X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia, 14:13

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Ewel. Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka córka w czerwcu skończy 4 lata. Wcześniej miała już takie akcje ale od poniedziałku to jest istna masakra. Młody od szpitala jest nieodkładalny, córka dokłada swoje a ja mam wrażenie, że zaraz oszaleje. Możliwe, że moja cierpliwość jest na wyczerpaniu bo od 1 lutego sypiam po 4-5 godzin.

    mhsv2n0agpm4d5s2.png
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacpi dwa dni temu ważył 7.5 kg i powiem Wam że ręce mi odpadają hehe.
    Wczoraj biedaczek miał gorączkę i widać było że go męczy te gardelko. Mam nadzieje ze szybko mu przejdzie.

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 21 lutego 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powiem wam szczerze ze z tymi teściowymi to tez dużo zależy od naszego charakteru bo ja miałam identyczna sytuacje jak Malinka z łóżeczkiem z tym ze moi kupili turystyczne dla małej, strasznie chcieli żeby mała tam spała i nic się zdawało mówienie ze ona śpi z nami a nie w łóżeczku, podziękowałam łóżeczko przeniosłam do salonu i w trakcie dnia leżała tam, na noc spała z nami. Kompetnie nie zrobiłam z tego żadnego problemu ani am przez chwile tak o tym nie pomyślałam fakt taki ze teściowa powiedziała ze wsumie to się nie dziwi ze śpi z nami skoro wtedy jest spokojniejsza to po co się męczyć . Wiec dziewczyny, chyba tez musimy czasem wrzucić na luz i nie patrzecna teściowa jak na wroga ... choć czasem pewnie się nie da!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 12:52

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 21 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiuszaaaa może źle to zinterpetowalas, oczywiście, że ja tez nie zrobiłam z tego problemu, w zasadzie nigdy nie robię, to że mnie coś w niej denerwuje nie oznacza, że to pokazuje, bynajmniej nie w tak błahym sprawach :). Aczkolwiek nie można mylić chęci pomocy z przekonaniem o swojej i tylko swojej racji. Każda z Nas ma różne doświadczenia ze swoimi teściowymi, jestem daleka żeby patrzeć na nią jak na wroga, jest jak jest. Twoja jak widać zrozumiała dlaczego śpicie z maleństwem i to jest super, ja spotkałabym się z dezaprobata i usłyszała jakie to niebezpieczne itp. Mogłabym naprawdę wiele sytuacji przytoczyć, ale wiem ze mogłabym trafić gorzej, nie kłócimy się, żyjemy w zgodzie na szczęście.

    Katiuszaaaa lubi tę wiadomość

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewel. wrote:
    Malinka córka w czerwcu skończy 4 lata. Wcześniej miała już takie akcje ale od poniedziałku to jest istna masakra. Młody od szpitala jest nieodkładalny, córka dokłada swoje a ja mam wrażenie, że zaraz oszaleje. Możliwe, że moja cierpliwość jest na wyczerpaniu bo od 1 lutego sypiam po 4-5 godzin.

    Evel moj konczy tez w czerwcu 4 latka ale nie zauwazylam zadnego buntu .moze corcia tak odreagowuje na braciszka bo moj teraz ciagle sie pcha na kolana zeby go przytulic

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa też kupiła łóżeczko dla Agatki, żeby miała swoje jak przyjedziemy. Ja mam ten komfort, że blisko teściowej mieszkają moi rodzice (ale na tyle daleko, że wymagany jest przejazd samochodem) więc i tak zazwyczaj nocujemy u nich.

    Asiaf lubi tę wiadomość

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowe to temat na kilkutomowa powieść. Ale nie są warte jej napisania :) ja ograniczam kontakty do minimum, nie dziele się tez informacjami o synu odkąd wiem ze uśmiecha się do mnie a pozbiej na mnie nadaje.

    Dziewczyny czy Wy tez czujecie się trochę jak więźniowie? Szukacie pretekstu przed samą sobą żeby wyjść z domu? Nawet przejść się do sklepu czy coś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 16:16

    Asiaf lubi tę wiadomość

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog w sumie to nie probowalam podmieniac na spiocha. Corka jest bezsmoczkowa tzn zawsze wypluwa z niesmakiem, tylko ze ja probowalam smoczek podawac jak np nie mogla zasnac czy plakala.. ale taka podmianke wyprobuje.

    Zuziaa ja czuje sie jak wiezien. Szczegolnie ze ostatnio prawie nie wychodzę, bo mala wije sie w wozku i dostaje szalu, wiec nawet spacerow nie mam. Czasem po takim dniu w domu czuje jakbym sie dusila. Do tego rzadko się zdarza ze mam okazje wyjsc wieczorem. Mala wtedy jest marudna, a maz musi sie naglowic jak sie nia zajac. Mam wrazenie ze to przez kp taka jestem uwiazana.. mimo to nie chce na razie przerywac karmienia.

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany dajcie sile ... moje dzidcko od dwóch dni jest po prostu nie do życia .. o wszystko ryk ..kiepsko śpi w dzień w nocy w kratkę
    ... apetyt tez nie taki jak zwykle ..
    zastanawiam się czy to może być reakcja po szczepionce ... W sensie , ze tak złe ja znosi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja natomiast jestem chora, na przemian mam dreszcze i jest mi gorąco, głową mi odpada, a jeszcze kaszel i katar. Co ja się w nocy nameczylam żeby tym małej nie obudzić po karmieniu. Najchętniej polozylabym się do łóżka na 2 dni żeby nikt mnie nie zacaepial, a tu nie ma takiej opcji.

    Ja też się czuję jak więzień, co mojemu mężowi wiele razy powiedziałam, gdy wracał do domu codziennie ok. 19-20. Teraz jak wraca to ja chodzę chociażby wynieść śmieci albo do żabki kupić...cokolwiek. jaki mój mąż był zdziwiony jak wchodził do domu i mówił że jeszcze wyniesie śmieci, a ja na to: zabieraj mała, a ja idę do śmietnika :D

    Hedgehog, edka85 lubią tę wiadomość

  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardziej czuje się ograniczona Przez brak samochodu bo pod koniec ciąży sprzedałam i jakos do tej pory nie kupiliśmy drugiego, staram się wychodzić często. Zawsze byłam otoczona duża ilością ludzi i powiem wam szczerze ze miałam dość często wyjeżdżałam gdzies do lasu zdała od ludzi, wiec obecnie dobrze mi to robi. Choć trochę zaczyna doskwierać monotonia ale ja jestem raczej przebojowa i znalazłam sobie grupę która organizuje spotkania Bobaskowe i teraz właśnie w poniedziałek idziemy na bobaskowe spotkanie z ratowniczka medyczna.

    Jak tylko kupimy auto dla mnie i dla Jagody to będziemy robić sobie wycieczki. Także musimy się wkoncu zabrać jakos intensywniej za to szukanie żeby na wiosnę fura była.

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 21 lutego 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się pozbylam auta, bo wczesniej nawet do pracy mislam blisko i tylko kase w niego wpakowywalam. Teraz gdy sie przeprowadzilismy to jednak raz na jakis czas by sie przydalo. Czuje sie jak wiezien, bo nie jestem przyzwyczajona do bloku. Nie chce mi sie znosić wózka to wystawiam go na balkon.

    Hedgehog lubi tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Ewel. Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 21 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia nie tylko Ty się tak czujesz. Czuję się tak odkąd trafiliśmy do szpitala. Młody tam strasznie się zmienił. Teraz doszła jeszcze chora i zbuntowana córka więc jak tylko usłyszałam, że w przedszkolu jest zebranie to od razu stwierdziłam, że ja pójdę ;) jak to mąż twierdzi chwila spokoju jest wskazana

    mhsv2n0agpm4d5s2.png
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, wystarczy, że przeczytasz Chpl produktu leczniczego i wszystko będzie jasne.

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia wrote:
    Meggs, wystarczy, że przeczytasz Chpl produktu leczniczego i wszystko będzie jasne.

    Co przeczytam ?;)

  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chpl to charakterystyka produktu leczniczego. Wpisz Chpl i nazwę szczepionki w google i tam jest wszystko napisane w działaniach niepożądanych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 21:10

    Megsss lubi tę wiadomość

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 21 lutego 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobiłam i potwierdza to moje przypuszczenia :/

  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :(

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 21 lutego 2019, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynuszek wrote:
    A ja wkurzona stanem Kuby i bezpomysłowoscia lekarzy robię po swojemu. Żadne kremy z antybiotykami, maści ze sterydami, emolienty do minimum. Kapiel z mydłem z aleppo i nadmanganian potasu, najgorsze miejsca maść propolisowa. Zobaczymy.
    Na razie mogę powiedzieć, ze maść propolisowa daje radę na te miejsca gdzie miał byc antybiotyk albo clotrimazol :)
    Bardzo dobrze! Antybiotyki i sterydy to dla mnie juz totalna ostateczność. Przy małej jeszcze nie użyłam ani razu.


    Orchidea, robię :-) co ciekawe, mleko migdałowe ma 4 tazy więcej wapnia niż mleko krowie :-)
    A te wiórki namaczasz najpierw? No i odcedzasz później trochę?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 976 977 978 979 980 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ