Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaZ wrote:
    Dziewczyny może świruje, ale strasznie się boje bo zaczął mi lecieć śluz lekko podbarwiony na brązowo :( Od razu mam najgorsze myśli. Teraz leże. Zobaczymy czy to minie. :(
    Przecież u dzidzi wszystko ok, dopiero co widziałaś, że bije serduszko, więc nic złego się nie dzieje. A takie plamienia się zdarzają.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaZ wrote:
    Ja robiłam betę tylko 24.01 i miałam wtedy 1196. Potem mój gin kazał wybić sobie z głowy powtórkę bo to tylko niepotrzebny stres dla mnie i maleństwa.
    To mój lekarz przeciwnie. Jak usłyszał, że ustąpił mi ból piersi, to od razu kazał zrobić hcg. Widać biedaczyna bardziej się stresuje ode mnie.

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Pikapik Autorytet
    Postów: 462 359

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaZ ja już nawet 3 wizyty mam za sobą, ale to tylko dlatego ze miałam silne bóle i wylądowałam na IP, później byłam u mojego endo-ginekologa bo brałam gluckophage na IO i musiałam to skonsultować. A później znowu poszłam przez te bóle do mojego gina w medicover. To był początek 5t2d jakoś, ale poza pęcherzykiem ciążowym i zoltkowym nic nie było widać. U mnie prawdopodobnie była późniejsza owulacja. Teraz idziemy 14.02

    201809291774.png



    OM: 17.05


    Insulinoopornosc
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka serio kazał Ci robić betę? Ale całkowicie ustąpił Ci bol piersi? Weź mnie nie strasz bo mnie co jak wczoraj znowu bolały mega to dzisiaj mniej, co drugi dzień jakoś

    NatkaZ lubi tę wiadomość

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam jakiś mega bóli piersi, powiedziałabym nawet że są znikome, za to podbrzusze daje czadu ;)


    dziewczyny czy Wam też tak okropnie zimno ?

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano.... Widze u nas dalej te same rozkminy;) mnie dzisiaj prawie wcale piersi nie bolą. Za to doszedł jaliś slinotok i powoli zaczyna mnie mulić. Nic poza tym. Zadnych boli ani nic. Byle bysmy wytrzymały do wtorku wtedy wszystko się okaże;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że mamy serduszko ❤️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97808003c798.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 21:57

    Zuuziaaaa, Mamusia_Ksawusia, freya, *SmoczycA*, Jola79, Miru, aga94, Pikapik, Flavia, edka85, Marsylia, Sylwiaa992, Milano, Taliana85, PAPAVER, Kolorowapani, Kathrine, Ewelka Elka, Mamma-mia, Iwona27091991, monikaa1990, nick nieaktualny, Bajka111, sald lubią tę wiadomość

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    ja nie mam jakiś mega bóli piersi, powiedziałabym nawet że są znikome, za to podbrzusze daje czadu ;)


    dziewczyny czy Wam też tak okropnie zimno ?
    Mam podobnie z piersiami i podbrzuszemm, ale zimno mi nie jest.

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Melduję, że mamy serduszko ❤️

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/97808003c798.jpg

    SUPER! Już się nie mogę doczekać aż zobaczę serduszko mojej fasolki <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Edka serio kazał Ci robić betę? Ale całkowicie ustąpił Ci bol piersi? Weź mnie nie strasz bo mnie co jak wczoraj znowu bolały mega to dzisiaj mniej, co drugi dzień jakoś

    Ja też mam jednego dnia silniejsze dolegliwości, a drugiego są słabsze :P

    Minie Black wielkie gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 22:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia_Ksawusia wrote:
    ja nie mam jakiś mega bóli piersi, powiedziałabym nawet że są znikome, za to podbrzusze daje czadu ;)


    dziewczyny czy Wam też tak okropnie zimno ?

    Oj tak. Ciągle chodzę owinięta w koc :P

    Mamusia_Ksawusia lubi tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Pikapik Autorytet
    Postów: 462 359

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black cudowny widok :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    201809291774.png



    OM: 17.05


    Insulinoopornosc
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 9 lutego 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano wrote:
    Edka serio kazał Ci robić betę? Ale całkowicie ustąpił Ci bol piersi? Weź mnie nie strasz bo mnie co jak wczoraj znowu bolały mega to dzisiaj mniej, co drugi dzień jakoś
    No całkowicie, mogłam je uderzać a i tak nic nie czułam :) Lekarz jest bardzo przewrażliwiony, widocznie trafiły mu się kiedyś jakieś pacjentki, u których był to zły znak. Zrobiłam więc betę i była ok. Powtórzyłam nawet dwa razy. Czyli ból piersi nie jest żadnym wyznacznikiem. No ale decydujące będzie usg w przyszłym tyg. Wtedy się okaże, co tam tak naprawdę jest w środku :)

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 9 lutego 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka dajesz nadzieję;)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • neska7 Ekspertka
    Postów: 211 114

    Wysłany: 9 lutego 2018, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black gratuluję, piękny widok ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    erj7q7y.png
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 9 lutego 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black gratulacje!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 10 lutego 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje drogie, jak minęła Wam nocka?
    Mnie zmęczył okropny sen, który był strasznie realistyczny a dotyczył tego ze zobaczyłam krew ba swojej bieliźnie. Nie wiedziałam ze az tak mocno przeżywam to co się we mnie dzieje zupełnie nie świadomie.
    Ale wstałam za to bez bólu podbrzusza i z dobrym nastrojem zrobiłam sobie już spacer z psem :)

    NatkaZ lubi tę wiadomość

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • PAPAVER Ekspertka
    Postów: 209 113

    Wysłany: 10 lutego 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black Gratulacje!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2011_Synek <3
    hchygzu37ci25q8m.png
    24 stycznia_beta HCG 221, 29 stycznia_ betaHCG 2600____Bądż z nami <3
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dzień dobry moje drogie, jak minęła Wam nocka?
    Mnie zmęczył okropny sen, który był strasznie realistyczny a dotyczył tego ze zobaczyłam krew ba swojej bieliźnie. Nie wiedziałam ze az tak mocno przeżywam to co się we mnie dzieje zupełnie nie świadomie.
    Ale wstałam za to bez bólu podbrzusza i z dobrym nastrojem zrobiłam sobie już spacer z psem :)

    Mi ostatni śnią się same głupoty i to takie, że ciężko się połapać o co chodzi :)

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dzień dobry moje drogie, jak minęła Wam nocka?
    Mnie zmęczył okropny sen, który był strasznie realistyczny a dotyczył tego ze zobaczyłam krew ba swojej bieliźnie. Nie wiedziałam ze az tak mocno przeżywam to co się we mnie dzieje zupełnie nie świadomie.
    Ale wstałam za to bez bólu podbrzusza i z dobrym nastrojem zrobiłam sobie już spacer z psem :)

    to jest normalne w ciąży, też mi się śnią głupoty :P

    NatkaZ lubi tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ