Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj M. też mam wrażenie że czasami zapomina że jestm w ciąży :) pewnie dlatego ze tak dobrze się czuje ,a jesli chodzi o przytulanie to M. chciał czekać cały pierwszy trymestr bo się bał (wiec czekaliśmy w pełnej dyscyplinie :) ), a od II trymestru już normalnie jak przed ciażą a czasami nawet troche czesciej bo faktycznie ochota jakby większa :)

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie różnie, może i ochota jest wieksza, ale jak mnie dopadają wieczorne "fale zwrotne" to tak jakoś czar pryska :(

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny chciałam się z Wami oficjalnie przywitać ;) Będę jedną z październikowych mam termin porodu na 25 października ;) Nie chciałam wcześniej za dużo pisać ponieważ już 3 razy musiałam żegnać się z dziewczynami na fioletowej stronie i chyba chciałam przeczekać ten 1 trymestr. Obawy nadal są, ale już troszeczkę mniejsze i więcej wiary w powodzenie tej ciąży.
    Prawdopodobnie ( 70 % po ostatnim usg) będziemy rodzicami Zuzi ;)
    Podczytywałam, że ostatnio pisałyście o czymś w rodzaju bólu jajnika. Ja także co jakiś czas odczuwam taki ból, byłam nawet skonsultować to na izbie przyjęć, ale wszystko jest w porządku. lekarz zalecił zwiększenie dawki magnezu, w miarę możliwości oszczędny tryb życia, te dolegliwości mogą być związane po prostu z powiększającą się macicą. Poza tym jeśli nie jedna z nas się na podobne objawy uskarża to coś w tym musi być.

    szczesliwa_mamusia21, polkosia, madu, FreshMm, nick nieaktualny, ola.321, Nynusia, Lucy7, Lexie, miska2503, Arielka, agu258, paula1, meeegi1771, Magnosia, agaton, Marta28, Mo_niczka, soraya, Blondik lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lili30 :* na pewno wszystko bedzie dobrze z córcia ! gratulacje :*

    Lili30 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :)

    U nas seks też zdecydowanie cześciej, bo 2x w tygodniu, a wcześniej 2x na miesiąc (nie licząc starań, ale to nie na spontanie) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 16:34

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lili30:) Trzmam ogromnie kciuki żeby wszystko było dobrze:)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    21.10.2015 Leon <3
  • ola.321 Autorytet
    Postów: 1548 2195

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili - tym razem będzie dobrze :), więcej nas tutaj miało obawy "zapisując" się na październik ze względu na wcześniejsze przejścia ale teraz będzie wszystko ok!! :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    l22ntv73ar096ms1.png
    dqprj44jdaytfglm.png

    09.2013r (10tc)
    07.2014r (9tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, będzie dobrze!

    Wiem, że nie powinnam, ale mam taki stres przed tym dzisiejszym badaniem połówkowym :/

    Lili30 lubi tę wiadomość

  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onka spokojnie bedzie dobrze ! trzymamy mocno kciuki ! I czekamy na same dobre wiesci :*

    nick nieaktualny, aanaa lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam dzis zgage od rana fuuuj

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zetaaa wrote:
    Ale mam dzis zgage od rana fuuuj
    beda dlugie wloski :P tylko pozazdroscic :) tak tak wiem przesad, to tylko tak na poprawe humoru ale cos w tym jest to jest moja bratanica , a bratowa miala bardzo duza zgage ! ;D

    Teraz Lenka ma włosy do pasa :D Jak znajde jakies zdjecie to wam pokaze ;p
    Moje oczko w glowie <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/979fee0a57c3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 17:09

    nat_alia, lili_madlen, Lucy7, Lexie, BATTINKA, Magnosia, Nynusia, Blondik lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam :) Tu jak miala okolo 2 a pozniej 2,5 nie mam aktualnego z teraz ale sa jeszcze dluzsze :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66830521cb3.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7acdd4be52d.jpg

    lili_madlen, madu, Lucy7, Lexie, aanaa, BATTINKA, miska2503, agu258, Magnosia, Nynusia, Blondik, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • aanaa Autorytet
    Postów: 1274 2231

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno zgagę mamy na tym etapie bo nam już usiska żołądek . To samo z odbijaniem się :)

    iv09hdge6yql001e.png
  • lili_madlen Autorytet
    Postów: 439 642

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    Znalazlam :) Tu jak miala okolo 2 a pozniej 2,5 nie mam aktualnego z teraz ale sa jeszcze dluzsze :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66830521cb3.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7acdd4be52d.jpg


    Twoja bratanica jest śliczna :) !!! i do tego ma tak cudowne te włoski <3


    onka : nie steresuj się 3mam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 17:52

    Nikodem <3
    85993e3kc32j88tg.png
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia,Lenka twoja bratanica to naprawdę śliczna dziewczynka :)

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • miska2503 Ekspertka
    Postów: 217 266

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dodajecie zdjęcia na forum?

    Zosia
    l22ndf9he4ul08c3.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili to moja bratanica , tam wyzej pisalam :) Ale dziekuje , moze jakis gen sie po mnie wkradl hehe :)

    Dzieki dziewczyny :*

    lili_madlen lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska ja dodaje z tej stronki i potem 3 ostatni link kopiuje http://naforum.zapodaj.net/ :)

    miska2503 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • Lexie Autorytet
    Postów: 832 1591

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwa_mamusia21 wrote:
    Znalazlam :) Tu jak miala okolo 2 a pozniej 2,5 nie mam aktualnego z teraz ale sa jeszcze dluzsze :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d66830521cb3.jpg

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b7acdd4be52d.jpg

    Ślicznotka :) a włosy przepiękne!

    szczesliwa_mamusia21, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    3i493e5e1qmnt4m5.png
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lexie dziekuje :) tez uwielbiam jej wloski ale okiełznać tą burze gestych włosów to niezłe wyzwanie :D

    Dziewczyny jak mi sie nudzi nie wiem co robic :( chyba sobie wezme kapiel i wlacze jakis film i normalnie zasne bo az mnnie doluje ten dzien ;/

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
‹‹ 773 774 775 776 777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ