X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5384 6270

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog wrote:
    Dziewczyny takie zasypianie że dziecko chce bajeczke a potem mówi nara i idzie spać to na około 4-5 lat się zaczyna.
    Ja to myślę już o takim bez bajeczki. Tzn.powie nara i pójdzie spać. Ale to chyba dopiero za 15 lat :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z naszym zdrowiem wszytko super,

    Malinka a myslam ze to ja ostatnia dostałam okres bo pierwszy raz dopiero 4 grudnia ;) i to tez jak bardzo mocno ograniczyłam kp, tera już nie karmie wcale, dziwne bo cykl miałam tylko jeden narazie miał 32 dni a ja zawsze miałam takie po 26 27 wsumie takie dłuższe mi nei przeszkadzają.

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas ewa raczwj zdrowa. Ona tylko zarazki przynosi i mnie zaraża :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem, ze odkąd odwiedziłam te strony odnośnie snu dziecka a raczej czasów czuwania to staram się ich przestrzegać, wtedy Miśka zasypia ładnie. Obowiązkowo przed snem przynosi któraś z książek Pucia ok 20 min opowiadania i pokazywania później cyc i śpi. Za to w nocy to by teraz najchętniej spała w cyckiem w buzi, dolne 2 ja męczą i znosi je gorzej niż wszystkie 4. Mamoza i kleszczoza na maxa. Od wczoraj viburcol w czopkach - oby pomógł.
    Ja na początku chciałam karmić pół roku, a teraz postanowiłam do 2 roku życia (już blisko ;)) w dzień ze 2 razy a w nocy różnie, od 2-3 do kilkunastu.
    Od poniedziałku jestem na wychowawczym i wypisałam go do końca września i już się boje co będzie dalej... mam nadzieje ze będzie mi łatwiej oddać ja do żłobka 😕

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze nie mam okresu.. ale wyczekuje juz. u nas kp w nocy pelna para.

  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się odzwyczaiłam od wstawiania w nocy, a ostatnie dwie noce to był jakiś szał. Szczególnie ostatnia. Szymek się ciągle budził przez katar i zatkany nos. Dzisiaj co przerwa w pracy to się kładłam żeby chociaż na chwilę oczy zamknąć, sama się dziwię, że przetrwałam.

    Widzę, że coraz więcej decyzji o rodzeństwie. Ja bym z jednej strony chciała, z drugiej nie chcę się spieszyć, chciałabym najpierw trochę popracować, pobyć wśród ludzi. Myślę, że różnica wieku 3-4 lata jest spoko.

    ChicChic podziel się jak to zrobiłaś z tym zasypianiem nie na rękach. U nas na noc jeszcze spoko, czytamy książeczki na naszym łóżku, potem się wierci, przytula i w końcu zasypia, różnie to trwa, czasem chwilę, czasem godzinę. Ale na drzemkę w ciągu dnia nie jestem w stanie uśpić nie na rękach. A w żłobku po prostu się kładzie i śpi.

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo się stało. Pokazuje na lozeczko, klade ja, powierci sie chiwle i zasypia. Chyba wlasnie w zlobku sie nauczyla.
    A za dnia po prostu pada od razu po obiedzie.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ben wczoraj też zasnął sam. Poszłam go usypiac A ten wierci się, chce się bawić, wstaje. Po około pół godziny wyszłam pod pretekstem siku. Po 5 minutach już spał. Sprawdzę dziś czy to tylko wyjątek czy może ten sposób bardziej mu odpowiada ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Ja to myślę już o takim bez bajeczki. Tzn.powie nara i pójdzie spać. Ale to chyba dopiero za 15 lat :)


    Oj też już myślę o tych czasach. Tylko pewnie inne problemu się pojawią ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 13:34

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5384 6270

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, z tym chodzeniem jest różnie. Potrafi część drogi przejść grzecznie za rękę, dopóki coś go nie zainteresuje. Wtedy nagle chce tam biec, a jak próbuje go zatrzymać i znów wziąć za rękę, to zaczyna się bunt.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za rękę nie chce chodzić. Tam gdzie muszę, trzymam za kaptur4 ;)

    Moje dziecko wczoraj znów usnelo samo. Położyłam go spać, chwilę polezalam z nim i wyszłam z pokoju. Obserwowałam na kamerce co robi. Chwilę polezal, wstał, rozejrzal się, położył się znów, nakryl się kołderką i w ciągu kilku minut spał :O Jestem w szoku

    Hedgehog, 1Malinka1, tym_janek lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorki że z innej beczki. Czy wasze dzieci pokazują palcem wskazującym na rzecz która chcą dostać ? Jak zapytajcie gdzie jest tata to pokaże paluszkiem ? I czy jak płacze to przychodzi się do was utulić ?

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia, 13:34

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pokazywaniem na rzeczy i osoby mamy dokładnie jak Hedge. Z tuleniem to nie idzie do mnie w płaczu, ja inicjuje tulenie ale czasem mnie odpycha. Jak nie płacze to inicjuje tulenie ale raczej rzadko.

    km5si09kuaztknwb.png
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 1 lutego 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka za rękę chodzi dość chętnie, ale szybko jej się nudzi i chce na ręce.

    Co do pokazywania to Julka pokazuje cały czas,, wskazuje palcem dokładnie to co chce. Jak podam co innego to odrazu kiwa głowa, że nie. A jak płacze to różnie, czasem przyjdzie sama, czasem ja inicjuje, a niekiedy nie chce odrazu żebym ja tuliła.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5384 6270

    Wysłany: 1 lutego 2020, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobnie. Pokazuje palcem albo ręką, a jak nie reaguję, to jeszcze pokwili, żeby mu to dać. Jak dalej nie reaguję, to zaczyna się tupanie nogami i płacz. Ale jeżeli każe mu pokazać, gdzie jest tata, to nie pokaże palcem. A z tuleniem to bywa rożnie. Potrafi przybiec i się przytulić. Ale też zdarza się, że odpycha mnie - ale wtedy myślę, że on chce mnie tak "ukarać" za to, że czegoś mu zabroniłam i przez to musiał się rozpłakać.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • neska7 Ekspertka
    Postów: 211 114

    Wysłany: 1 lutego 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też podobnie , jak coś chce pokazuje palcem . Z tuleniem bywa różnie, ale raczej to ja idę pierwsza przytulić . Młody czasami da się przytulić A czasami odpycha.

    erj7q7y.png
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki,no to chyba mamy problem :( chciałam się upewnić jak to jest u Was,bo terapeuta SI, logopeda właśnie mówią że to bardzo niepokojące że Kacper tego nie robi :(. W pon mamy psychologa a w czwartek neurologa. Musimy wykluczyć zmiany w mozgu i obawiam się że skieruje nas na Tomografie :/. Czytałam że takie maluszki tylko pod narkoza. Dziewczyny wiecie ile teraz mam stresu. Normalnie zauważylam że aż mnie trzęsie od środka,schudłam z nerwów już 4 kg. Oby w główce było wszystko ok 🙏

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazuje i mowi KE. Juz wiem ze to oznacza TO.

    Ale u nas chyba niestety bostonka:(
    Niby tylko 37 st ale jest jakas apatyczna, mimo ze je bez zarzutu. Ale wysypke ma na stopach i dloniach. Myslalam ze to najpierw jest goraczka przez 2, 3 dni a potem wysypka? A ja w poniedzialek i wtorek jade do wawy:( i to z mezem. Nie wiem jak to bedzie.

    Czy wasze dzieci to mialy? Co mam jje dawac w niedziele? Tylko lek na goraczke, jeśli bedzie wysoka?

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

‹‹ 1211 1212 1213 1214 1215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ