Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 a Ty zamierzasz chodzić do szkoły rodzenia?


    l22nhdgeccid541p.png
  • Kasia82 Autorytet
    Postów: 1307 1488

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agu258 wrote:
    Dodinka, no Ty to juz masz się czym chwalić :-) :-) :-) ja póki co nie płacze, ze mam Malý brzuszek, bo do ślubu równe dwa miesiące, wiec muszę się w sukienkę zmieścić :-D

    Dziewczynki, mam pomysł - te, które juz wiedza, czy w ich brzuszkach mieszka chłopczyk czy dziewczynka, niech przy suwaczku napisza np. Czekamy na synka, czy na córeczkę, byśmy wiedziały, kto juz poznal plec i jaka jest ta plec :-) bo ciekawie mnie np czy wysokość brzuszka tez ma znaczenie, wiec zapytam, czy dodinka będziesz mieć chlopca? A Ty Kasiu chyba będziesz mieć dziewczynke, ale zobaczymy co Ci lekarz powie :-)
    Bo mi siostra mówiła, ze będę mieć synka, bo mam wysoko ten brzuszek, a jak nisko to niby dziewczynka:-)

    Ja się dowiem dopiero za siedem tygodni i na pewno napiszę przy suwaczku. Świetny pomysł! :)

    agu258 lubi tę wiadomość

    w5wq8ribpvtivstd.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia wrote:
    Katarzyna87 a Ty zamierzasz chodzić do szkoły rodzenia?

    Tak, choć opiekowałam się małymi dziećmi, których w najbliższym otoczeniu dużo, a teściowa jest środowiskową, więc te wszystkie info mam na telefon to wydaje mi się, że dodatkowej wiedzy nigdy za wiele.

    W ogóle to mój mąż zawsze twierdził, że nie chce być przy porodzie, a ostatnio uznał, że jeśli będę tylko chciała to on będzie ze mną, więc szkoła rodzenia chyba też trochę dla niego ;D

    A Wy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 16:27

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie planowałam chodzić do szkoły rodzenia i chyba nie będę

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to coś ciekawego jest w tej szkole rodzenia? Zastanawiam się jak to jest jak się jest na l4. Można wtedy chodzić do szkoły rodzenia?

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 pytam bo w Mysłowicach jest darmowa szkoła rodzenia, chyba, że masz jeszcze jakąś nie daleko siebie ? Bo mogłybyśmy może jakoś razem chodzić jakby mężowie nie chcieli z nami? Zawsze to raźniej :)

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość


    l22nhdgeccid541p.png
  • Nynusia Autorytet
    Postów: 2736 3716

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka jeśli masz pozycję chodzącą to wszystko możesz :)
    A w szkole rodzenia na pewno oddychanie, wizyty z położną, nauka jak opiekować się niemowlakiem i pewno wszystko co związane z porodem.


    l22nhdgeccid541p.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :)
    Ja wrocilam ze spacerku , teraz trzeba sie brac za sprzatanie , a jeszzcze takie problemy z pralka ze chyba bedzie trzeba kupic nowa ....

    A widze ze nie tylko ja sie borykam z zatkanym nosem :)

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff ja przez dwie godziny robilam pierogi z kapusta i grzybami lesnymi.. zjadlam 18 na raz heheh,ale ja od dziecka kocham pierogi mmm...
    No i wczoraj posadzilam sovie w doniczki, salate rzodkiewki koperek pietruszke szczypiorek bazylie, i rosnie sobie na balkonie :). Bedzie swieze zdrowe jedzonko, no i satysfakcja tez bedzie :) :)

    szczesliwa_mamusia21, Nynusia, agu258 lubią tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mniam i znow ochota na pieroga :D a my tacy glodni zaraz cos trzeba bedzie wymyslec , ja sadze jutro :)
    Ale Ci zazdroszcze tych pierogow , uwielbiam z kapucha ! :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodinka jestem w szoku, gratuluje brzuszka!;)

    dodinka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • paula1 Autorytet
    Postów: 663 1162

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie :-)
    Lekarz stwierdził że na pewno dziewczynka, fakt pomiędzy nóżkami nie było nic widać :-)
    Dzidzia waży 177 g i ma ok.12 cm.
    Jupi :-D

    ss, Katarzyna87, nat_alia, nick nieaktualny, Lexie, Nynusia, aanaa, Arielka, agu258, nick nieaktualny, dodinka, Lucy7, miska2503 lubią tę wiadomość

    Nasza księżniczka Zuzia już jest z nami od 15.09. :)
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodinka jaki brzusio , pieknyyyy ! <3

    paula1 gratuluje córeczki , super wieści <3

    dodinka, paula1 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super!!!

    Nynusia super myśl, zagadam do męża, bo Myslowice kawałek

    czekam w poczekalni u gina i już się wkurzam, bo zapisuję się na godzine, a widać że liczy się kolejność przyjścia :/ wkurza mnie to bo ja tu nie przychodzę poplotkować jak te stare które tutaj siedzą, tylko do lekarza!!! Aaaa!!!

    Nynusia, paula1 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • m@lena Debiutantka
    Postów: 10 14

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam termin na 28.10 miło mi :)

    Katarzyna87, Misiowa, Lexie, Kaśku, agu258, nick nieaktualny, Nynusia lubią tę wiadomość

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nynusia w Chorzowie na Strzelców Bytomskich jest bezpłatna szkoła rodzenia Simin przy Śląskim Instytucie Matki i Noworodka

    Nynusia lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :)
    nareszcie was nadrobilam po weekendzie :)

    wczoraj miałam straszne kołatanie serca, co jakiś czas zaczynało walić jak szlone, niestety nie zdazylam wtedy zbadac tetna i pulsu, po fakcie bylo wszytsko ok - miala któraś z was coś takiego?

    ja jak co ide na szkołę rodzenia w Knurowie - również darmowa :) zapraszam :)

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • Misiowa Ekspertka
    Postów: 232 225

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:51

    Lexie, linka220, szczesliwa_mamusia21, Arielka, Nynusia, paula1 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-71913.png
  • Ursa Autorytet
    Postów: 1084 1799

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ja mam często. Puls w ogóle nie spada mi poniżej 85 uderzeń ale czasem to i 113 potrafi bic.

    7v8rdqk33hu2gxwc.png
    Aniołek [*] 8.01.2013 (7,2 tc)
    Aniołek [*] 10.05.2013(7.4 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie umiem wstawic zdjec, dajcie sprawdzona stronke prosze..


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 18:13

‹‹ 668 669 670 671 672 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ