Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 20 września 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Absolutnie. Mówił, że mam warunki do sn. Zarówno miednica, jak i wymiary dziecka (głowa wciąż większa od brzucha). Poza tym położna mi mówiła, że można spokojnie urodzić dziecko o wadze ponad 4 kg, o ile miednica na to pozwala. No ale dobrze by było, gdybym nie musiała czekać do tp. Bo faktycznie może wtedy tak urosnąć, że już nie będzie mowy o sn.
    Rozumiem. Zazdroszę Ci warunków fizycznych, że lekarz pozwoli Ci rodzić natruralnie. Ja niestety przy wadze 3,5-3,8 mam mieć już zarządzoną cesarkę, ze względu na bardzo drobną miednicę. Dlatego chciałabym się już wykluć by móc urodzić naturalnie :)

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 20 września 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to rozumiem....No to działaj, żeby się rozkręciło. A jaką wagę ma teraz dziecko?
    No mój gin mi mówił, że miednica jest dosyć szeroka, ale wiadomo, że jeszcze przed samym porodem szpitalny lekarz będzie to sprawdzał i mam nadzieję, że on nie zmieni zdania i nie zakwalifikuje mnie nagle do cc.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 20 września 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ważył 3021 g wiec akurat jak dla mnie :D

    Właśnie czy zawsze lekarze przed porodem mierzą dziecko względem miednicy matki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 20:38

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 20 września 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic w jakiej klinice jesteś na ligocie czy w Bytomiu ?

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 20 września 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Ligocie.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 20 września 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dzisiaj ważył 3021 g wiec akurat jak dla mnie :D

    Właśnie czy zawsze lekarze przed porodem mierzą dziecko względem miednicy matki?

    Słyszałam że na porodówce tak. Przynajmniej u nas w 3mieście. :)

    Edka my trochę Cię doganiamy, bo w 36+5 3450g i lekarz się ze mnie śmiał jak widział moją reakcję. :D

    edka85 lubi tę wiadomość

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 20 września 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie duże dzieciaczki :) my dziś 36+3 i młody 2680 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie nikt nie pyta czy urodziłam, a znajome mówiły mi, że to pytanie najbardziej je denrwowalo pod koniec ciąży. natomiast wczoraj mąż się wygadał, że jego wiele osób o to pyta.
    Z tego co wiem, to u mnie położne jak przyjmują na porodowke, to sobie znanymi metodami mierzą miednicy i oceniają czy jest się w stanie urodzić SN.

  • Domcia88 Ekspertka
    Postów: 192 233

    Wysłany: 21 września 2018, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz Wam wszystko mowie. Do szpitala trafilam w sobote z cieknacymi wodami w 34tc. Wody saczyly sie az do srody, uzyskujac krytyczny poziom afi-2. Olek nie mial juz w czym pltwac,wod nie mozna niestety bylo powstrzymac. Zdazylam przyjac niezbedna dawke sterydow na rozwoj jego pluc. W srode rano probowali wywolac porod ale okscytocyna na mnie nie zadzialala, wiec powrot na patologie. Wieczorem dostalam skurczy. Od 23 juz bolesnych i regularnych. O 3 nad ranem zeszlam na porodowke. O 5 zadzwonilam po meza a o 7 Olus byl juz na swiecie. Urodzilam zupelnie naturalnie, ale o porodzie nie bede moze lepiej opowiadac zeby tu nikogo nie straszyc bo kazdy porod jest inny. Powiem tyle latwo nie bylo. Olek pomimo, iz urodzil sie w 35+2 to dostal 10 punktow w skali apgar. Wazyl 2230 gram i mierzyl 49zl. Maz byl obecny do konca przy porodzie. Pomagal mi urodzic, przecial pepowone, naogoadal sie glowki w kanale rodnym, byl odwazny. Olka na pierwsza dobe zabrali do inkubatorka zeby go troche dogrzac. Ma tam 30 stopni. Jest boski!

    Katiuszaaaa, Milano, Karo_Wi, akilegna♥, edka85, NiecierpliwaKarolina, eVelina83, monika30, Blu, mala_misia lubią tę wiadomość

    Domcia88
  • Domcia88 Ekspertka
    Postów: 192 233

    Wysłany: 21 września 2018, 02:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a23cc9845c57.jpg

    Katiuszaaaa, Flavia, Milano, ChicChic, nick nieaktualny, Bajka111, Megsss, Karo_Wi, akilegna♥, PAPAVER, edka85, NiecierpliwaKarolina, eVelina83, monika30, OlinkowA, Blu, KateHawke, mala_misia lubią tę wiadomość

    Domcia88
  • Domcia88 Ekspertka
    Postów: 192 233

    Wysłany: 21 września 2018, 02:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/15929eebedbd.jpg

    Katiuszaaaa, Flavia, Milano, ChicChic, nick nieaktualny, Karo_Wi, akilegna♥, PAPAVER, NiecierpliwaKarolina, monika30, OlinkowA, Blu, mala_misia lubią tę wiadomość

    Domcia88
  • Domcia88 Ekspertka
    Postów: 192 233

    Wysłany: 21 września 2018, 02:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6f89d2da2fc.jpg

    Katiuszaaaa, Flavia, Milano, ChicChic, 1Malinka1, nick nieaktualny, Cukierniczka, Bajka111, Megsss, Karo_Wi, akilegna♥, PAPAVER, edka85, Justynuszek, Kathrine, NiecierpliwaKarolina, eVelina83, monika30, OlinkowA, Blu, KateHawke, mala_misia lubią tę wiadomość

    Domcia88
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 21 września 2018, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie Domcia, gratulacje.

  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 21 września 2018, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia gratulacje. Slicznie wygladacie :-)

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 21 września 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki ladny chłopiec. A mama to dopiero!

    Ja mam jutro 35+2 wiec dajesz mi nadzieje, ze z dzieckiem moze byc wszystko w porzadku. Tez mam taka wage.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 21 września 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia gratuluje ! ❤️ Cudowne wieści.

    Mnie dziś obudziło bolesne twardnienie brzucha. Oddychanie nie pomaga. Wiec o 3 sobie wstałam i położyłam się w salonie, żeby nie budzić M moim wierceniem. Ale on to jak na czuje „Boli? Liczymy ?”, bawi mnie to czasem, jaki on w gotowości.
    A co do ciągłych pytań to u mnie 10 razy dziennie „Jak się czujesz ?”. Doceniam troskę, ale jakby coś było nie tak pewnie im to powiem, a tak wole nie narzekać ciagle ze już jest ciężko.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • kamkam Autorytet
    Postów: 656 577

    Wysłany: 21 września 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia, Olek cudowny i jaki duży! Dzielny chłopak, pięknie wyglądacie

    gg64j48a867cxnry.png
    1usasg18efbg4zod.png
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 21 września 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia, ale cudna wiadomość z rana! Oluś jest piękny, gratulacje! :-)

    A ja kolejny poranek kiedy się budzę i myślę sobie - o, już rano, to znaczy, że nie urodziłam w nocy :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 września 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia gratulacje :)

    Flavia ! Dzisiaj trzymamy kciuki za was :) !

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1614

    Wysłany: 21 września 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domcia gratulacje dla Was!

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
‹‹ 720 721 722 723 724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ