Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W rejestracji online jest wolny lekarz nawet we wtorek popołudniu i bardzo fajny wynika z opinii! Zleca wszystkie niezbędne badania bez głupiego gadania. Tylko jak mu powiedzieć że jestem w 12 tyg i jeszcze ich nie mam haha moja gin kazała zrobić przed wizytą żeby były świeże. Powiem może że na pierwszym badaniu byłam prywatnie, a z kalendarza ciąży i ważnych dat się dowiedziałam że to jest czas na zrobienie badań. Będę coś klepać :P jutro dzwonie i się rejestruje

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem! Umówiłam się na najbliższy wolny termin i idę w środę rano tak więc może jeszcze mi się uda zrobić badania a jak nie to w czwartek. Mówić że byłam też prywatnie czy nie mówić? A prywatnemu mówić że chodzę na nfz? Ona mi daje zwolnienie boje się żeby się nie oburzyła

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaj się, nie ma co ściemniać. Jak masz wizytę rano to od razu zrobisz badania po wizycie. Powodzenia!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym mogła to bym się umówiła do tej samej gin tylko państwowo bo też przyjmuje i chyba tak zrobię, a w środę pójdę do tego lekarza ale przecież mnie to nie zobowiązuje, zawsze. Mógł mi się nie spodobać nie?

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powiedziałam swoim ginom ze chodzę do lekarza na NFZ a na usg kontrolne bede jeździć do kliniki. I w klinice mówili ze dobrze robię i państwowo tez tak powiedział.
    Byłam prywatnie robic prenatalne a teraz pojadę na połówkowe dopiero.
    Także lepiej nic nie ukrywać.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najlepiej by było gdyby to był ten sam lekarz a mam taką możliwość... Także zobaczymy. Ewentualnie powiem temu na nfz że chodzę dodatkowo na usg prywatnie bo na nfz jest ich mało,a mojej gin powiem że ze względu na badania będę też chodzić państwowo bo nie chcę płacić skoro nie muszę

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :)

    Ale co do usg na NFZ to zależy od lekarza moj robi mi co wizytę.
    Wiec nie każdy lekarz robi tylko 3 razy w ciagu ciazy tak jak to sie kiedyś robiło.

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    No pewnie :)

    Ale co do usg na NFZ to zależy od lekarza moj robi mi co wizytę.
    Wiec nie każdy lekarz robi tylko 3 razy w ciagu ciazy tak jak to sie kiedyś robiło.
    Dzisiaj zadzwonię do mojej pani doktor bo przyjmuje tez na nfz w środę i zapytam czy mi wypisze skierowanie bez kolejki bo nie ma miejsc do czerwca

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także może nie będę musiała ciągnąć na dws fronty i będę spokojniejsza a zapiszę się do niej na wolny termin

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co u Was ogolnie ?
    Ja byłam i rodziców. I leżę teraz i oglądam serial na tv.
    Na dworzu zimno :(
    Kilka razy dzis mnie zakuło ( widocznie rośnie moje maleństwo )

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Co u Was ogolnie ?
    Ja byłam i rodziców. I leżę teraz i oglądam serial na tv.
    Na dworzu zimno :(
    Kilka razy dzis mnie zakuło ( widocznie rośnie moje maleństwo )
    Wkesz co ja też mam taki ból czasami... U mnoe nudy, właśnie się obudziłam z drzemki :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wracam z pracy i marzę o jajecznicy :) w tym tyg miałam zacząć ćwiczyć ale nie chce mi się ;) poczekam do wizyty w tym tyg i zapytam lekarki czy mogę, każdy pretekst dobry

    adrenalina, Sylwia91 lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gotuje ziemniaki dzis mizerie i pulpeciki w sosie pieczarkowym :)

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie mamusia dzisiaj robi ogórkową :)

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same smakołyki na dzisiaj!

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja sprawa ze skierowaniem się wyjaśniła. Pani doktor przez telefon powiedziała że albo chodzę do niej prywatnie albo państwowo i nie prowadzi ciąży w dwóch gabinetach. Mi zależy na zwolnieniu a wiem że z prywatnego mi da zawsze. Na wizytę państwową się nie ucieszyła i myślę że nie byłyby takie fajne jak prywatne... Do innego lekarza nie pójdę po skierowanie bo na wyniakch jest napisany lekarz kierujący i dopiero może być lipa. Przeboleje i odżałuję te 300 zł ale nie będę robić zamieszania i będę spokojniejsza o zwolnienie

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie nie ma co kombinować skoro tak zareagowała. Mam nadzieję, że lekarz z niej dużo lepszy niż człowiek ;) miłego dnia!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rownież życzę miłego dnia :)
    Kiedy bedzie w końcu ciepło ? Ja chce słońca. Pragnę zdjąć juz kurtkę.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    To faktycznie nie ma co kombinować skoro tak zareagowała. Mam nadzieję, że lekarz z niej dużo lepszy niż człowiek ;) miłego dnia!
    Wiesz była miła i powiedziała żebym przyszła do przychodni to mnie gdzieś wciśnie jak chcę, ale ja wolę chodzić do niej prywatnie więc jak nie mogę i tu i tu to wybieram prywatny gabinet. Za badania zapłaciłam tylko 212 zł także nie tak źle, teraz już z górki :) a lekarzem jest naprawdę bardzo dobrym

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj ciepło ale nadal na kurtkę :( też mi się już marzy lato :(

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ