X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 26 lipca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa od 2 dni sama stoi. Chwile iczywiscie i siada na pupe, ale jest postęp :)

    Hedgehog, akilegna♥, Blondas_29 lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 26 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wymiękam moje dziecko to małe kamikadze ona nie boi się niczego kompletnie, włazi wszędzie, dotyka wszystkiego, ucieka, kosiarka, woda, psy nic jej nie rusza. Dziś dzikie dziecko tak się bawiło, oczywiście to był początek później wchodziła cooooraz dalej jak się poślizgnie to kompletnie nie robi na niej wrażenia.

    27c2774c7e0e.jpg

    Fajnie ze jest taka odważna ale wola,a bym żeby jej trochę tej odwagi z latami ubyło bo Niechce myśle co to będzie jak będzie miała z 10 lat do wszystkich głupot będzie pierwsza.

    akilegna♥, Blondas_29 lubią tę wiadomość

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 26 lipca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymek też od wczoraj próbuje sam stać. Rekord to na razie 4 sekundy😂 ale i tak czad. I potem albo się łapie czegoś albo siada na pupę.

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 27 lipca 2019, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mamy juz duze dzieci :)

    I kolejna noc bez zadnej pobudki, a smoczka juz wypluwa sama. Dochodzi do tego, ze ja wciskam, a ona wypluwa haha:)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiusza mój dokładnie tak samo ..nic mu nie straszne ...taki z niego urwis , ze ja rozkładam ręce ;)
    U nas już piersze kroczki tez .. poki co max 3 i pach na dupę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2019, 08:50

    akilegna♥, Katiuszaaaa lubią tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5374 6261

    Wysłany: 27 lipca 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na razie dwa kroki. Wczoraj wieczorem próbował nawet kilka razy tak "przejść" :) Ale mega śmiesznie to wygląda.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic wrote:

    Sluchajcie, dzisiajszy hit obiadowy - makaron z pesto z awokado. Moja Ewa zjadła 50g makaronu z pesto.. przepis z alaantkowe blw.


    Też robiłam i syn pluł dalej niż widział ;) mi też nie podeszlo ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megsss wrote:
    Dziewczyny czy wasze maluchy tez się tak dra ?? Rany mój mały tak krzyczy i piszczy .... puchną uszu 🙈🙈🙈 nie mam kompletnie metody , żeby go uciszyć .. i bardziej się staram tym mam wrażenie , ze krzyczy głośniej 🤪



    Oooo to u nas to samo od kilku dni. Woła cały czas "ejjj " i "ajj " Raz głośniej raz ciszej. Już nie mogę tego słuchać ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój już próbuje stać bez podporu ale tylko kilka sekund i szuka podparcia. Kiedy ja jestem obok to robi to śmielej

    I z przykrych rzeczy. Mamy pierwsze ugryzienie osy za sobą. Histeria i płacz przez bite 3 godziny. Rączka spuchła ale na szczęście żadnej alergii

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:

    I z przykrych rzeczy. Mamy pierwsze ugryzienie osy za sobą. Histeria i płacz przez bite 3 godziny. Rączka spuchła ale na szczęście żadnej alergii

    Boje się tego jak ognia bo mój mąż jest uczulony na wszelkie ukąszenia, po komarze puchnie tak, ze leki musi brać. O osie nie wspomnę, a szerszeni to już on sam się boi. Póki co jak siedzimy na trawie to pryskam koc naokoło antybzzz z ziaji i nie daje w obrębie małej nic słodkiego żeby nie kusić losu :/

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:
    Też robiłam i syn pluł dalej niż widział ;) mi też nie podeszlo ;)

    Haha, a widzisz, a ja nie przepad za awokado, a to akutat mi smakowalo.

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 27 lipca 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika30 wrote:
    Dziewczyny Kacpi staje na czworaka. Aaaaa,buja się i znów opada na brzuch. Jest postęp huraaaaaa. Matko jak ja się cieszę : ))))))

    No widzisz każde dziecko wszystko w swoim czasie i niepotrzebnie się martwiłas.
    Jeszcze chwila i nie usiedzisz w spokoju tylko będziesz za nim biegać :)
    U Marceliny hitem jest miska psa z woda, jak już się do niej doczłapie to wyciapkuje wszystko do ostatniej kropli i tym sposobem przebieram ja kilka razy dzienne, bo ma taka radość z ciapania ze nie mam sumienia jej zabierać :)

    monika30 lubi tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Boje się tego jak ognia bo mój mąż jest uczulony na wszelkie ukąszenia, po komarze puchnie tak, ze leki musi brać. O osie nie wspomnę, a szerszeni to już on sam się boi. Póki co jak siedzimy na trawie to pryskam koc naokoło antybzzz z ziaji i nie daje w obrębie małej nic słodkiego żeby nie kusić losu :/


    Mój na kocu nie usiedzi. Łaził po ogrodzie i pacnął ose na kwiatku. Już po krzyku ale teraz aż boję się znów pozwolić mu samemu chodzić po ogrodzie :/

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moja też krzyczy, a szczególnie jak jesteśmy na placu zabaw i buja się na huśtawce. Wtedy na całe gardło jest ajajaja dadada i cały arsenał tego co potrafi. Aż mi głupio, bo dzieci obok pytają rodziców "a czemu dzidzia tak głośno krzyczy".

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 28 lipca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E to moja jeszcze nie spiesz się z chodzeniem ale ja tez jakoś specjalnie jej nie zachęcam a w ręcz trochę zniechęcam.

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 29 lipca 2019, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od kiedy młody zaczął chodzić przy kanapie, usypianie na noc stało się gehenna. Chce siadać, wstawać, wspinać się i pomimo ze ledwo patrzy na oczy, nie zamierza spać. Jak go biorę ba ręce i próbuje ululac to się wspina i wyrywa. Ostatnio usypianie nocne trwa prawie godzinę. Wczoraj w dzień spał było w sumie 1,5 h i padł przez to o 18:30. No ale dziś dzień zaczęliśmy o 5 :/
    Zazdroszczę Wam nocy bez pobudek. U mnie średnio 4-5, a to po smoczek, a to utknie w szczebelkach a to usiądzie i nie wie co dalej. Działam na autopilocie. Przez to nie mogę wyprowadzić się z jego pokoju i ciagle tam śpię na kanapie.

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 29 lipca 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Zuuziaaaa jesteśmy na podobnym etapie. Wieczorne usypianie to jakaś masakra. Godzina wiercenia sie, wstawania, siadania, jęczenia, przecierania oczu. Noszenie odpada bo tez się wyrywa. Popołudniu ostatnio tez walczy. Mam nadzieje, że to przejściowe. A pobudki to zawsze 5-6. Raz spała do 7:20, to było święto!

    I chyba mi się trafił niejadek, jedynie na co liczę, że zaskoczy do grudnia, bo opiekę przejmuje moja mama, wiec już nie będzie cyca. Ale teraz zabieram się za gotowanie, może trafie w coś co jej pasuje.

    No i zaczela sylabizować ma-ma-ma, ba-ba itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2019, 08:51

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 29 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza u mnie na obijanie się o szczebelki podziało zamontowanie obijacze dookoła łóżeczka .
    Wcześniej miałam tylko z jednej strony .. i od momentu kiedy młody zaczął w nocy kręcić się po całym łóżku często wubudzalo go właśnie uderzenie o szczebelki . Zmieniłam obijacz na taki na całe łóżeczko i mam spokój .

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 29 lipca 2019, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, tez tak mialam/mam z usypianiem. Odkad zaczela wstawac to znowu zaczelam nosic. Ale od 2 dni juz znudzilo sie jej noszenie i wyrywa sie do lozeczka. Stoi i siada na zmiane tak dlugo az zasypia. W różnych pozycjach ale w koncu sama pada. Takze jest postęp.
    I juz 4 noc bez zadnej pobudki. Od 2p do 6 spi non stop a o 6 nosze i jeszcze dospi. Dzisian az do 8 wiec cos czuje nadmiar energii teraz.

    Za to ewa ma niestety zaczerwienione gardlo. Daje syrop, ale srednio go chce.. Slysze chrypke.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 29 lipca 2019, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    U mnie od kiedy młody zaczął chodzić przy kanapie, usypianie na noc stało się gehenna. Chce siadać, wstawać, wspinać się i pomimo ze ledwo patrzy na oczy, nie zamierza spać. Jak go biorę ba ręce i próbuje ululac to się wspina i wyrywa. Ostatnio usypianie nocne trwa prawie godzinę. Wczoraj w dzień spał było w sumie 1,5 h i padł przez to o 18:30. No ale dziś dzień zaczęliśmy o 5 :/
    Zazdroszczę Wam nocy bez pobudek. U mnie średnio 4-5, a to po smoczek, a to utknie w szczebelkach a to usiądzie i nie wie co dalej. Działam na autopilocie. Przez to nie mogę wyprowadzić się z jego pokoju i ciagle tam śpię na kanapie.

    A ja już myślałam ze tylko w moje dziecko coś wstąpiło. Przed południem zasypia ładnie, 2 drzemka już jest jęczenie (pomimo cyca) a na noc to już masakra, kładę się z nią na łóżko to takie wali akrobacje ze głowa mała, cycka co chwile ciągnie na czworaka 🙈 a jak już się zmęczy to zaśnie z dupka do góry. W nocy potrafi kilka razy usiąść i tez nie wie co dalej i płacz. Ehhhh dlatego ja śpię z Mala w sypialni a tata się przeniósł do innego pokoju. Szybciej jest mi ja położyć i dać cyca i wygodniej.
    Od wczoraj wogole nie włączamy tv e domu i sprawdzam jaki to może mieć wpływ na mała.

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
‹‹ 1133 1134 1135 1136 1137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ