X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się boje pobierania krwi,na samą myśl mam wrażenie że żyły mi się zwężają :P. Idę w środę na badania i właśnie na USG. Mam nadzieję że wszystko będzie oki :)

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5342 6212

    Wysłany: 22 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze niedawno martwiłam się, że mały nie łączy sylab. A teraz cały dzień nadaje baba. Wszystko jest baba i każdy jest baba. Oczywiście babcia pęka z dumy.

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 22 lipca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj No to jak Jagoda wygina się i nie chce jeść albo zaciska buzie czy cokolwiek innego to uważam ze jest to sygnał ze nie chce jeść, albo jest już pełna, dlatego tez mówię ze ona zjada bardzo małe porcje nie wciskam jej.

    Telewizor tez jej nie interesuje włączam tak koło 18 i już leci do wieczora nie bardzo zwraca na niego uwagę, żadnego ekranu przed sobą jeszcze nie miała. Muzykę z yt włączam ale telefon leży odwrócony ekranem do dołu wiec ne ogląda.

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 23 lipca 2019, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza, co innego zamykanie buzi i odwracanie głowy a co innego jęczenie, że chce wyjść z fotelika i łazić. Wiem, ze dla dziewczyn z alaantkowe BLW to jest pierwszy sygnał do tego, ze dziecko jest najedzone, ale skoro stawiam Kingę przy ławie, ta się uspokaja i normalnie otwiera buzie do jedzenia, to chyba jeszcze nie jest pełna. Mam wrażenie, ze ona od kiedy nauczyła się chodzić przy meblach, to nie jest w stanie usiedzieć na tyłku przy tak nudnej czynności jak jedzenie. Nigdy jej nie wpychalam jedzenia na sile, a w ciągu ostatniego miesiąca zacisnęła mi usta chyba ze 2 razy i to dosłownie przy ostatniej łyżeczce.

    Megsss, Hedgehog lubią tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 lipca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo, u mnie identycznie. Jak ją wyjme i je np. Na macie, oglada zabawki albo stoi przy swoim stoliczku, to jakos je.. A. Wkrzeselku tez otwiera buzie ale strasznie sie wierci, otwiera patrzac w podloge.. I jak tu wsadzic lyzeczke. Serio, karmienie mnie teraz wykancza :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 23 lipca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam!
    Ale się cieszę, że jesteśmy po ślubie. W końcu będą dni bez tego szału załatwiania.
    Julka dała trochę popalić w tym dniu, ale biedna padła po 21.

    U Nas z jedzeniem jest różnie, ale zauważyłam, że ona musi się wsmakować w nie, bo czasem po dwóch łyżeczka wydaje się, że nie chce, ale ja probuje i ona w końcu zaskakuje i wcina. Oczywiście nie wciskam jej na siłę, ale widzę że potrzebuje chwilkę. I przyznaję się bez bicia, że czasem wspomagam się bajkami.
    A z wodą nie mamy problemu, od razu jej przypasowała.

    W ogóle ostatnio ciężkie dni są. Siostra trafiła do szpitala z podejrzeniem ciąży heterotopowej. Póki co ją obserwują, muszą być pewni, że jajeczko jest w macicy, bo jedno jest w jajowodzie. Ach strasznie przykre to bo starają się już 3 lata, do tego to była druga inseminacja.

    Megsss, Blondas_29 lubią tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U na tak samo , po prostu siedzenie jest nudne i tyle ;) ja co prawda staram się karmić tylko w foteliku bo nie widzi mi się latanie za nim z jedzeniem ale muszę go czasem zagadywać ,zabawiać ... a on się kładzie , rozgląda , dotyka śrubek w foteliku ;) ale buzie otwiera ... i zjada pięknie ... tylko czas ... ile to trwaaa 🙈czasem w środku już jestem ugotowana :D a z drugiej strony mnie bawi ten mały szkrab :p

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka polubiłam ze względu na ślub ... ze już po .. a nie ze względu na problemy siostry .

    1Malinka1 lubi tę wiadomość

  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 23 lipca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka wszystkiego najlepszego z okazji slubu.
    Współczuję siostrze :-(.

    Dziewczyny a jakie książeczki dla dzieci macie i polecacie? Teraz jest tyle cudownych książeczka dla dzieci. Póki co mamy kilka z serii dotykamy kolorów i są super, mała zainteresowana. Że dwie miekkie: domek pełen zabawy i lamaze ksiazeczka odkrywcy, świetne są. Jestem już napalona na serię gdzie się schowal mój misio z ruchomymi elementami, podobno krok po kroku, pucio też są super. Ach szkoda że nie było takich cudów jak byłam dzieckiem bo czytalabym całymi dniami.Fajne dla starszych dzieci są takie szukaj i znajdz.

    km5si09kuaztknwb.png
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja założyłam sobie poprostu ze jeśli jest czas jedzenia to czas jedzenia i tylko tego, jeśli nie jest jedzeniem zainteresowana to wyjmuje ja z fotelika i próbuje za jakieś 20-30 min zazwyczaj wtedy albo dojada resztę albo wogóle zaczyna jeść.

    Malinka wszystkiego dobrego ! Pochwal się jakimiś fotkami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 10:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jednak trochę wciskam jedzenie na siłe, szczególnie kasze. Zawsze daje po drzemce i wiem, że jestem głodna, a mimo to zaciska buzię, więc różnymi sposobami karmie az zje przygotowana porcje. Mimo wszystko po zjedzeniu kaszy potrafi zjeść jeszcze 120ml mleka, więc musi być głodna. Jakbym nie wciskala trochę na siłę, to moje dziecko zyloby na samym mleku.

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka gratuluje :) polubiłam tez ze względu na ślub, a jeśli chodzi o siostrę to jest straszne, sami staraliśmy się półtora roku, a za kilka dni nasza 3 rocznica ślubu , wyczekiwana Marcelina jest z nami, i za kilka dni pierwsza łopata będzie wbita w budowie domu.
    U nas śniadanie jemy na podłodze bo akurat bawimy się razem, obiad jemy wszyscy razem wiec nie ma opcji żeby mała się gdzieś kręciła koło stołu a ja latała za nią, wysiedzi grzecznie ale pewnie dlatego ze tata wrócił z pracy i jest zachwycona jego obecnością i jego zaczepkami :) a kolacja to ostatnio najczęściej na działce na kocu tez jemy wszyscy razem :)

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 23 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moll my mamy serie Pucia, taka duża ze zwierzętami i dodatkowo dźwięki zwierząt są w niej ( te możemy czytać i pół godziny i powtarzać dzięki ). Teraz jest tego tyle, ze niemalże każda książeczka zecheca dziecko czymś innym :)

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 lipca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, moja przyszla niania nie chce byc niania. Hm. Mam problem, bo musze kogos znaleźć do pazdziernika:(

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 lipca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też się kręci podczas jedzenia, próbuje wyjść, wycina się i krzyczy. Na początku próbowałam zabawiac ale to nic nie dało, chyba nawet jeszcze gorzej. Teraz przeczekuję. Jeżeli widzi, że nie reaguję, nie wyciągam go z krzesełka to za chwilę sam otwiera buzię i czeka na łyżeczkę. Faktycznie jedzenie trwa teraz dłużej. Wiem że nie chce więcej jak zaczyna wymachiwac rękoma i odpychac łyżeczkę.
    Byłam ostatnio u koleżanki i wypadala pora obiadku. Koleżanka trzymała go na kolanach A ja karmiłam i też nie bardzo mu pasowało. Za to postawiony przy kanapie wcinal aż miło. Myślę że poprostu to faza kiedy jedzenie dziecko nudzi. On odkąd zaczął się sam przewracac na brzuch to nie usiedzi w miejscu. Wszędzie chce wejść, dotknąć, zobaczyć

    Malinka wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

    Książeczki? Mamy dużo różnych ale nie lubi kiedy mu czytam. Woli sam dotknąć, przerzucić stronę, wsadzić sobie do buzi ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 23 lipca 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 10:27

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 23 lipca 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas hitem jest „Księga dźwięków” (autorstwa Bravi Soledad). Kinga sama przewraca strony, a ja jej mowie, ze szpinak robi bleee, a np. gniazdko elektrycznie NIE! ;)

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 24 lipca 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja zaczynam czytac, to ewa najpier zaczyna sie usmiechac, cieszy sie na maksa, a potem siada pupa na ksiazce i koniec. Czasami czytam jak jest w lozeczku, wieczorem, i to sie sprawdza bardziej, usypia ja, ale szczerze mowiac, wieczorem jestem zmeczona i zwyczajnie mi sie nie chce glosno czyyac. Jak bedzie wieksza, to na pewno.

    Wczoraj moje dziecko pobilo jakis rekord i spalo w ciagu dnia 4h..serio, zawsze 3h z zegarkiem w reku, a wczoraj rano 2,5, a potem jeszcze ze mna po obiedzie 1,5. Dzięki temu zasnela tez o 20 i ladnie spi w dalszym ciagu.

    Dzisiaj ide dogadywac sie w pracy, trzymajcie kciuki, zeby poszlo po mijej myśli.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 24 lipca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 10:27

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 24 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy polecicie mi jakieś pasty i szczoteczki do mycia pierwszego zęba ? :) bo sporo tego :/

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
‹‹ 1131 1132 1133 1134 1135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ