Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh, ale fajny bobas. Oglądaliśmy razem z mężem :) I pomyśleć, że taki maluszek może być taki ruchliwy :)

    Bree, FreshMm lubią tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję pięknych Bobasków :) Filmik cudowny

    Mersiak niestety nie ma mnie w grupie na fb ale wysłałam Ci zaproszenie tutaj :) życzę owocnej wizyty z przydatnymi informacjami od lekarza :)



    Bree, FreshMm, Kaśku lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresch dzidzia super, tak swietnie fikala... Normalnie nie moglam sie napatrzec, az brzuch ma chwile ustapil.

    Bree, FreshMm lubią tę wiadomość

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh :D Wspaniałe wieści :) I jaki skoczny Twój Bobasek. Miejmy nadzieję, że rozpoczęłyśmy falę samych dobrych wiadomości :D

    Katarzyna :D Hihi ja już jak to na dumną matkę przystało myślałam, że to oczywiste gdzie jest nosek :D Piękny prościutki :D Naprawiam swój błąd :)

    dzidziu%C5%9B%2B003.jpg

    Majlena ogromna. Nawet nie wyobrażałam sobie jak takie informacje mogą ściągnąc kamień z serca. Nie zdawałam sobie nawet sprawy jak ciężki jest ten kamień dopóki nie spadł.

    Ja z tego szczęścia to już nie wiedziałam co ze sobą zrobic :P I... kupiłam mojemu bąbelkowi śpioszki :D Piękne, pluszowe, błękitne. Kosztowały mnie zawrotne 9,9 zł w lidlu :D I tak mi jakoś lepiej, że już coś czeka w domu na pojawienie się dzidziolka

    Bree, FreshMm, Bunia86, Kaśku, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh - bobas jest uroczy na tym filmiku :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:41

    Bree, FreshMm lubią tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm pytalam o to gdzie mieszkasz bo ja tez mieszkalam na Slasku (Koszecin kolo lublinca) ale zamienilam to na York
    6 lat temu :) mieszkalam tez jakis czas w Tarnowskich Gorach :)
    gratuluje Ci kochana Tojego Gumisia ktory jak widac jet ksiazkowym okazem zdrowia JUHUUUU!!! <3

    Muffinka1019 super brzusio ale ja mam chyba wiekszy od Stronga :D

    ola.321 no wlasnie sie zastanawialam skad mam nagle taka gesta krew, powtorze badania i zapytam lekarza o co chodzi :)
    dzieki za info :) zastanawialam sie czy to nie po poronieniu tak sie zrobilo, a czy to moze moglo byc powodem.... sama nie wiem :P

    FreshMm, Muffinka1019 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree - może to przypadek i za mało piłaś wody... nawet przez pobraniem krwi niby powinno się wypić trochę (chyba się nie mylę). Tak czy inaczej krzepliwość jest bardzo ważna w ciąży ponieważ jeżeli coś jest nie tak, to mogą wystąpić problemy już przy rozwijaniu się łożyska.

    Czyli następne prenatalne mam ja w czwartek? czy może jest ktoś jeszcze po drodze?? :)

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresh <3 nie idzie się napatrzeć jak fika! :)

    FreshMm, Bree lubią tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh, niniejszym przyznaje Wam dwa 'Oskary' w kategorii najlepszy film roku i najlepsza rola pierwszoplanowa :) Cos wspanialego :D

    FreshMm, Bunia86, Kaśku, Bree lubią tę wiadomość

  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    Czyli następne prenatalne mam ja w czwartek? czy może jest ktoś jeszcze po drodze?? :)

    Chyba tak :) Na którą masz wizytę?

    Bree lubi tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola ja też w czwartek

    Bree lubi tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na 17, chciałam wcześniej żeby tyle nie czekać ale już nie było wolnych miejsc. Jeszcze jestem spokojna ale już często o tym myślę :).

    Majlena a na którą masz?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 21:05

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już gadałyśmy o tym chyba :P 11.40

    ola.321, Bree lubią tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ursa, Fresh super wiadomości :)

    Buziaki dla maluchów od ciotki :D :D :D

    Ursa, Bree lubią tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aguś26 Autorytet
    Postów: 650 446

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola.321 wrote:
    Bree - może to przypadek i za mało piłaś wody... nawet przez pobraniem krwi niby powinno się wypić trochę (chyba się nie mylę). Tak czy inaczej krzepliwość jest bardzo ważna w ciąży ponieważ jeżeli coś jest nie tak, to mogą wystąpić problemy już przy rozwijaniu się łożyska.

    Czyli następne prenatalne mam ja w czwartek? czy może jest ktoś jeszcze po drodze?? :)
    Ja też mam w czwartek

    ola.321, Ursa, Bree lubią tę wiadomość

    w4sqyx8dteqxq3vc.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak:

    Paula właśnie mnie gin powiedział to samo, że najpierw USG a potem ten test z krwi ale ja jednak skorzystam tylko z USG bo podobno jeśli nie ma żadnych "ale" przy USG to do mnie należy wybór czy chcę te badanie z krwi ja się raczej nie zdecyduję.

    Dziś też miałam spięcie z moim.. oczywiście o co ? o wyjazd :D
    Mieliśmy lecieć po ślubie czyli w drugiej połowie maja ale okazało się, że nie dostanie urlopu więc stwierdził, że polecimy wcześniej na co ja, że najpierw mam badania prenatalne potem roszady w pracy i ja do połowy kwietnia ruszyć się nie mogę..ale co ?? oczywiście jest obraza on może nie móc a ja muszę móc zawsze więc stanęło na tym, że na chwilę obecną nie lecimy w ogóle ://

    Fresh super cieszę się, że wszystko w porządku dzidzia faktycznie jest przecudna <3 super fika :P

    Bree Tarnowskie Góry to niedaleko mnie :D

    Bree lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Majlena Ekspertka
    Postów: 172 220

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aguś to jest nas trzy :)

    Bree lubi tę wiadomość

    Synek 27.08.2010 <3
    Odeszłaś Nam Córeczko o całe życie za wcześnie ;(
    3jgx3e3kdf0fdjkh.png

  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak gadałyśmy??? no to się porobiło!! hahah :) przepraszam Cię bardzo wyszłam na zapominalską :):)

    Bree lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa, teraz czekam na podskoki Waszych Maluszków :* Dla mnie też niezła niespodzianka, że ja tu sobie żyję, gadam, śpię, chodzę... a tam w brzuchu takie szaleństwa i podskoki, których wcale jeszcze nie czuję :)


    Asieńko, to chyba Małgorzatka najbardziej Ci pomoże w sprawie wymiotów... Może jakieś leki łagodzące?

    Bree lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będzie za kogo trzymac kciuki w czwartek :) Nie mogę się doczekac Waszych wyników. W trakcie tego miesiąca po badaniach odetchniemy z ulgą :) I już w ogóle będzie super :)

    paula1, FreshMm, ola.321, Nynusia, Kaśku, Bree lubią tę wiadomość

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ