Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsze fasolki po długich staraniach
Odpowiedz

Pierwsze fasolki po długich staraniach

Oceń ten wątek:
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 30 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam wizytę u dentysty i już się boję że nie będzie miał znieczulenia bez środków obkurczajacych naczynia krwionośne... Masakra. Nie wyobrażam sobie tego bo ogólnie jestem cykor, czuję że będę się wić z bólu :(

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, może zaryzykuj bez znieczulenia? Dla mnie znieczulenie jest koszmarem, najbolesniejsza cześć całej wizyty. Brałam tylko przy chirurgiczny usuwaniu ósemek i wspominam tragicznie. Nie potrafię się nadziwić po co serwować sobie taki horror podczas zwykłej wizyty, gdzie ból jest o niebo mniejszy... ;)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o biust mąż oczywiście zadowolony, ja nigdy nie narzekałam na braki w tej materii ;) ale teraz tempo wzrostu przeraża co kilka tyg muszę zmieniać na większe miseczki, przerobię potem na czapeczki dla małego ;)
    Ja mam bardzo wrażliwe zęby w ciąży, zmieniłam pastę i szczoteczkę, czasem odczuwam nadal nadwrażliwość. Znieczulenie zostawiam sobie tylko na okoliczność rwania, plomby bez znieczulenia.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 30 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze robię bez znieczulenia ale teraz boli mnie już kilka dni i boję się że będzie tragedia.. Samo podanie zastrzyku u mnie w pamięci miło zakodowane może dlatego rozważam tą opcję. Niestety nastawiam się na leczenie bez znieczulenia i dlatego się boję bólu, jestem strasznym cykorem

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 30 maja 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nie bój sie. Lekarz jak zobaczy ze jesteś w ciazy napewno podejdzie bardzo łagodnie. Nawet jak nie bedzie miała znieczulenia to napewno zrobi ząb tak by nic Cie nie bolało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 05:49

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 31 maja 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia powodzenia!

    Sylwia91 lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 maja 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzis u mnie zapowiada sie burzowo <3 dobrze bo jest w końcu czym oddychać, nie jest duszno odziwo. Chyba nawet w nocy deszcz pokropił.
    Miłego dnia.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, już jesteśmy po! Dentysta to moja ciocia także o to się nie bałam, bo wiedziałam że będzie mnie traktowała jak najlepiej. Niestety dziura za głęboka się okazała i nerw na wierzchu a jeszcze nie wyczyszczone było więc musiała zatruć :( pierwszy raz w życiu miałam zatruwanego zęba... Podobno kanałowe w ciąży jest refundowane?

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę z tym bo nie mam zielonego pojęcia. A ciocia nie wiedziała ? Czy zapomniałaś dopytać ?

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziała nawet wiesz bo ona tylko leczy a ma pomoc która zajmuje się wszelkimi papierami itd też ubezpieczeniem. Właśnie czytam na stronie Ministerstwa Zdrowia że leczenie kanałowe jest refundowane w ciąży na wszystkie zęby. Baby tam u niej w przychodni takie zacofane że nawet nie wiedziały że nie muszę mieć ubezpieczenia a dzwoniłam specjalnie do nfz i pytałam. Ja znam swoje prawa a one jak nie wiedzą to powinny zadzwonić i dopytać a nie mnie w ciąży denerwować...

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Dobrze wiedziec ze jest darmowe. Ale znając życie zeby zaczynał sie psuć jak juz bedzie po rozwiązaniu :)
    Ktos tu na forum tez pisał ze dwie wizyty tez sie nalezą darmowe dla kobiet w ciazy.
    Ale szczerze nie zaglebialam sie w to bo jeszcze nie dotknął mnie bol zęba od kąd jestem w ciazy.

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nigdy w życiu nie bolał żaden ząb, ten pierwszy i od razu wiadomo dlaczego. Nie było nawet widać że się psuje bo to wszystko było od środka, a dopiero jak już go próchnica w środku zjadla to się kawałek ulamal :(

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wizyt to masz refundowane wszystkie i chodzisz ile potrzebujesz

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 31 maja 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A No widzisz. Czyli mogę zapisać sie na kontrole tak poprostu i nic nie zapłacę? Nawet jak uzna ze trzeba cos zrobic ? A jak bedzie upominać sie o kasę to mam powiedzieć ze jestem w ciazy i nie bedzie chciała/chciał ?

    Moze zapisze sie teraz na kontrole to akurat z miesiąc trzeba poczekać na NFZ i obejrzy mi zabki :D

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 31 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia będziesz miała kanałowe?
    Ja jutro będę próbowała się wcisnąć do swojej stomatolog, bo od kilku dni czuję obecność zębów podczas chodzenia, takie dziwne uczucie - nie boli ale jak uderzam piętą w podłoże to czuję te zęby i nie wiem czy coś się dzieje, czy to nadwrażliwość bo przy gryzieniu nic nie boli. Miałyście kiedyś tak?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 31 maja 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam jak miałam chore zatoki. To nie była wina zębów.
    No niestety szykuje się kanałowe... Pierwszy raz w życiu

    Adrenalina zawsze możesz powiedzieć że coś Cię boli czasami i niech obejrzy ;) możesz dowiedzieć się więcej na infolinii nfz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2016, 19:50

    urocza lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Wam mija dzień dziecka? ;)

    My z mężem zabraliśmy synów mojej ciotki 4 i 5lat,jestem chrzestną młodszego, na ogród jordanowski. Cała masa huśtawek różnego typu, wspinania, zjeżdżania co nie miara :) był nawet kon i można było się za free przejechać! :) chłopcy szczęśliwi i my też :) pomijając fakt że na samochód znowu poszło 1500 zł...

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,my wczoraj zaczęliśmy zajęcia w szkole rodzenia. Było bardzo fajnie, trochę teorii o niemowlaku,ćwiczenia oddechu,wstawanie z łóżka,ćwiczenia na brzuszek i pośladki. A dziś się skrwawiam na badaniach.
    Miłego dnia!

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja dzis pierwszy raz miałam wizytę bez usg.
    Pobierał mi dzis wymaz to cytologi. I mam lekka anemię, żelazo we krwi troszeczkę poniżej normy.
    Wiec muszę zaopatrzyć sie w miesiwo :)
    Ale usg zrobi mi za tydzień wiec spoko :) a poza tym 6.06 połówkowe :) juz nie mogę sie doczekać.

    Sylwia91, urocza lubią tę wiadomość

  • Sylwia91 Autorytet
    Postów: 5779 4526

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina to już tuż tuż! Ja odliczam do wizyty 14. Liczę że w końcu uda nam się podejrzeć płeć malucha. Już nie mogę się doczekać a jeszcze 2 tygodnie :(

    adrenalina lubi tę wiadomość

    qb3cjw4z459az3ou.pngklz99vvjlhtpt58w.pngx7g1xzdvar8apynv.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ