Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia gratuluję wizyty tak się cieszę ze wszystko ok :*

    Amerie ja robie tylko USG genetyczne nie robie tego testu bo u mnie w rodzinie ani u mojego M nie ma żadnych obciążeń genetycznych po co się stresować dodatkowo, niby gin mi powiedział, że najpierw usg potem ten test i wyniki łączą się ze sobą i wtedy jest jasne co i jak ale nie namawia do tego i ja jednak się nie zdecyduję. Co by było gdyby wyszła jakaś "domniemana" wada ??!! chyba bym umarła ze strachu do urodzenia...

    Kasia82, Bree lubią tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już inaczej podchodzę do drugiej ciąży niż dziewięć lat temu. Jakaś obawa zawsze jest, ale już inaczej się na to zapatruję. Zdążyłam oswoić temat i nie zamierzam się doszukiwać czegoś, czego nie ma. :)

    Bree lubi tę wiadomość

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • jacusianka Autorytet
    Postów: 848 1341

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś wizytę o 18... powiem Wam, że się stresuję...po tych wszystkich Waszych smutnych historiach...

    Małgorzatka, FreshMm, Bree lubią tę wiadomość

    f2wlanli87i35nxa.png[/url]

    f2wlvfxmiletxqht.png[/url]
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    I tego właśnie się boję. Wyjsą złe parametry a jest świadomość tych 5% błędnych wyników i co mam się zdecydować na usunięcie ciąży? Nie wiem co bym w tym wypadku zrobiła, więc może lepiej nie ryzykować. Wiem, że jest badanie : test nimfy, który na 99% potwierdza lub wyklucza wady, koszt takiego badania to okolo 3 tys. Widziałam na wrzesniówkach, że jedna dziewczyna wykonywała takie badanie, bo badania wcześniejsze wyszły kiepskie i okazało się, że jest ok.
    Daj sobie z tym spokój jak już się denerwujesz to co będzie po wynikach a po tym często robią amniopunkcję która wcale wbrew pozorom nie jest taka bezpieczna . Usg da Ci odpowiedz jeśli chodzi o zespół downa . Ja wiem że każda z nas chce mieć zdrowe dziecko ale nigdy I tak nie będziesz miała 100 % pewności że tak będzie . Decyzja i tak należy do Ciebie ja uważam że to bez sensu . Jesteś młoda i jeśli nie jesteś narażona chorobami genetycznymi to naprawdę po co ten stres

    FreshMm, Bree lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jacusianka wrote:
    Mam dziś wizytę o 18... powiem Wam, że się stresuję...po tych wszystkich Waszych smutnych historiach...

    Smutne historie nie są zaraźliwe ;) Głowa do góry, będzie dobrze.

    A stresik zawsze jest :)

    Małgorzatka, aanaa, Kasia82, Bree lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanie odnośnie Warsztatów Mamo to ja. Tam w formularzu jest opcja będę z osobą towarzyszącą. Czy tą osobą towarzyszącą może być ktoś inny niż mąż. Np bratowa:)

    Bree lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie wrote:
    Mam jeszcze pytanie odnośnie Warsztatów Mamo to ja. Tam w formularzu jest opcja będę z osobą towarzyszącą. Czy tą osobą towarzyszącą może być ktoś inny niż mąż. Np bratowa:)
    Tak nie ma znaczenia kto to jest ;-)

    Bree lubi tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super:) Dzięki Małgorzatka:)

    Bree lubi tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż dzisiaj na totalnym podlizie . Prasuje obiad robi i do tego łazienkę umył całą . Szkoda że tylko po aferach tak jest :-P dobra już nie narzekam heh :-D

    Nynusia, Bree lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, popatrzyłam do lustra i pod oczami - bardziej po zewnętrznej stronie wyskoczyły mi jakieś czerwone podskórne plamki. Co to może być? Rano wymotywałam, czy to może być przyczyną?

    Bree lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka może naczynka popękały od wysiłku. Ja tak mam zawsze po grypie żołądkowej:/

    Muffinka1019, Bree lubią tę wiadomość

    relgh371rrya3inl.png
  • aniacicha Autorytet
    Postów: 431 352

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia super wieści :)

    Kasia82, Bree lubią tę wiadomość

    201510287051.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, to dobrze, że to tylko to. Myślałam, że coś mi jest... że się w zombie zamieniam :) ->żart<-
    Oby szybciutko zniknęło.
    Idę coś pożytecznego zrobić, dzień wolny więc leń się aktywował, trzeba go przegonić ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 14:19

    Amerie, Bree lubią tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na jaki wy warsztaty dziewczyny idziecie?

    Bree lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A ja mam za rydz.prenatalne i nie wyobrażam sobie tych badań nie robić na ostatnim usg wykryto przepuklinę niby fizjologiczną ktora ma się wchłonąć (tylko nie ma pewności) i powiem szczerze zr się teraz boje i to badanie mi po może podjąć decyzję:( czy słuszną niewiem.
    Wiem że mam głowę pełną i dylemat ale chorego dziecka bym nie chciała.

    Małgorzatka, Bree lubią tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muffinka1019 wrote:
    Uff, to dobrze, że to tylko to. Myślałam, że coś mi jest... że się w zombie zamieniam :) ->żart<-
    Oby szybciutko zniknęło.
    Idę coś pożytecznego zrobić, dzień wolny więc leń się aktywował, trzeba go przegonić ;)
    też to miałam to wybroczony :-P od wysiłku się robią . Znikną za kilka dni . Ja jak juz tak bardzo wymiotowalam to nawet na klatce piersiowej miałam :-/ ładnie to nie wygląda ale zombie nie zostaniesz :-D

    aanaa, Muffinka1019, Bree lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Batinka, ale u twojego dziecka wykryto przepuklinę? Bo nie rozumiem

    Bree lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Hej. A ja mam za rydz.prenatalne i nie wyobrażam sobie tych badań nie robić na ostatnim usg wykryto przepuklinę niby fizjologiczną ktora ma się wchłonąć (tylko nie ma pewności) i powiem szczerze zr się teraz boje i to badanie mi po może podjąć decyzję:( czy słuszną niewiem.
    Wiem że mam głowę pełną i dylemat ale chorego dziecka bym nie chciała.
    Nie miałam tego lubieć :-P tak usg prenatalne okej mi raczej chodzi o test pappa bo mnóstwo kobiet to straszy . Na nie które rzeczy i tak nie mamy wpływu . Ja nie wiem jakbym zareagowała ciężko mi powiedzieć jeśli lekarz by mi powiedział że dziecko jest chore . na pewno było by ciężko ale aborcja i inne takie raczej nie wchodzą w grę . Lepiej o tym nie myśleć . Każda z nas chce i będzie miała zdrowego dzidziusia . koniec kropka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 14:51

    BATTINKA, Kasia82, Bree lubią tę wiadomość

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanko czy też macie takie uczucie że ciągnie kluje w okolicach pachwin i po bokach brzucha ? I cały czas bulgocze mi w brzuchu :/

    Bree lubi tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 16 marca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kuje, czasami mocno, ale trwa to kilka minut.

    Bree lubi tę wiadomość

    km5st5odymuuq2ts.png
‹‹ 451 452 453 454 455 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ