Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 21 września 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, Kinga przyszła na świat cc o godzinie 10:30, 3400g, 53 cm. i 10 punktów. Ssie ładnie cyca i właśnie śpi w moich ramionach. Jestem zadowolona, że już po wszystkim.
    Teraz będę odpoczywać, bo kiepsko spałam dzisiaj w nocy.

    Karo_Wi, Megsss, monika30, Milano, NiecierpliwaKarolina, nick nieaktualny, edka85, Katiuszaaaa, Cukierniczka, eVelina83, Pikapik, Miru, Bajka111, KateHawke, 1Malinka1, Blu, Kathrine, tym_janek, plemniczka, mala_misia, akilegna♥, Ewel. lubią tę wiadomość

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 21 września 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia gratulacje! Niech maleńka zdrowo rośnie :)

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 21 września 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia, gratulacje! Dużo zdrówka dla Was :)

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 września 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia super wieści ! Gratulacje :)

  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 21 września 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia cudowne wieśći!
    Ogromne gratulacje!! :)

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 21 września 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia gratulacje :)

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 21 września 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia, gratulacje :-) odpoczywajcie!

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 21 września 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Kingi :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia, gratuluję.

    Zuzia, dziś miałam tylko usg żeby ocenić wagę malej, które pokaże swojej dr na wizycie w środę. Przymierzam się do SN i szczerze mówiąc to bym wolała urodzić SN niż cc. Ja do tej pory miałam łożysko z przodu wysoko, a tu zmiana i nic w necie nie znalazłam o tym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 15:12

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 21 września 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia gratulacje <3

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Nika89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 września 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko - Łożysko w dnie macicy – to znaczy bardzo wysoko (dno macicy wbrew logice jest na górze). Pozdrawiam- rownież oczekująca i podczytujaca Was przyszła październikowa mama;)

    Nika89
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, tyle to ja wiem :)

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 21 września 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też macie jakaś wieeeeelką ochotę na słodkie? Ja bym mogła żywić się tylko czekoladą, ciastkami itp... a najlepiej co chwile coś innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 15:45

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2116

    Wysłany: 21 września 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Dziewczyny czy Wy też macie jakaś wieeeeelką ochotę na słodkie? Ja bym mogła żywić się tylko czekoladą, ciastkami itp... a najlepiej co chwile coś innego
    Taaak.... niestety :-/ w pierwszej ciąży słodycze dla mnie nie istniały. Zresztą w ogóle prawie nie jem słodkiego. A teraz co chwilę mam na coś nieposkromioną ochotę :-/

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 21 września 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano, tak! Od dwóch tygodni :) wczoraj rano wstałam z zamiarem zjedzenia tylko jednego batona... a zjadłam czekoladę, dwa batony i wieczorem jeszcze poprawiłam lodami. Okropnie mnie ciągnie do słodkiego, a przez większość ciąży słodkie mogło dla mnie w ogóle nie istnieć.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Justynuszek Autorytet
    Postów: 325 108

    Wysłany: 21 września 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_Wi wrote:
    Milano, tak! Od dwóch tygodni :) wczoraj rano wstałam z zamiarem zjedzenia tylko jednego batona... a zjadłam czekoladę, dwa batony i wieczorem jeszcze poprawiłam lodami. Okropnie mnie ciągnie do słodkiego, a przez większość ciąży słodkie mogło dla mnie w ogóle nie istnieć.
    Dokładnie :) 8 muiesiecy miałam słodkowstręt a od tygodnia czy dwóch mogłabym żyć tylko na czekoladzie :)

    43kth371haww2z0j.png
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 21 września 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo i pierwsza Kinga na świecie, gratulacje odpoczywanie dziewczynki !

    Ze słodyczami mam podobnie a do tej pory ze słodyczy to najbardziej lubiałam kiełbasę teraz myśle ze jak miała bym kilo krówek to bym zjadła w jeden dzień całe kilo, ale pozwalam sobie tylko na jakiegoś batonika jednego w ciągu dnia albo bułkę słodka na śniadanie.

    Nie uwierzycie jakie była moje zaskoczenia jak dziś na mojej awaryjnej wizycie okazało się ze moja szyjka jest super rozmiękczone a dzidzia jest już niziutko, podobno od zeszłego piątku sytuacja zmieniła się diametralnie, teraz dr obstawia ze prędzej urodzę koło 10 niż 20 października, myśli również ze w nastepny piątek to już będzie ostatnia wizyta przed porodem.
    Z niezadobrych wiadomości to pójdę próby wątrobowe nie są za dobre, pobrał mi kontrolnie dziś krew do porównania jeśli przekroczy 150 to porod będziemy wywoływać wcześniej czyli zaraz na początku października.

    Pytałam o te wszystkie herbatki z liści oeparole wiesiołki , dr powiedział żebym sobie darowała, lepiej poćwiczyć na piłce i polecił żel femiZone gynotal mam sobie o nim poczytać i ewentualnie kupić ale nie jest to jakos konieczne.

    Także ku pokrzepieniu serc dziewczyna które myślą ze nic do przodu nie dzie jak widać może iść pomimo braku wyraźnych oznak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2018, 16:08

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 21 września 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi lżej że nie jestem sama haha, u mnie na początku też zero chęci na słodkie a teraz masakra.

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • eVelina83 Ekspertka
    Postów: 199 63

    Wysłany: 21 września 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia gratulacje!!! :)

    Czekamy na Hanie <3
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 21 września 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny mam to samo ze słodyczami!
    Do 8 miesiąca sporadycznie jakiś kęs słodkiego, a teraz to jakaś masakra! Pochłaniam kazde ilości i wszystkiego! Dżemy, miody, lody... a o czekoladzie białej z prażynkami nawet nie wspominam bo zaraz bedę musiała Męża wysłać do sklepu..

    qdkkk6nllsldr26a.png
‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ