X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek już się skontaktuję ze swoim oby tylko nie było za późno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 12:45

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dopiero w środę tez mam stracha by było wszystko dobrze.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina: widze piekny przyrost bety ;) czy jest szansa na blizniaki?

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy wyluzować bo to zaszkodzi fasolkom :) jutro idę na badania i betę będę miała po 15,natomiast progesteron dopiero w pon. Oby było ok :) ciekawe o ile wzrosła

    Dziewczyny a ile razy się bada betę na początku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 15:17

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Skali89 Autorytet
    Postów: 3292 1652

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko jest się nie stresować, ale prawda jest niestety taka, że ciąża sama musi się utrzymać, lekarz może dać dupka czy luteine, ale to nie znaczy, że na 100 % zapewni Nas, że się utrzyma. Nie mamy na to wpływu, żeby nawet nie wiem co robić. Trzeba czekać i być dobrej myśli. Trzeba sobie głowę zająć czymś innym, żeby w kółko tylko nie myśleć czy wszystko ok. jak to gdzieś którąś dziewczyna napisała: to c można było to już zostało zrobione a teraz można tylko czekać.

    urocza lubi tę wiadomość

    f2wl9vvjltbug8tg.png
    3i499vvjrdc5a4oq.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    adrenalina: widze piekny przyrost bety ;) czy jest szansa na blizniaki?
    Trudno powiedzieć bo nie miałam jeszcze usg ale raczej nie.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ile razy betę bedziesz robic to ty decydujesz. Ja sama raz zrobiłam po teście sikanym. Pojechałam do lekarza on powiedział ze na usg za wcześnie i tez mi zrobił betę a trzeci raz sama zrobiłam zeby miec spokojna głowę. Nie mam zadnych objawow i bałam sie Że moze jest cos nie tak ale beta zwiekszyła. Myślałam zeby jeszcze raz dzisiaj zrobic, ale juz darowałam sobie weekend jakoś minie. Potem w poniedziałek sie czymś zajmę we wtorek cos porobie i w środę od rana bede czekać na wizytę ktora mam dopiero na 15:00. Chyba umrę ze stresu tego dnia.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina, beta pięknie rośnie u Ciebie i wiem że będzie ok :) ja zrobię jutro czyli po 48 godzinach. A potem ew. w tygodniu. Plamienia przeszły dziewczyny, jakiś delikatny ślad leeeewdo kremowego śluzu ciut różowego może. Będzie dobrze, czuję to. Codziennie płaczę ze szczęścia hehe

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi trudno uwierzyć ze dzieje sie to naprawdę ale jak juz dotrze do mnie to na nowo to za każdym razem mam motyle w brzuchu.

    Nie byłam tak szczesliwa nigdy w zyciu. Nigdy w zyciu tez nie czułam takich silnych motylków w brzuchu.

    Ale niestety obawy beda ciagnąć sie jeszcze długo napewno.

    urocza, Sylwia91 lubią tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina będzie dobrze masz super betę, a w środę pewnie zobaczysz zarodek :)
    Dziewczyny mają rację, trzeba myśleć, że będzie dobrze, to wszystko co możemy zrobić, dbać o siebie, zdrowo się odżywiać i nie denerwować.
    Ja dzisiaj na usg wreszcie uwierzyłam, siedzę teraz i wpatruję się z zdjęcia mojego maleństwa, wg usg wyszedł mi termin porodu 3 dni później niż wg miesiączki, co się zgadza, bo owulka była przesunięta.
    Ech teraz byle do końca trymestru :)
    Sylwia super, że plamienia znikają, będzie dobrze :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze zdrowym odżywianiem to u mnie rożnie. Dzis siebie upiekłam pizzę mrożona. Ja poprostu lubię niezdrowe żarcie. Od czasu do czasu zjem brokuła ale wole hamburgera.

    Posti77 lubi tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się staram raczej zdrowo, ale dziś frytki ze smażoną rybką były :)
    lubię sałaty na kanapki i owoce, mogę pożerać w dużych ilościach, na mdłości po słodyczach najlepiej mi pomaga kwaśne kiwi i pomarańcze :)
    mam problem, że jak ugotuję coś na co mam ochotę to zjadam dużo za dużo i potem męczy mnie wzdęcie,

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was ? U mnie jutro zaczyna sie 7 tydzień. Szybko leci czas :) oby tak dalej ;)
    Za 4 dni i godzinę wizyta :)!

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie odebrałam wyniki badań i beta ze 127.1 wzrosła na 289,9 czyli ponad 100%. Chyba jest w porządku? Progesteron w nmol/l 174.21

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc to sie na tym nie znam. Ale możesz wpisać w Google : kalkulator Hcg i obliczy Ci :) ja tak robiłam.

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie tak zrobiłam, jest dobrze :) oj dziewczyny my to jak nie stres czy zaszłyśmy to teraz stres czy się utrzyma i czy wszystko będzie ok.. ale mamy życie pełne stresu :D

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak jeszcze przez 7 miesięcy :) a potem po utodzeniu tez stres. Niektórzy rodzice sprawdzają z lusterkiem czy dziecko oddycha. Pewnie ja bede taka panikarą. Potem stres jak bedzie chorowało a potem jak pójdzie na studia :)

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah uśmiałam się z tego lusterka, dobry pomysł pewnie go wykorzystam znając mnie :D

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe niezłe z tym lusterkiem :)
    Sylwia przyrost dobry, jeśli chodzi o progesteron musisz spojrzeć w wartości referencyjne i sprawdzić.
    Kalkulator HCG mamy na belly w zakładce Baza wiedzy.
    Ja dziś mało na forum bo postanowiłam trochę odpoczywać od netu, zdecydowanie za dużo czasu tu spędzam ;)

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 21 lutego 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron do 12tyg norma do 47 ja mam 54 ale po dwóch tabletkach dnia poprzedniego. Myślisz że tak szybko mogły wpłynąć na wynik? Biorę po 1

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ