kolejne zwolnienie.....

    Haha chyba ciąża spożywcza się im uwydatniła ;D

    Rzodkiewka, Mo_niczka, nick nieaktualny, ZakręconaOna, Kaśku lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka tą glukozą tez bym sie bardzo nie przejmowała. P miał wtedy prawie 120 i tak jak mówię był to jednorazowy "wyskok".

    Rzodkiewka lubi tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka wrote:
    No to chociaż jedna w miarę pozytywna wiadomość. Jeszcze poszłam dziś do pracy w odwiedziny i wchodzę a oni na dzień dobry tekst: "Boże po Tobie w ogóle nie widać, że w ciąży jesteś, w ogóle nie masz brzucha" Więc ja na to, że trudno żebym w 10 tygodniu miała, jeśli dziecko ma tylko 3 cm, brzuch jak w 7mym miesiącu. Więc się osłuchałam, że one to już dawno brzuchy miały, że to nienormalne jakieś, że mi nic jeszcze nie rośnie, więc się wkurw.... i wyszłam od nich po 10 minutach i stwierdziłam, że będę ich tylko odwiedzać jak będę przynosić kolejne zwolnienie.....
    Ale bym kopła takie w dupę normalnie :/ co za debilki że tak powiem żeby gadać takie bzdury :/ zazdrosne !!!!!!!!!!!

    Rzodkiewka lubi tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Rzodkiewka Przyjaciółka
    Postów: 100 234

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że tu jestem i Was mam bo przynajmniej mnie jako jedyne rozumiecie i umiecie pocieszyć jak nikt ;);*

    Kaśku lubi tę wiadomość


  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka wrote:
    Cieszę się, że tu jestem i Was mam bo przynajmniej mnie jako jedyne rozumiecie i umiecie pocieszyć jak nikt ;);*
    ;) :) no to jednak nie jest tak źle z nami :D :D :D pewnie że umiemy pocieszać :P :D

    Rzodkiewka, Kaśku lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzodkiewka ja teraz patrzę na twój avatar i ja cały czas myślałam że Ty masz tam flaminga a to smoczek ja pierdziele :D :D :D

    Rzodkiewka, ola.321, agania, Kaśku lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okulista mnie woła :O :D

    Rzodkiewka lubi tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgorzatka rozwaliłaś system :D

    Rzodkiewka ale jesteś twarda, ja bym coś powiedziała.

    We wcześniejszej ciąży jedna z takich "koleżanek" powiedziała mi, że źle wyglądam "na chłopca". Wkurzyłam się, bo wyglądałam normalnie, czułam się świetnie. Spytałam się jej czy jest w ciąży, bo też wygląda "na chłopca" (oczywiście nie była ;) Miła nie byłam, ale lepiej mi się zrobiło ;D

    Rzodkiewka, Małgorzatka, Kaśku lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Już po wizycie, ale jakoś szczególnie mnie nie uspokoiła :/
    Maluszek ma 0,93 cm - lekarz powiedział, że jak na 7 tydzień, a zaczął mi się 8 :/, ale nie zrobił mi zdjęcia, a ja zapomniałam się upomnieć, taka byłam przejęta, jak zobaczyłam serduszko. Nie powiedział mi też jakie jest tętno, a ja zapomniałam zapytać (?!).
    Jestem zła, bo w sumie niczego się nie dowiedziałam. Ogólnie długo szukałam tego lekarza i wydawał mi się super, ale dziś jestem zawiedziona :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 17:47

    Magnosia, ola.321, Małgorzatka, Ursa, dodinka, Kaśku lubią tę wiadomość

  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam czuję, że będzie chłopczyk a wyglądać zamierzam pięknie ;) A co tam ;)

    Kaśku lubi tę wiadomość

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Magnosia Autorytet
    Postów: 864 1206

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewianka gratuluję, najważniejsze, że Dzidziuś rośnie i serduszko bije ;)

    Edit: Ja też zawsze zapomnę o coś zapytać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 17:53

    Szymon ❤ ur. 30.09.2015r. ❤
    Hania ❤ ur. 18.01. 2019r.❤

    Św. Dominiku czuwaj nad moimi dziećmi.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ~Rewianka~ wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Już po wizycie, ale jakoś szczególnie mnie nie uspokoiła :/
    Maluszek ma 0,93 cm - lekarz powiedział, że jak na 7 tydzień, a zaczął mi się 8 :/, ale nie zrobił mi zdjęcia, a ja zapomniałam się upomnieć, taka byłam przejęta, jak zobaczyłam serduszko. Nie powiedział mi też jakie jest tętno, a ja zapomniałam zapytać (?!).
    Jestem zła, bo w sumie niczego się nie dowiedziałam. Ogólnie długo szukałam tego lekarza i wydawał mi się super, ale dziś jestem zawiedziona :(

    Rewianka a jak lekarz liczy? Bo idzie Ci 8 tydzień, ale masz skończony 7. To by pasowało :)

    Zgodnie z Parenting.pl

    Wiek ciąży CRL
    7 tydzień 1 dzień 7 mm
    7 tydzień 2 dzień 8 mm
    7 tydzień 3 dzień 9 mm
    7 tydzień 4 dzień 10 mm
    7 tydzień 5 dzień 11 mm
    7 tydzień 6 dzień 12 mm

    Słońce - IDEALNIE! ;D
    Nawet dzidzia jest większa!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 17:58

    Magnosia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja:)
    f2w3rjjgzk1mqkjf.png

    ola.321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja nie wiem, co bym bez Was zrobiła... Naprawdę jesteście niesamowite i tak potraficie podnieść na duchu jak nikt :)
    A co do lekarza, to sobie jeszcze przemyślę, czy do niego wrócę, bo to usg to trwało 3 sekundy, a ja czekałam na nie 3 tygodnie :/

    Muszę się nauczyć Waszego optymizmu, bo ja zawsze patrzę na the dark side of life :P

  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewianka lekarz liczy tyg skończone wiec jesteś w 7 skończonym dlatego tak powiedział. Co do bicia serduszka mnie też nie podał powiedział tylko ze bije prawidlowo wiec usłyszałas same dobre wieści kochana

    Kaśku lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewianka ja miałam to samo a teraz od kad zobaczyłam serdunio bijące powiedziałam - tylko same pozytywne myśli i tego się trzymam i Tobie też życzę samego pozytywnego myślenia zresztą wszystkim mamusiom tu życzę samych pozytywnych myśli i wieści !!

    ola.321 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 64

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziś byłam u ginekologa starszy pan po 60 trzeba go za język ciągnąć żeby cokolwiek powiedział ale ogólnie sympatyczny :-) zrobil mi usg i zobaczyłam bijące serduszko naszego maleństwa i kontury przypominające postać czlowieczka ale radość się pojawiła. Maluszek się rozwija i ma się dobrze nawet nie zdawałam sobie sprawy ile radości może sprawić taka kuleczka na monitorze
    Mam okropna migrenę ale tak się ciesze że nawet ona już dziś nie wyprowadzi mnie z równowagi <3

    polkosia, ola.321, Nynusia, Magnosia, Małgorzatka, Kaśku lubią tę wiadomość

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się pokłóciłam z lubym i głowa mnie boli.
    W dodatku chce mi się spać, a nauka na jutro czeka :/
    Ech, co za dzień.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glukozą niestety można się martwić, bo cukrzyca ciążowa jest bardzo niebezpieczna :( Ja przy 95 bez ciąży miałam przykaz, żeby ograniczyć produkty z wysokim IG. Warto zobaczyć jaka to dieta i sprawdzić sobie, które produkty mają wysoki indeks, żeby ich unikać i wtedy cukier powinien wrócić do normy! :) Ja miałam lekką insulinooporność i po wykluczeniu z diety ziemniaków, kukurydzy i gotowanej marchewki zaraz się poprawiło. Wiadomo, słodyczy za dużo też nie można, ale nie zaszkodzi zwrócić uwagę też na to, co jemy w ciągu dnia. To nie jest bardzo skomplikowane ;)

    I absolutnie nikogo nie chcę straszyć, po prostu z doświadczenia wiem jak jest. Ja też mam badanie za kilka dni i się trochę obawiam czy nie przekroczę, bo wtedy od razu powiedział, że skieruje mnie do diabetologa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 18:41

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Jestem i ja:)
    f2w3rjjgzk1mqkjf.png
    Witaj dddodiii:)
    Widze , ze sie odwazylas i dolaczylas do fioletowej :)


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
‹‹ 324 325 326 327 328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ