Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne przebieg ciąży
Odpowiedz

przebieg ciąży

Oceń ten wątek:
  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 22 marca 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizyta dzis u fryzjera probna fryzurka slubna ; tylko zdjecia troszke nie wyrazne
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d21213e6f4e45e8.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6764108ac3acce12.html

    aila lubi tę wiadomość

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 22 marca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja, mi się bardzo podobają fryzury tego typu :)

    kaja1991 lubi tę wiadomość

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 marca 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja super fryzura :)

    kaja1991 lubi tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 22 marca 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje :) jeszcze dojdzie welon i jakas ozdóbka we włosy :) wstawie o ślubie zdjecia z wesela:)
    Monia kiedy Antoś wychodzi:)?

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 22 marca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja .....sliczna fryzurka :-)

    kaja1991 lubi tę wiadomość

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 22 marca 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sliczna fryzurka u la la la:)

    kaja1991 lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 22 marca 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lada dzień co 25 min skurcze regularne :)

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 22 marca 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia......trzymaj sie tam dzielnie :-) Najwyrazniej Antos chce juz do mamusi i tatusia.
    Ja juz dzis od rana kukalam do Ciebie na Facebook, czy jest cos nowego ;-)

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 23 marca 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 min :) Mój Syn wystawia mnie na próbę wytrzymałości :)

    vivien, anilorak lubią tę wiadomość

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    20 min :) Mój Syn wystawia mnie na próbę wytrzymałości :)

    No Monia to może Antoś już lada moment będzie z Tobą :)

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia wrote:
    20 min :) Mój Syn wystawia mnie na próbę wytrzymałości :)

    Monia no to Antos juz chce do mamusi i tatusia!!
    Trzymam kciuki bo pewnie wasza kruszynka dzisiaj albo jutro wyjdzie,
    wkoncu regolarne skorcze mowia za siebie :*
    Trzymaj sie kochana!!

    Kaja fryzurka super!!!Bedziesz napewno slicznie wygladala! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2013, 08:26

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, już lada moment będziesz miała w ramionach swój Skarb:)

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • she Autorytet
    Postów: 1380 2002

    Wysłany: 23 marca 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia - powodzenia! To dzisiaj myślimy tylko o Was! :)

    201306215365.png
  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 23 marca 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 07:31

  • kaja1991 Autorytet
    Postów: 1631 1328

    Wysłany: 23 marca 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia o jej i Ty tak spokojne o tym piszesz:)
    Pewnie dziś już masz Antosia na rączkach :)

    kaja1991
    iv093e5elgj3447p.png
    3125635e9e884c2a.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 23 marca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia monia życzę szybkiego rozwiązania:)

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • monia Autorytet
    Postów: 831 618

    Wysłany: 23 marca 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny :) Jesteśmy jeszcze w domku.
    Dziś wzięłam się za sprzątanie by troszkę to przyspieszyć zobaczymy czy pomoże :) Dzwoniłam do położnej i mówiła że w takim tempie to realny termin porodu to poniedziałek.

    1usa3e5ekxdyq5kw.png

    bfarxzdvkigpjrom.png[/url]
    img5-110_d_5_Anto%B6+%3A%29_1+z%B1bek+5.10.13r.jpg
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 23 marca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia.....tylko nie przesadzaj za bardzo z tym sprzataniem. Sa przyjemniejsze sposoby przyspieszenia porodu ;-)))
    Trzymajcie sie tam :*

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 23 marca 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Monia w poniedziałek jak tak będzie Ty zostaniesz szczęśliwą Mamusią a kolejną Mamusia Anette

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • Anette Autorytet
    Postów: 1629 799

    Wysłany: 23 marca 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patuska.....my zaciskamy nogi i czekamy na 05.04 :-))))

    Trzy Aniolki w niebie, jeden z nami na ziemi :-)
    Staramy sie o kolejnego...
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ