X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyszłe mamy z Olsztyna
Odpowiedz

Przyszłe mamy z Olsztyna

Oceń ten wątek:
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 15 września 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, też odradzam Kochanowicza.
    Nie mogłam zajść w ciążę, to stwierdził, abym zmieniła partnera;)

    Kawka jest świetny!
    Mogę polecić dr Wańczyka.
    Dzięki niemu zaszłam w ciążę, bo jako jedyny domyślił się, aby wykonać mi badanie hsg.
    No i jesteś pod jego opieką w Szpitalu, w którym pracuje.

    Jednakże przyjmuje tylko prywatnie.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 15 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pomoc,jakby co to będę chodzić do innego.Może spróbuję zapisać się do dr.Kawki.Pozadrawiam.

    :(
  • Millka Przyjaciółka
    Postów: 276 40

    Wysłany: 16 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek opowiadaj co u Ciebie bo dawno Cię nie było :)

    74dii09ktueh0zjb.png

  • mysia89 Autorytet
    Postów: 316 105

    Wysłany: 16 września 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy z Olsztyna, ja też jestem z Olsztyna, termin mam na marzec 2017 ale w mojej glowie juz rodzi się masa pytań, pewnie jak każda z Was boję sie porodu i dlatego moje pytanie własnie w tym temacie. który szpital polecacie? Słyszałam mase opinie i najlepiej wypada wojewódzki...

    myśka
    be29429a74764a3f49c23da492415aac.png
  • Millka Przyjaciółka
    Postów: 276 40

    Wysłany: 16 września 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mysia :) Śmiało pytaj o co chcesz .
    Tak jak już wcześniej mówiłam ja rodziłam w Wojewódzkim i bardzo polecam. Jestem mega zadowolona i z sali i z lekarzy a przede wszystkim z położnej która była ze mną podczas porodu.

    rybka33 lubi tę wiadomość

    74dii09ktueh0zjb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia ja rodziłam w miejskim i też nie narzekam :)

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 17 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj mysia89 Dziewczyny a powiedzcie czy któraś z was chodziła do szkoły rodzenia lub ma zamiar chodzić? Bo nie wiem czy można chodzić na nfz oczywiście tylko tam gdzie chodzi się do lekarza czy można wybrać inne miejsce?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2016, 20:30

    :(
  • Endżusia Koleżanka
    Postów: 53 64

    Wysłany: 18 września 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W miejskim jest chyba darmowa, ale ja się nie wybieram. Jakoś stwierdziłam, że obejdę się bez. A chodzić możesz gdzie chcesz i do ilu na raz chcesz. To tylko Twoja sprawa

    2nn3k0s3ymojkd1v.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 23 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak mnie dawno tu nie było zaraz będziemy mieć 8 miesięcy. Ja polecam Gowkielewicza. Pozdrawiamy.

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 11 października 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope jak dajesz sobie radę kochana?

    Dziewczyny, widze, że macierzyństwo daje swe znaki ;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny slyszałyście coś o remonciee w miejskim? Słyszałam że zaczął się w 2015 ale czy już się skończył? Ostatnio byłam u fryzjera i babka mi powiedziała że odesłali jej koleżankę właśnie z powodu remontu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 13:54

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,co tu tak pusto,cicho?Nie ma już dziewczyn z Olsztyna lub okolic?

    :(
  • ag194 Autorytet
    Postów: 822 1882

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Szukałam takiego wątku:)
    Aktualnie mieszkam w 3city, ale w lutym, po obronie przenoszę się na mazury w rodzinne okolice i mam zamiar rodzić w Olsztynie, bo w okolicy, gdzie będę mieszkać nie ma dobrych szpitali.
    Również zastanawiam się, w którym szpitalu rodzić oraz jaką szkołę rodzenia wybrać, także chętnie podczytam Wasze doświadczenia związane z tym tematem, bo mimo, iż pochodzę z dalszych okolic Oln to prędzej wskażę dobry szpital w Gdańsku:)

    3i49df9hp36s3hdx.png
    20170812050113.png
  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 7 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remont w miejskim mial sie skonczyc w listopadzie, ale jak pod koniec pazdziernika bylam tam na szkole rodzenia to polozna powiedziala ze do konca grudnia raczej sie nie skonczy

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flauta wrote:
    Remont w miejskim mial sie skonczyc w listopadzie, ale jak pod koniec pazdziernika bylam tam na szkole rodzenia to polozna powiedziala ze do konca grudnia raczej sie nie skonczy
    No ja już tam urodziłam i nie wierzę że nawet do końca grudnia się z tym uporają.Izba przyjęć nietknięta, na ostatnim piętrze trwa remont. Tak naprawdę tylko położniczy jest wyremontowany.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flauta a Ty też będziesz rodzić w miejskim?

  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wie może któraś czy w wojewódzkim przyjmują lekarze kobiety ciężarne na poradnię bo mi przez tel powiedziano że nie.To dziwne,bo patrzyłam w necie i pisze jak wół że jest poradnia ginekologiczno-położnicza.Chciałam zmienić lekarza i miejsce by mieć bliżej.I ew. jacy lekarze tam przyjmują.Z góry dzięki za wiadomość.
    Chodzę do dr.Dywańskiego bo był szybszy termin,ostatnio miałam usg i wykonywał je dr.Kawka ale jakoś słabo widział malucha i skierował mnie na usg do szpitala wojewódzkiego,w czwartek mam tam usg i mam nadzieję że będzie już fajnie i dokładnie widać dzidziusia,da radę wszystko pomierzyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 23:02

    :(
  • mus.zka Autorytet
    Postów: 279 149

    Wysłany: 10 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka33 ty jesteś z olsztyna?? Ja z Bartoszyc :)

    ex2bvcqg5l1pcn7c.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka ostatnio jak mnie babka przyjmowała na ip w miejskim to była właśnie taka akcja że kobieta przyszła i chciała żeby ją zbadano ale dokładnie nie wiem z jakiego powodu. Położna powiedziała że to nie poradnia i że ma się zgłosić do swojego lekarza więc ta babka powiedziała że złoży skargę ;)
    Dobrze że usg robił Ci kawka bo dywanski to chyba pojęcia o tym nie ma...Gadalam z jego pacjentką i przez to ze nie zauważył raka na jajniku to kobieta chodziła nie leczona przez pół roku.
    A gdzie w wojewódzkim masz robić te usg? Na parterze?

  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 14 listopada 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Olsztyna. Aktualnie 21 tc. Czy któraś z Was może prowadziła ciąże u Ciunczyka na NFZ. Zmieniłam Kochanowicza na Ciunczyka już jakiś czas temu, przede mną USG połówkowe. Oczywiście zaproponował u siebie w gabinecie prywatnie, bo ma lepszy sprzęt. Niestety nie mogę znaleźć na stronie informacji czy wykonuje echo serca i żadnego cennika... Może któraś coś wie, jak to wygląda u niego? Zastanawiam się też nad wyborem szpitala. Na razie biorę pod uwagę Malarkiewicza lub wojewódzki. Jakoś do miejskiego mam uprzedzenia.

    Awf3p2.png
‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ