X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam usg popołudniu, mam nadzieję, że ostatnie w klinice. Zobaczymy co z krwiakiem i jak dzieciaki. oczywiście już się stresuję czy wszystko będzie dobrze.

    Teraz rozumiem doskonale jak dziewczyny na forum pisały, że pozytywna beta to dopiero początek stresu :)

  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SHOOA dobrze to ujęłąś ... pozytywna beta to dopiero początek...

    Meg85... kciuki zaciśnięte ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa trzym kciuki za dzisiejsza wizyte☺

    Ja dzisiaj wychodzę ze szpitala po sprawdzeniu poziomu cukru.cieszę się bardzo,ze nie muszę tu już leżeć,bo to strasznie monotonne jest.no ale jak trzeba lezec to trzeba.wizyta mojej gin za 2 tyg.mam nadzieję,ze mój następny pobyt w szpitalu to będzie dopiero ten do porodu☺

    shooa, triss lubią tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 20 lipca 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula1983 wrote:
    Dziewczyny jestem po obchodzie i cc mam miec w poniedzialek lub we wtorek, jutro mam miec badania i usg i ktg 2x dziennie.
    Dopiero mnie odlaczyli od ktg pod ktorym lezalam 2 godziny i myslalam ze nie dam rady-bizona jak Ty sobie radzisz z tym lezeniem pod tym ustrojstwem jak masz tyle razy zapisy.

    Uuu to juz niedlugo:)

    Ja mam ktg tylko 20 minutowe;) takze hit, bo dziewczyny tu maja tez godzinne. A jak bylam na porodowce to lezakam od 12 do 24 non stop z dwiema przerwami na siku...i tego najbardziej sie boje. Bo moj kregoslup pozwala mi ledwo na 20 min lezenia plackiem. I tak do poniedziałku. .w poniedzialek kolejne usg i zobaczymy jak przeplywy u mlodego. Juz sie doczekac nie moge!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Znów krótko będzie bo sił nie mam. Bianka urodziła się i godz.6:30 siłami natury. Ma 2500g i 51cm. Jak wyszła to Emilka zrobiła fikołka i ustawiła się do wyjścia rączką.. natychmiast wiec zapadła decyzja o cc. Nie wiem o której Emilka przyszła na świat bo miałam znieczulenie ogólne. Emilka 2350g i 51cm.
    Dzięki za ciepłe słowa :)

    Alias, AllishiiA, bizona, Angela*, gabi 7, agula1983, joaska1985, Imbirek91, didi31, rodzynka66, shooa, Midwife1991, Bella93, Pat85 lubią tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg85 wrote:
    Dziewczyny. Znów krótko będzie bo sił nie mam. Bianka urodziła się i godz.6:30 siłami natury. Ma 2500g i 51cm. Jak wyszła to Emilka zrobiła fikołka i ustawiła się do wyjścia rączką.. natychmiast wiec zapadła decyzja o cc. Nie wiem o której Emilka przyszła na świat bo miałam znieczulenie ogólne. Emilka 2350g i 51cm.
    Dzięki za ciepłe słowa :)


    GRATUUUULAAAACJE OGROMNE !!!!!!! zuch dziewczyny wszystkie 3 :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!!

    Meg85 lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi babcia kaze pic soki z malin bo maja duzo witamin ;)

    Agula juz nie dlugo zobaczysz swoje malenstwa ;)

    Meg wielkie gratulacje!! Duzo zdrowia dla was i szybkiego powrotu do domu. ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg85 wrote:
    Dziewczyny. Znów krótko będzie bo sił nie mam. Bianka urodziła się i godz.6:30 siłami natury. Ma 2500g i 51cm. Jak wyszła to Emilka zrobiła fikołka i ustawiła się do wyjścia rączką.. natychmiast wiec zapadła decyzja o cc. Nie wiem o której Emilka przyszła na świat bo miałam znieczulenie ogólne. Emilka 2350g i 51cm.
    Dzięki za ciepłe słowa :)


    Gratulacje ! Dzielne dziewczyny ! <3
    Dużo zdrówka dla Mamusi i córeczek <3

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 20 lipca 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg mega gratulacje dla Ciebie i Twoich księżniczek.wreszcie jesteście już razem☺

    Meg85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg gratulacje,duzo zdrowka dla ciebie i dziewczyn!:)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoNaKo wrote:

    Agula no to zaczyna być całkiem poważnie :) Szok, do mnie nadal nie dociera że to już niedługo. A jakie masz wybrane imiona dla swoich pociech?

    Monako no jest juz poważnie i nie da sie ukryc ze sie stresuje, a szczegolnie jak juz wiem ze cesarka w poniedzialek lub wtorek a jutro robia mi wszystkie badania do cesarki.

    Imiona mamy wybrane i bedzie Milena i Marcel, chociaz ostatnio maz napomina ze podoba mu sie tez bardzo Oliwier, wiec zobaczymy jeszcze troszke czasu mamy.

    syy28iik833b36lq.png
  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Meg, odpoczywaj bo lekko nie mialas 2 porody w 1 dniu zaliczylas. Najwazniejsze ze dziewczynki sa juz po drugiej stronie brzuszka. Nabierajcie sił.

    Meg85 lubi tę wiadomość

    syy28iik833b36lq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg gratulacje trzymaj sie cieplutko.

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • agula1983 Autorytet
    Postów: 289 430

    Wysłany: 20 lipca 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Uuu to juz niedlugo:)

    Ja mam ktg tylko 20 minutowe;) takze hit, bo dziewczyny tu maja tez godzinne. A jak bylam na porodowce to lezakam od 12 do 24 non stop z dwiema przerwami na siku...i tego najbardziej sie boje. Bo moj kregoslup pozwala mi ledwo na 20 min lezenia plackiem. I tak do poniedziałku. .w poniedzialek kolejne usg i zobaczymy jak przeplywy u mlodego. Juz sie doczekac nie moge!
    20 minutowe ktg to jeszcze ok, a pisza sie jakies skurcze?. Mowia lekarze cos wiecej, do ktorego tc beda chcieli czekac z cc, jaki plan dzialania?

    Wiecie co, u mnie w szpitalu blizniaki rozwiazuja tylko przez cc, niezaleznie czy sa jedno czy dwujajowe 1 czy 2 kosmowkowe. Ordynator mowil ze lata doswiadczen pokazaly bardzo czeste przypadki takiej sytuacji jak u Meg ze jedno dziecko sn drugie czuje miejsce, obraca sie i musieli robic cc.


    Meg85 lubi tę wiadomość

    syy28iik833b36lq.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 20 lipca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg kochana ogromne gratulacje!!!! To wspaniałe że dziewczynki są juz na świecie :)
    Jak tylko nabierzesz nieco sił i znajdziesz chwilke naisz jak się wszystkie czujecie!

    agula u mnie też w szpitalu ciążę bliźniacze rozwiązuje się cc. Jak tylko dowiedziałam się że są dwa bąble - 8 tc to dr od razu poinformował mnie że bedzie cc.
    Później co prawda napomknął że dziewczynki są tak ułożone główkowo, że gdybym JA chciała rodzić naturalnie to mam taką mozliwość ale on preferuje cięcie.
    Zdarzają się pewnie pacjentki kóre chcą rodzic bliźniaki SN i szpital pewie zabronić nie może ale ja bym się nie zdecydowała.

    Dziewczyny jutro idę z moim mężem do urzędu po różne wnioski i żeby dowiedzieć się jakie papiery po porodzie trzeba pozałatwiać. Mężuś ma wolne a do urzędu z buta mam 10 min :) To będzie mój ostatni spacer bo bez pessara to chyba sie nawet ruszać nie będę :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dziewczyn.

    Ja po wizycie, moje bąbelki grzecznie leżakowały. I mamy parkę! Strasznie się cieszę, najważniejsze że wszystko dobrze.

    MoNaKo, AllishiiA, shooa, triss, Meg85 lubią tę wiadomość

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skurcze sie nie pisza bo nie sprawdzaja. Ja nie ssygnalizowalamtez nigdy lekarzowi ze mam skurcze i tak to sie nie sprawdza. Jaki plan dzialania? No taki jak od poczatku ze cc 36 tc. A ogolnie to czekamy do kolejnego usg zeby zobaczyc przeplywy. Ja to jestem z tych spokojnych lajtowych ciaz tu sa gorsze przypadki i pozniejsze ciaze i codziennie ktoras rodzi. ..a ja i niektore do obserwacji.

    U mnie nastawienie na sn chyba ze ktos ma wskazania do cc.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 20 lipca 2017, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    Meg gratulacje! Wszystkiego dobrego dla Ciebie i dziewczyn.

    Ja po wizycie, moje bąbelki grzecznie leżakowały. I mamy parkę! Strasznie się cieszę, najważniejsze że wszystko dobrze.


    Super ! Ktory tc ? :)

  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 20 lipca 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg ogromne gratulacje :) dużo zdrówka dla Ciebie i dziewczynek.

    Monako daj znać jak już będziesz wiedziała jakie dokumenty są potrzebne - na pewno się przyda.

    didi

    Ja ciągle mam dylemat czy iść do innego szpitala na cc na 14.08 (to będzie 35+5) czy czekać tydzień dłużej do 21.07. (36+5) i iść do szpitala gdzie jest mój dr - przy czym i tak wtedy jest na urlopie. masakra jakaś. boję się, że jednak w przypadku 1k2o dłuższe noszenie dzieciaków nawet jeśli dam radę też nie jest dla nich korzystne i jeszcze coś w między czasie się wydarzy. ... ;/ czy u was któryś lekarz zalecał, że im dłużej tym lepiej oczywiście przy założeniu, że dłużej niż 36t? co myślicie? Meg narazie jest chyba rekordzistką :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    j.34bwdqk3op08o95j.png
‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ