Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nosicie już ubrania ciążowe?

    Ja co prawda jeszcze nie,a le już nad spodniami się zastanawiam bo zaczynają mnie uwierać w brzuch...

    A jak u Was?

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja dzis, a w sumie to od wczoraj czuje sie fatalnie. Tak mnie boli glowa... Nieprzerwanie od wcxorajszego poranka, nawet w nocy nie przestprzestala i niewiele przez to spalam. Paracetamol nie pomaga, chic juz przez te dwa dni kilka lyknelam. Zimne oklady pozwolily mi przespac kilka razy po godzince. Do tego dzisiaj doszly puste wymioty i rozbolal mnie brzuch.... Leze od rana, na nic nie mam sily, tylko na zakupach bylam, bo moja corcia i maz maja jutro urodziny i zaprosilam juz wczesniej gosci i musze cos przygotowac... To hest najgorsze, bo nie wiem jak ti zrobie poki co. Rodxinka kochana wziela sie za sprzatanie a ja jak wychodze z lozka to siły mam na piec minut i padam. Mam nadzieje ze sie poprawi i chociaz w nocy cos porobie.

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa, ja jakiś tydzień temu wskoczyłam w ciążowe ubrania. Raz, że akurat przyszła paczka, a dwa, że normalne spodnie zjeżdżały mi pod brzuch bo już były za ciasne ;) Btw uruchomili już termy tarnowskie? Wysyłam Ci zaproszenie żeby nie robić lokalnej prywaty na forum :)

    Asieńka dużo zdrówka!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 13:29

  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onka wysłałam wiadomośc priv

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka pij duzo plynow i staraj sie jesc skoro masz puste wymioty to nie masz nic w zoladku i stad tez ciagle moze bolec Cie glowa.. mi lekarz na silny bol glowy kazal wziasc 2 tabletki apapu i polozyc sie i najlepiej przespac.. mnie to pomaga tylko ciezko zasnac z bolem :( eh zycze szybkiego powrotu do zdrowia :*

    relgrl68722yz04m.png
  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Onka nam chyba w ciazy nie wolno korzystac z termalnych basenów..? Czy sie myle?

    relgrl68722yz04m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalika, podejrzewam, że ze względu na temperaturę faktycznie prawdziwe baseny termalne nie są wskazane. Natomiast w tych termach niekoniecznie tylko termalne baseny są, np. w termach poznańskich jest po prostu cały kompleks basenów z atrakcjami :)

  • Ewalika Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka wrote:
    Ewalika, podejrzewam, że ze względu na temperaturę faktycznie prawdziwe baseny termalne nie są wskazane. Natomiast w tych termach niekoniecznie tylko termalne baseny są, np. w termach poznańskich jest po prostu cały kompleks basenów z atrakcjami :)
    Rozumiem szkoda ze z termalnych basenow trzeba rezygnowac bo chetnie pojechalabym do bukowiny tatrzanskiej na baseny ;) do poznania mam zdecydowanie za daleko ;)

    relgrl68722yz04m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalika wrote:
    Rozumiem szkoda ze z termalnych basenow trzeba rezygnowac bo chetnie pojechalabym do bukowiny tatrzanskiej na baseny ;) do poznania mam zdecydowanie za daleko ;)

    może chociaż jakieś spa ...? :)

  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:50

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Asieńka_86 Autorytet
    Postów: 687 1005

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewalika ja jem i pije, a glowa boli mnie mimo apapu i snu. Jak tak bedzie do jutra to chyba odwiedze IP.

    Nasze kochane szczęście :)f2wli09kw6x0pxt3.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka trzymaj sie ! Mam nadzieje ze moze jeszcze sen Ci pomoze i jutro bedzie juz lepiej i bedziesz swietowac razem z rodzinka :*

    A co do ubran to ja nie uzywam narazie , w dzinsy juz nie wchodze ale nosze leginsy i czekam do lata zeby zakladac sukienki i tuniki <3

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiowa, no z tymi infekcjami masz rację. Dlatego mimo że uwielbiam relaks basenowy, ograniczam swoje ciągoty :/

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubrania ciążowe już noszę nie mieszczę się nawet w leginsy normalne bo mi nie wygodnie pod brzuchem więc kupiłam sobie specjalne ciążowe bluzki też zakładam luźniejsze :)

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:50

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka oby jak naszybciej minęła Ci migrena! Wiem co czujesz niestety.. ja jak już z bólu nie mogłam wytrzymać to z łzami w oczach wzięłam ibuprom bo tylko to mi pomaga.. ale gin zabronił...

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • agu258 Autorytet
    Postów: 344 729

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ubrania ciazowe juz nosze, dużo wygodniej mi w nich :-)

    Co do bałaganu to ja miałam okropny, wcale mi się nie chciało sporzatac, czulam się fatalnie. Dzisiaj musialam ogarnąć mieszkanie po szpitalu, bo mój M. nie umie chyba ścierać kurzu, za to ciągle zamiata i wszystko po sobie sprząta, no ale mimo wszystko dla mnie był syf. Wiec jak zaczelam sprzatac, to skończyć nie mogłam. Teraz trochę odpoczywam po obiadku i chyba cala resztę skoncze jutro, bo zaraz bedziemy oglądać jakiś film :-) okazuje się, ze w moich szafach jest mnóstwo rzeczy do wyrzucenia...

    11.10.2015 :-) Synuś
    f2w3rjjggeo0wuhh.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu to tak jak u mnie ja wczoraj robilam porzadki , 4 kartonow w odstawke chyba i wor do smieci , ale za to komoda dla małego zrobiona i czeka na ciuszki <3
    Ja taka sentymentalna do cichow ale sie zebralam i zaczelam wywalac ...

    Kochane ja lece na imprezke rodzina , a wy odpoczywajcie i zdrowiejcie !
    Buzka :*

    agu258, Misiowa, miska2503, Nynusia, Ursa lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:51

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa mamusia udanej imprezki i milego wieczoru pa pa

    szczesliwa_mamusia21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
‹‹ 655 656 657 658 659 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ