X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyszłe mamy z Olsztyna
Odpowiedz

Przyszłe mamy z Olsztyna

Oceń ten wątek:
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 26 grudnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!!!!
    Ale dawno mnie tu nie było. Moja Julka jest bardzo absorbująca poza tym jeszcze dwie starsze córki i hodowla psiaków jednym słowem doby mi nie starcza. Julcia niedawno skończyła pół roku jest dość spora.... miesiąc temu ja ważyłam i było 7900 teraz juz pewnie gruuubo ponad 8 wiec jest co nosić. Kolki nas przestały męczyć juz dawno wiec teraz jest uśmiechniętym pogodnym dzieckiem. Siedzi sama juz dość długa chwile i pełza dookoła własnej osi i troche do przodu wiec mysle ze zaraz zacznie raczkować.
    Pozdrawiam was serdecznie i czekam na wieści od was
    Buziaki!!!

    klz9df9hph2l42tn.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie w temacie szkoły rodzenia. Jakie macie opinie o szkole prowadzonej przy Malarkiewiczu i tej w Szpitalu Miejskim? Miałam wybrany Humanus i dużo znajomych ją polecało, ale niestety nie wiedziałam, że trzeba się tam pisać z takim wyprzedzeniem i wolne terminy dopiero na kursy, na które dla mnie jest za późno. O Miejskim słyszałam różne opinie, ale wyłania się z nich obraz, że nie ma się co spodziewać fajerwerków, skoro jest darmowa (na Grant), za to o Malarkiewiczu nie znam w ogóle opinii.

    Awf3p2.png
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 14 stycznia 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Dziewczyny mam pytanie w temacie szkoły rodzenia. Jakie macie opinie o szkole prowadzonej przy Malarkiewiczu i tej w Szpitalu Miejskim? Miałam wybrany Humanus i dużo znajomych ją polecało, ale niestety nie wiedziałam, że trzeba się tam pisać z takim wyprzedzeniem i wolne terminy dopiero na kursy, na które dla mnie jest za późno. O Miejskim słyszałam różne opinie, ale wyłania się z nich obraz, że nie ma się co spodziewać fajerwerków, skoro jest darmowa (na Grant), za to o Malarkiewiczu nie znam w ogóle opinii.

    Kasieniaczek czyli na luty nie ma szans się zapisać do Humanusa? Ja jestem niby zapisana do Miejskiego,ale właśnie koleżanka powiedziała dzisiaj, że słaba ta ich szkoła rodzenia. I tak się teraz zastanawiam.

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Asiu, rany, kupę lat:)
    A wiesz, moja Eliza tez jest absorbujaca. Przez pare miesiecy b.duzo plakala i nawet wozka nie lubila:) a do tego hiperaktywna.

    Mam nadzieje, ze Twoja malutka stala sie bardziej grzeczna:)
    Masz troche obowiazkow:) Nie dziwie sie, ze nie masz czasu zagladnac na forum.
    Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez nie lubila wozka cale wakacje przez to przesiedziałam w domu :/ No i te kolki.... Teraz już jest naprawdę fajnie :) Usmiechnieta i zadowolona ale i tak jest roboty ;) Jeszcze zaczelam znow hodowac psy i mam dwa mioty noworodkow chihuahua do ogarniecia :D Matka pelna geba ;)

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, my tez przesiedziałyśmy w domu ze względu na nietolerancję wózka.. ehh..
    Niekiedy udalo mi się posiedzieć na tarasie,ale rzadkość.
    Asiu, a jak to teraz u Was wygląda?
    Akceptuje córka spacerówkę?

    Faktycznie, chyba uwielbiasz być mamusią nie tylko dla własnych dzieci;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 2 lutego 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas przez 6 miesięcy były marudzenia co secundę, bała się ludzi i ogólnie ciężko było. No niestety córka nie należy do złotych dzieci...;)

    Ale obecnie jest też już super;) Uśmiechnięta, szczęśliwa, sama się bawi. Inne dziecko niż było.

    Ciekawe, czy takie dzieci wrazliwe nie są po ciężkich porodach i cc- rzecz jasna;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 28 września 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk jest tu kto?

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ