X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przyszłe mamy z Olsztyna
Odpowiedz

Przyszłe mamy z Olsztyna

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Olsztyna. Aktualnie 21 tc. Czy któraś z Was może prowadziła ciąże u Ciunczyka na NFZ. Zmieniłam Kochanowicza na Ciunczyka już jakiś czas temu, przede mną USG połówkowe. Oczywiście zaproponował u siebie w gabinecie prywatnie, bo ma lepszy sprzęt. Niestety nie mogę znaleźć na stronie informacji czy wykonuje echo serca i żadnego cennika... Może któraś coś wie, jak to wygląda u niego? Zastanawiam się też nad wyborem szpitala. Na razie biorę pod uwagę Malarkiewicza lub wojewódzki. Jakoś do miejskiego mam uprzedzenia.
    Na echo serca powinnaś iść do szpitala Wojewódzkiego, jeśli masz skierowanie to bezpłatnie a bez chyba 200 lub 250zl. Ta kobietka która je robi nazywa się Ewa szwałkiewicz warowicka. A do ciunczyka chodziła moja sąsiadka i w 30 tyg oznajmił jej że nie może do niego chodzić na nfz bo nie ma terminów i jeśli chce to tylko prywatnie, więc jak widać ma facet parcie na kasę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja też jestem z Olsztyna, ale u mnie to dopiero początek. Pierwsza ciąża prowadzona była przez dr Kawkę teraz też się do niego wybieram :) Rodziłam w szpitalu miejskim i mogę ich zachwalać pod niebiosy :). Pozdrawiam

  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Flauta a Ty też będziesz rodzić w miejskim?
    Mam zamiar w wojewodzkim, bo stamtad mam lekarza, ale pofobno straszne oblozenie jest...

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasieniaczek wrote:
    Cześć dziewczyny. Też jestem z Olsztyna. Aktualnie 21 tc. Czy któraś z Was może prowadziła ciąże u Ciunczyka na NFZ. Zmieniłam Kochanowicza na Ciunczyka już jakiś czas temu, przede mną USG połówkowe. Oczywiście zaproponował u siebie w gabinecie prywatnie, bo ma lepszy sprzęt. Niestety nie mogę znaleźć na stronie informacji czy wykonuje echo serca i żadnego cennika... Może któraś coś wie, jak to wygląda u niego? Zastanawiam się też nad wyborem szpitala. Na razie biorę pod uwagę Malarkiewicza lub wojewódzki. Jakoś do miejskiego mam uprzedzenia.
    Ja chodze do Ciunczyka prywatnie. Nie slyszalam zeby przyjmowal na NFZ. Na pewno bywa tez w polmedzie. Wizyta kosztuje 150zl

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 28 listopada 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, macierzyństwo mnie całkiem pochłonęło. Wszystko raczej ok u nas. Ja rodziłam u Malarkiewicza i też na opiekę po porodzie nie mogę narzekać.

  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiecie jakie są zasady u Malarkiewicza dotyczące zgłoszenia się z przenoszoną ciążą? Czy do nich można zgłosić się tylko jak zacznie się akcja czy na wywołanie również?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek ja prowadzę już druga ciążę u Ciunczyka i koleś na prawdę ma parcie na kasę. Ja mam pakiet w polmedzie a i tak on zawsze jakoś tak zakombinuje, że umawia mnie u siebie prywatnie i zamiast mieć darmową wizytę to mam za 150 zł :)
    Ogólnie myślę że to dobry lekarz.

    Ale ostatnio nie miał wizyt w polmedzie to poszłam na NFZ to się zdziwił jak mnie zobaczył :)

    Baranosia ja po terminie chodziłam do Malarka co drugi dzień na ktg a tydzień po terminie byłam umówiona na przyjęcie.
    Na ktg wystarczy zadzwonić umówić się na konkretną godzinę i Ci zrobią. Możesz też po prostu pojechać ale mogą kazać Ci czekać bo coś.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam u Malarka. Generalnie miałam super położoną,typowo porodowkowa:) poród wspominam bardzo dobrze. Później mam im trochę do zarzucenia bo nie umiałam karmić, potrzebowałam nakładek, młody nie umiał ssać i musiałam się dopominac o pomoc. Ale jak się rozryczalam na korytarzu to pół oddziału że mną karmilo :)
    Generalnie w próbach docieralam bielizna do tych osób co było trzeba,bo są tam też złote kobiety.
    Chodziłam też do nich do szkoły rodzenia, fajnie polecam. Ale żadnej z położnych prowadzących nie było w szpitalu w okresie mojego porodu :)
    Szkola rodzenia dała dużo głównie mojemu mezowi.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts dzięki za info :) na ktg już mi każą jeździć co drugi dzień - nie wiem czy to nie za wcześnie.
    Czyli jest szansa że tydzień po terminie będą kazali mi się zgłosić na wywołanie i kiedy wtedy zaczyna się cała procedura i jak to wygląda ? Możesz opowiedzieć na swoim przykładzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 22:00

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baranosia ja tak miałam zw byłam umówiona na czwartek rano bo wtedy byłam tydzień po terminie i mieli mi zrobić ten test oksytocynowy, nie wiem czy to już typowe wywołanie czy kwestia zależności jak zareaguje organizm :) ale w nocy poród sam mi się zaczął :) także nie przekreslaj jeszcze samoczynnej akcji :)

    baranosia lubi tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info!
    Oby i mi kazali zgłosić się tydzień po a nie później bo nie zniosę świat w szpitalu :(

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts a gdzie Ciunczyk przyjmuje na nfz?

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • baranosia Autorytet
    Postów: 4714 3428

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zzo u Malarkiewicza jest bezpłatne?

    l22ndf9hjjthdw9s.png
    f2wljw4zidqv9ms6.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eforts Dzięki za informację. Chodzę do Ciunczyka na NFZ. To już mój 4 lekarz w tej ciąży, bo trafiałam na takich konowałów, ze głowa mała i nie chcę szukać w nieskończoność. I tak się czuje lepiej zaopiekowana niż dotychczas. Jak się coś działo to po telefonie kazał przyjechać prywatnie do siebie (nie wziął kasy), dostałam skierowanie na dodatkowe badania, potem konsultacja i leczenie już na NFZ. Dodatkowo mam pakiet w Luxmedzie wykupiony, ale lekarz dobry jest tylko 2 dni w tygodniu (pozostałe jest w Ostródzie, bo tam ma gabinet prywatny i praktykuje w szpitalu), więc traktuje go jako dodatkowe źródło USG ;) Dobrze, ze nie wybrałam go na prowadzącego, bo okazało się, że w pracy zmieniają świadczeniodawce usług medycznych akurat w trakcie mojej ciąży. No klops totalny.

    Flauta Nie do mnie było pytanie, ale odpowiem. Ciunczyk przyjmuje w przychodni "Jamal" na Sybiraków 36 w każdy piątek.

    Awf3p2.png
  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek, dzieki za info

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • migotka02 Nowa
    Postów: 4 7

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam termin na 5/6.03.2017, jestem spoza Olsztyna i zastanawiam się czy przyjmą mnie do Wojewódzkiego, choć prowadzi mnie lekarka z Miejskiego?

  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecicie jakiegos fotografa na sesje noworodkowa?

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • Bruśka Autorytet
    Postów: 3155 1897

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Artistnika albo Dorota Chojnacka obie są na fb możesz pooglądać prace

    Flauta lubi tę wiadomość

    dqprqtkfus8kbbbd.png
  • Flauta Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerkne, dzieki! Chociaz artistnika nie ma wolnych terminow, popatrze na Pania Dorote :)

    2nn3gzu3wl2058ef.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieniaczek to powiem Ci ze w szoku jestem za tą bezpłatna wizytę :) no ale to miło.

    Migawka szpitala nie obchodzi kto prowadzi Ci ciążę ale jeśli Twoja jest bezproblemowa to wojewódzki może Cię odesłać do.innego. Ale to chyba zależy od oblozenia. Oni muszą mieć wolne miejsca dla ciężkich przypadków.

    Banosia już na pewno jesteś po porodzie więc pytanie o zzo już zapewne nie aktualne :) daj znać co i jak :)

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
‹‹ 89 90 91 92 93
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ