X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 24 lipca 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już kiedyś polecalam- my używamy nenedent baby ze szczoteczka sylikonowa w zestawie :)

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 24 lipca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wracam do pracy. W końcu! Od 21.10. czyli tak jak mi się kończy urlop macierzyński. Warunek: muszę zdać egzamin brokerski, hmm... jakoś dam radę się przygotować do lutego.
    Może jest tutaj jakiś broker ubezpieczeniowy ?
    Ale sie cieszE bo moge pracowac 6h a bede miala caly etat. Jak coś zostanie to moge zabrac do domu... :)

    Sluchajcie, dzisiajszy hit obiadowy - makaron z pesto z awokado. Moja Ewa zjadła 50g makaronu z pesto.. przepis z alaantkowe blw.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 24 lipca 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, też chcę coś zrobić do jedzenia z awokado, ale ja nie ogarniam awokado 😌 zawsze jakieś nie takie wybiorę albo niedojrzałe, albo wręcz przeciwnie. To nie jest mój ulubiony owoc 😅

    Co do jedzenia to jak karmię Szymka łyżeczką, co się w sumie rzadko zdarza, to on dostaje małpiego rozumu. Pluje, odwraca się, uderza ręką w stolik, no cuda na kiju. Jeśli je sam, ma jedzonko ułożone na tacce przy swoim krzesełku to je bez problemu, a w tym czasie ja jem swoje albo mam chwilę dla siebie. Przy codziennym karmieniu łyżeczką wykończyłabym się psychicznie.

    Książeczki mamy różne, na razie to chyba większego znaczenia nie ma dla Szymka treść tylko wielkość książeczki, grubość stron itp. Lubi otwierać i zamykać i tak przez kilka minut. Stefek Burczymucha to jego bohater, jak zaczynam mówić to od razu się śmieje 😁

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5372 6258

    Wysłany: 24 lipca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megsss wrote:
    Już kiedyś polecalam- my używamy nenedent baby ze szczoteczka sylikonowa w zestawie :)
    U nas też w użyciu ta pasta.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 24 lipca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Megs i edka już zamowilam na doz :)

    ChicChic przepis wyglada super - zaraz lecimy na spacer i przy okazji po awokado :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 16:25

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam dziewczyny <3
    Siostra nadal w szpitalu, okazało się, że jednak ciąża jest wewnatrzmaciczna, ale niestety ma przegrodę macicy, tym samym ciąża jest wysokiego ryzyka- poronienie/ porod przedwczesny w II lub III trym. Nadal ją obserwują, brzuch ją cały czas boli. Nie pozostało nic innego jak czekać, wszystko się może wydarzyć.

    ChicChic gratuluje :)

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 24 lipca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam pastę Elmex od pierwszego ząbka i zwykłą szczoteczkę w Rossmannie firmy Prokudent, oznaczoną 0-3. Silikonowe szczoteczki podobno dobre do masowania dziąseł, ale jak już się zęby pojawią, to powinno się normalną je myć. Powinna mieć bardzo miękkie włosie. Póki co to wszystko leży i czeka, bo Kinga nie ma jeszcze zębów :o

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam ostatnio o tym żeby zapytać czym myjecie zabki dzieciom. Agatka póki co ma jeden, więc jutro muszę w końcu się zmotywować i kupić zestaw do jego mycia
    :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2019, 21:52

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 24 lipca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam szczoteczki TePe maja maleńka główkę są naprawdę super dla dzieci, wiadomo ze to wy myjcie im zeby wiec ona jest z tym fajna ze ma normalny duży trzonek, ja narazie myje bez pasty.

    Awokado ja podaje poprostu w kawałku do ręki.

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 25 lipca 2019, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam szczoteczkę i pastę z jack n’jill, wrzuciłam kiedyś do koszyka zamawiając jakieś kaszki. Poki co daje jej tą szczoteczkę, ale bez pasty.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • neska7 Ekspertka
    Postów: 211 114

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myję młodemu o ile sobie pozwoli bo zabiera mi szczoteczkę, pasta elmex od pierwszego ząbka.

    erj7q7y.png
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog, dopiero przeczytałam, bo jestem na wakacjach. Zerknij na biobabalscy, może Ci podpisuje.
    U nas dopiero 2 zęby, ale szczoteczkę mam zwykłą silikonową na palec i będę myć początkowo olejem kokosowym.

    Hedgehog lubi tę wiadomość

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko u Marceliny tez póki co jeden ząbek, ale chciałabym ja już powolutku uczyć kolejnego rytuału jakim będzie mycie zębów :)
    A szczoteczek już mam kilka i silikonowe tak jak Karo mówi ze do masowania po te z delikatnym włosiem :)

    Buko lubi tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze maluchy tez się tak dra ?? Rany mój mały tak krzyczy i piszczy .... puchną uszu 🙈🙈🙈 nie mam kompletnie metody , żeby go uciszyć .. i bardziej się staram tym mam wrażenie , ze krzyczy głośniej 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 08:07

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzyczy. Robi aaaaaaaa i testuje moja wytrzymalosc. Wczoraj zaczela jak tylko weszlam do sklepu az do samej kasy :)

    Wczoraj mialam przespana cala noc bez najmniejszej pobudki. Na jedzenie juz dawno sie nie budzi, ale albo na herbatke, albo na smoczka. A wczoraj 12h bez niczego. Po czym obudzila sie i po 2h padla na 2h :) Moja myszka mala :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 26 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megs krzyczy i piszczy niemiłosiernie i tez mama wrażenie ze testuje moja wytrzymałość, o ile nie reaguje to po chwili przestaje :)
    ChicChic moja nadal się budzi na cyca, jest noc ze obudzi się raz max 2, a są noce ze budzi się kilka razy, ale widzę kolejnego zęba wiec to może jego wina. Dziś na noc dam viburcol tylko nie wiem co lepsze czopki czy kropelki ? Bo mam to i to.
    Moja mała ostatnio zasypia o 22 albo po 22, wszelkie próby usypiania przed ta godzina kończą się niemiłosiernym płaczem :/

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 26 lipca 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dalej pięknie śpi ... dziś od 20 do 6.30 a wczoraj w dzień 1,5 i 2 h drzemka ❤️
    Taaa .. Tobi tez testuje wytrzymałość moich uszu :p jest grubo
    Jeśli chodzi o vibrcol moim zdaniem czopek jest skuteczniejszy ... testowałam i to i to .

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 26 lipca 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dawałam takie ampułki i widziałam poprawę, jak ząbki wychodziły.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 26 lipca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kacpi staje na czworaka. Aaaaa,buja się i znów opada na brzuch. Jest postęp huraaaaaa. Matko jak ja się cieszę : ))))))

    neska7, edka85, Megsss, Katiuszaaaa, akilegna♥, Blondas_29 lubią tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5372 6258

    Wysłany: 26 lipca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwsze kroczki! Mega chwiejne, wielkie bach na pupę (ale bez płaczu). Wygląda to jak chodzenie po szerokiej linie nad przepaścią :D
    Poza tym babowanie w pełni. Miał etap piszczenia, krzyku, natomiast teraz okazuje entuzjazm poprzez baba. Zmienia tylko tonacje tej 'baby'.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 20:21

    Megsss, akilegna♥, Blondas_29 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
‹‹ 1132 1133 1134 1135 1136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ