Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • miki88 Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Podczytuje was regularnie i korzystam z Waszej wiedzy i doświadczeń, aczkolwiek wcześniej się nie udzielałam. Za to teraz jak przeczytałam o tych reakcjach otoczenia na wieść o bliźniakach po prostu muszę:)
    Jak ktoś ma mieszaną minę, gdy usłyszy, że jestem w ciąży mnogiej, to ja zażartuje zawsze, że specjalnie tak z mężem działaliśmy, bo nie wiadomo jak długo 500+ będzie, a też chcemy pokorzystać. Atmosfera wtedy się rozluźnia i jest wesoło :)
    Ale jeśli ktoś mi wyjeżdża z tekstem, że to straszne, że dwoje dzieci, że jak sobie damy radę itp. to się na prawdę wkurzam, ale tak na serio i już nawet dwóm takim "delikatnym" osobą powiedziałam, że fakt, powinnam rozważyć zostawienie jednego dziecka w szpitalu. Od razu się takim delikwentom głupio robi.
    Pozdrawiam wszystkie mamusie już rozwiązane i te jeszcze w paczuszkach :)

    Angela*, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg85 wrote:
    Gabi moje tez w jednym śpią i to w poprzek jedna obok drugiej :)


    Musi to slodko wygladac ;)

  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, dokładnie tak to wygląda:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fa694ce0b3d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/acbef1635268.jpg

    Krokodylica, Sun2017, rodzynka66, jomi81, Imbirek91, AllishiiA, Midwife1991, gabi 7, Alias, Pat85, triss, czarnulka24, joaska1985, Asia87 lubią tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg, ale kochaniutkie, super zdjecia !:D

    Meg85 lubi tę wiadomość

    Weruś9110
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 5 sierpnia 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg85 wrote:
    Angela, dokładnie tak to wygląda:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3fa694ce0b3d.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/acbef1635268.jpg


    Jezuu jakie kochane <3 <3 sama słodycz <3

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg ale one kochane <3 <3 do zacalowania ;)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg to chyba najpiękniejszy widok na świecie.po prostu cudnie☺

    Meg85 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg..no i się rozczuliłam z rana :D

    Meg85 lubi tę wiadomość

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ciocie :)
    Przyszlismy na swiat 03.08 mamy sie dobrze:)
    Jestesmy jeszcze w szpitalu z mamusia. Jemy z piersi mamy i z buteleczek maminkowy pokarm;) mama dzis juz sie lepiej czuje. Pozdrawiamy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc9b3f33ba6a.jpg

    Sun2017, Angela*, Meg85, Midwife1991, Pat85, didi31, roletka, AllishiiA, rodzynka66, triss, Imbirek91, gabi 7, natty85, Cameline, czarnulka24, jomi81, joaska1985, perfectangel85, shelby*, Karo-Linka, Milenka~11, aswalda, Asia87, Ania_84, Bella93 lubią tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Alias Przyjaciółka
    Postów: 102 53

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Hej ciocie :)
    Przyszlismy na swiat 03.08 mamy sie dobrze:)
    Jestesmy jeszcze w szpitalu z mamusia. Jemy z piersi mamy i z buteleczek maminkowy pokarm;) mama dzis juz sie lepiej czuje. Pozdrawiamy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc9b3f33ba6a.jpg


    aaaa bizona gratulacje!!!!! śliczności :) jak będziesz miała siłę i czas napisz co i jak :)

    l22n8ribb5ndeqtb.png
    Synek 10.2012
    Aniolki D+B 24tc 10.2017 ciąża blizniacza jednojajowa jednokosmowkowa
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Hej ciocie :)
    Przyszlismy na swiat 03.08 mamy sie dobrze:)
    Jestesmy jeszcze w szpitalu z mamusia. Jemy z piersi mamy i z buteleczek maminkowy pokarm;) mama dzis juz sie lepiej czuje. Pozdrawiamy
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc9b3f33ba6a.jpg

    Kochana ogromne gratulacje <3
    Sliczne sloneczka :-*

  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona ogromne gratulacje :)

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • Pat85 Autorytet
    Postów: 487 290

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona gratulacje i powodzenia :) świetne maluchy :)

    Meg to mogli od razu ostrzec, że spieprzyli szew - byś wiedziała, że tak ma byc i trzeba się przemęczyć.
    A dziewczynki masz wspaniałe :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    a5707df13e.png
  • AllishiiA Autorytet
    Postów: 263 335

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona wielkie gratulacje!! Sliczne maluszki <3 <3

    5b09j44jyxysjiql.png
    zrz6sg180mhigqmf.png
    bfarxzdvnmgxujgk.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bizona - podwójne gratulacje!! Zdrówka dla Ciebie i Maleństw :)

    Meg - super pomysł na wstępne spanie razem dziewczynek, a czym je odseparowujesz? Bo widzę, że każda ma swoje "posłanie" :)

    Meg85 lubi tę wiadomość

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Bizona tak czułam że Dzieciaki już masz po drugiej stronie ;-) gratulacje kochana, są przecudne! Napisz jak będziesz w stanie co i jak..

    Meg niesamowity widok... cudowne szkraby

    Meg85 lubi tę wiadomość

  • Weruś9110 Przyjaciółka
    Postów: 85 40

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona super gratulacje!:)

    Weruś9110
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona, moje gratulacje!!!!
    Piekna maleństwa :) ;*
    W wolnej chwili napisz coś więcej, jak się czujecie bo wszystkie ciocie forumowe czekaja na relacje!!

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka, niczym nie są odseparowane. Po prostu mam dwa rożki - w niebieskie i różowe kwiatki. Odprułam rzepy i zrobiłam z nich zwykłe "kocyki". Rożki są 100% bawełna więc dziewczyny się nie pocą. A i tak do spania kładę je dodatkowo na pieluszce flanelowej a pod buzie po jedzeniu podkładam tetrowe. Leżą dość daleko od siebie i się nawzajem nie podrapią.

    rodzynka66 lubi tę wiadomość

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona gratulacje i buziaki dla dzieciaczkow☺

    3i498u69fq9q84na.png
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ