X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poznań
Odpowiedz

Poznań

Oceń ten wątek:
  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na twoim miejscu wybrałabym polna maja tam najlepszy sprzęt i to do mnie przemawia

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo, nie byłam nigdy w żadnym z tych szpitali i stad te obawy.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak już wspomniałam na Lipcowych Mamusiach 2014 . Nie polecam szpitala na polnej . Jest to tak jak powiedziała mikulka masówka i odrynarne podejście do kobiet bez jakiejkolwiek empatii . Najlepszy sprząt mają to racja . Ale na Raszei również sprząt jest dobrej jakości a podejście do kobiet o wiele lepsze . Ale to moje osobiste zdanie .

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 22:51

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • e_v_e Ekspertka
    Postów: 209 313

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie, ze najlepsze wyjście, to własna położna trochę kosztuje, ale masz pewność, ze bedzie sie ktoś tobą opiekować :)

    w57vhgqsvnsaad78.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To raczej nie wchodzi w grę, ale dzięki za podpowiedź :-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ogolnie zadowolona z poziomu obslugi, opieki i fachowosci personelu na Polnej
    rodzilam 6czerwca i wyciagneli moje dziecko vaccum bo sie biedne przyblokowalo w kanale i 10pkt juz w 2min, od razu jak wyskoczyla z brzuszka to plakala
    tylko szkoda ze nie maja znieczulenia w plecy bo dolargan to jak drink opiat zaszumi w glowie i nie dziala na bol ze str krzyza plus skurcze porodowe
    ja mialam porod po 41 tyg wywolywany ze wzgledu na nadcis oxy i bylo ok, maz byl ze mna i przecinal pepowine
    b ladnie zszyla mnie studentka pod czujnym okiem lekarzy
    non stop mialam monitoring ktg podczas porodu, przed tez i na tescie oxy
    musze powiedziec ze obsluga napawde tam robi super robote, kazdy zna swoje obowiazki i jest szybka reakcja na potencjal zwolnienie w czasie porodu
    po porodzie sa polozne i doradczyni laktacyjna i w dzien i w noc raz dwa pielegniarka do Was przyjdzie na dzwonek
    pieluchy, kaftaniki tez ok dostepne
    nie mialam swojej poloznej na Polnej a moja lekarka akurat nie miala dyzuru na moj porod a opieke z mala w czasie porodu i po mialysmy naprawde super, bez zarzutu
    tez sie balam troche porodu bo fakt kazdy porod jest inny i tyle ile pacjentek tyle opinii

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 1 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)
    Jestem pod opieką dr. Magnowskiego.
    Rodziłam córke w szpitalu Raszei i kolejny poród takze w nim planuje. Personel rewelacyjny, zawsze z usmiechem na twarzy, czy to południe czy 3 nad ranem. Fachowość, przyjemna atmosfera. Super sale porodwe z łazienką i dużą wanną i inne "sprzety" do dyspozycji. Sale na położniczym super, nowoczesne, odremontowane, "zautomatyzowane", lampki gorne, dolne, przyćmione, nieprzyćmione :P Osprzet jak z NASA. Pewnie, ze nie o to tu chodzi, ale widzialam u "kolezanki" na łozku obok, która ciezko zniosła poród, ze ta "maszyneria" bardzo jej ułatwiala pierwsze dni z maluszkiem, bo mogla ograniczyc sprawiające ból ruchy do minimum.
    Kiedy urodzilam syna (I ciąża) nikt mi nie pomogl w nauce karmienia piersią, a ze ten był leniwy (co mu zostalo :P) to niestety nie udalo mi sie go karmic cyckiem. Dzieki wspanialym położnym, ktore potrafily przyjsc w srodku nocy i dalej pomagac w przystawianiu (równiez leniwej córki :P) do piersi to chyba znów bym sie poddała, a tak...udało sie! :)
    Przy porodzie położne rewelacyjne. Lekarza widzialam 3 minuty, bo tyle rodzilam :P Maluszki(jesli wszystko z nimi w najlepszym porządku) od razu są z mamą cały czas.
    Mąz oczywiście byl przy narodzinach, przecinał pępowinę. Nie był traktowany jak "zbędny mebel".
    Jeśli z ciąża i dzieckiem bedzie wszystko ok to jak na wstepie - zdecyduje sie ponownie na szpital Raszei. Jesli zaś (odstukac) cos byloby nie tak, to pewnie Polna ze wzgledu na podobno najlepszy sprzęt przeznaczony dla "trudniejszych" przypadków. Liczę jednak na kolejny przyjemne poród w znanym mi juz szpitalu Raszei.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 2 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka, ja mam termin za 2 tyg i też zdecydowałam się na Raszei. Mam nadzieję, że będę zadowolona, bo nigdy tam nie byłam. Pierwsze dziecko rodziłam w Szamotulach i nie chce tam ponownie wracać. Obawiam się tylko tego co oni robią jak np brakuje miejsca na porodowkach? Bo pewnie się tak zdarza, a ja nie znam na tyle poznania by jeździć od szpitala do szpitala heh

    Limerikowo, inka84 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikulka nie martw sie ze Cie od razu odesla, b czesto zwalnia sie wyrko i raczej poprosza jak juz bedziesz z rozwarciem bys poczekala
    ja czekalam 6h na Polnej na lozko, w miedzyczasie badania i kolacja i bylo ok, czas raz dwa zlecial z mezem i na tableciku plus obserwacja szpitalnego zycia i pracy personelu

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 2 lipca 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam taką nadzieję ;-) Niech już przyjdzie TEN DZIEŃ, bo różne myśli kłębią się w głowie. ..

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym szpitalu można trafić na niemiłego lekarza lub położną.
    Ja wybrałam szpital św rodziny. Głównie z tego powodu ze jeżeli dziecko ma żółtaczke to Mamuśki równiez nie wypisują do domu i może zostać razem z dzieckiem. Niestety nie w każdym szpitalu tak jest... Dziecko zostaje, mama do domu - koszmar!!
    Byłam bardzo zadowolona, kameralnie, miło. Drugi raz tez bede tam rodzic ponieważ mój lekarz tam pracuje

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka a powiedz mi czy płaci sie coś za poród rodzinny w szpitalu Raszei bo ostatnio słyszałam że tak .

    inka84 lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikulka wrote:
    Inka, ja mam termin za 2 tyg i też zdecydowałam się na Raszei. Mam nadzieję, że będę zadowolona, bo nigdy tam nie byłam. Pierwsze dziecko rodziłam w Szamotulach i nie chce tam ponownie wracać. Obawiam się tylko tego co oni robią jak np brakuje miejsca na porodowkach? Bo pewnie się tak zdarza, a ja nie znam na tyle poznania by jeździć od szpitala do szpitala heh

    Jak ja rodziłam to był meeeega natłok. Rodziły sie akurat dzieci wyprodukowane w walentynki hehe :)
    Nie zdarzylo sie zeby nie znalazlo sie miejsce dla rodzącej, jedna wjezdzala, druga wyjezdzala. Szło taśmowo :) Natomiast jak urodzilam to zbraklo totalnie miejsca na polozniczym. Urodzilam o 3 rano, wiec musialam czekac na wypisy w poludnie. Z mezem moglismy przebywac na sali, na ktorej urodzilam. Przyniesiono mi tam posciel. Bylam mega zadowolona, bo mąz mógł byc ze mną od porodu az do 13 kiedy przeniesli mnie na polozniczy. Wtedy padniety pojechal do domu. Nie bylo tak, ze mnie wyrzucono gdzies na korytarz a męża won do chałupy. Ani przez chwile nie odczułam tego natłoku.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLinka wrote:
    Inka a powiedz mi czy płaci sie coś za poród rodzinny w szpitalu Raszei bo ostatnio słyszałam że tak .

    Pierwsze słyszę. Rodzilam co prawda 3 lata temu, a wtedy czytalam, ze placi sie jakies tam symboliczne pare złotych na Lutyckiej. Jak bedziesz po porodzie to napisz czy sie to zmienilo. Na stronie Raszei dla rodzących nie ma informacjio opłacie dla tatusiów, tylko o kapciach i suchym prowiancie dla nich :)

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inka wysłałam ci zaproszenie mam jeszcze kilka pytań jakbyś mogła odpowiedzieć na nie to byłabym wdzięczna .

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem. Stop. Przyjełam. Stop. Dziekuje.Stop. odpowiem. Stop. jestem on-line. Stop :D

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • KaroLinka Ekspertka
    Postów: 234 176

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma potwirdzenia przyjęcia co za tym idzie nie moge do ciebie napisać

    inka84 lubi tę wiadomość

    59391dcb2f510945c62ded2d46597f9d.png
    bi7ywu52bqyvqoqm.png
    zrz6anli6i1h5vym.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akceptowałam przyz Ovu, moze cos nie poszlo. Kliknelam jeszcze raz bo na Belly nie bylo jakims cudem akceptacji.

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    W każdym szpitalu można trafić na niemiłego lekarza lub położną.
    Ja wybrałam szpital św rodziny. Głównie z tego powodu ze jeżeli dziecko ma żółtaczke to Mamuśki równiez nie wypisują do domu i może zostać razem z dzieckiem. Niestety nie w każdym szpitalu tak jest... Dziecko zostaje, mama do domu - koszmar!!
    Byłam bardzo zadowolona, kameralnie, miło. Drugi raz tez bede tam rodzic ponieważ mój lekarz tam pracuje
    ja w św. rodzinie leżałam 3 x na oddziale :) I tez mi się podobało, dobrze wspominam.
    Dlatego właśnie będę wybierać między porodem w Raszei a św. Rodzinie
    .
    W Raszei strasznie podobają mi się te sale, do tego są w pełni wyposażone, każda ma swoją dużą łazienkę z wanną, co jet dla mnie ogromnie istotne. Ale niestety nie mają znieczulenia zewnątrzoponowego, a nikt nie przewidzi jak to będzie... tzn. niby mają i dają ze wskazań medycznych tylko, ale spotkałam w kolejce do gina ostatnio pacjentkę, która tam rodziła i powiedziała, iż położna jeszcze w lutym tego roku powiedziała jej, że nie ma tam w ogóle tego znieczulenia.Kolejny minus to taki, że według tego artykułu nie wykonują lewatyw :O Dla mnie to nieco chore... bo żadna przyjemność wypróżnić sie w czasie porodu.
    Niestety w św. rodzinie z tego co czytałam to nie każda sala porodowa ma swoją łazienkę, część ma wspólne a nie chciałabym z kimś jej dzielić... chyba nie ma też wanien, tylko prysznice?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2014, 16:54

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ