X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzimy w 2019 roku.
Odpowiedz

Rodzimy w 2019 roku.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 779 wrote:
    Witamy nowego obywatela na świecie! :)
    Co do naszyjnika to moim zdaniem skoro mamie podobają się tego typu to będzie zadowolona. Jest ciekawy :)
    Dziewczyny które pisały ostatnio że zaczęły czuć ruchy- w którym tygodniu je poczulyscie?
    To moja druga ciaza i ruchy zaczęłam czuć w 14 tygodniu codziennie a wczoraj cisza. Wiem że na razie nie ma co panikowac bo to dopiero początki i tak się zdarza no ale wiecie jak to jest... człowiek jednak myśli i się zastanawia
    Ja zaczełam w 14 tyg czuc ;)

    Mała 779 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu mam troche ciszy :D
    Melodia dla uszu... dzieci w szkole/przedszkolu ah...po 2 tyg wolnego czas abym ja miała troche spokoju :)

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo a mi udało się przełożyć termin wizyty u diabetologa na 21 stycznia :D wiedziałam że co osobiście to osobiście hehe

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już spokojniejsza jestem. Znowu czuje ruchy. Z saej siebie śmiać mi się chce, że tak panikuje no ale hormonów nie powstrzymasz :)
    Jak zdrowie w ogóle u Was w ten zimowo-chorobowy czas? Trzymacie się?
    Wczoraj i przedwczoraj miałam gorączkę i źle się czułam. Dziś już ciut lepiej

    Ania0306 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 779 wrote:
    Już spokojniejsza jestem. Znowu czuje ruchy. Z saej siebie śmiać mi się chce, że tak panikuje no ale hormonów nie powstrzymasz :)
    Jak zdrowie w ogóle u Was w ten zimowo-chorobowy czas? Trzymacie się?
    Wczoraj i przedwczoraj miałam gorączkę i źle się czułam. Dziś już ciut lepiej
    A u mnie jutro minie 4 tydzień jak mam kaszel. Brałam antybiotyk, inhalacje i nic nie pomaga. Zostały mi same syropy. Zaraziła mnie chyba dziewczyna z którą leżałam na oddziale. Miała temperaturę 39 stopni i kaszel z katrem ale lekarze uważali, że to nie wskazanie, żeby poszła do izolatki chociaż sama prosiła. Leżałam z nią tylko dwa dni ale wystarczyło. Trzy dni po wyjściu ze szpitala u mnie to samo :( . Żebra mnie już tak bolą, że aż ciężko mi oddychać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 18:04

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to nie dali jej do izolatki? Szok. To co wyprawiaja w tych szpitalach czasami to jakieś nieporozumienie. 4 tyg kaszlu, współczuje. Ja trzeci dzień choruje i już mam dość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 779 wrote:
    Jak to nie dali jej do izolatki? Szok. To co wyprawiaja w tych szpitalach czasami to jakieś nieporozumienie. 4 tyg kaszlu, współczuje. Ja trzeci dzień choruje i już mam dość

    No nie dali jej. Ona sama prosiła. Lekarze na obchodzie jej powiedzieli, że co to za temperatura. Dokładnie miała 38,8. I to był porządny szpital. Sale dwie osobowe, wyglądały dosłownie jak pokoje w hotelu tylko łóżka inne. Ale jak widać czasem lepsze gorsze warunki a lepsza opieka. Jak byłam w innym szpitalu i dostałam biegunki to od razu mi zrobili izolatkę choć nawet wysokiej gorączki nie miałam. Mam tylko nadzieję, że do porodu mi przejdzie ten kaszel.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co sie trzymam jako tako ale też jakieś 3 miesiace walczyłam z bólem ucha,gardłem i zatokami :/

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam podziebiona na samym poczatku ale o dziwo przeszlo po herbacie z sokiem malinowym i miodem. Teraz jakos sie trzymam chociaz odebralam dzis wyniki krwi i moczu i wskazuje na lekka anemie no i te pieprzone bakterie w moczu. Lekarza mam w czwartek zobaczymy co powie

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest taki okres że wsz6xcy chorują mnie mój mąż zarazil A dopiero co wyzdrowialam.
    Póki co męczy mnie tylko katar ale dla mnie jest to koszmar.
    Dziś byłam na ktg i co skurczy brak szyjka i rozwarcie takie samo jak 3 tyg temu szyjka krótka mały siedzi nisko rozwarcie na dwa palce.
    Mąż dz8s że musi on zacząć pracować bo nigdy nie urodze więc amory były A ja pochodziłam więcej poskakalam i co brzuszek zaczął twardniec i puszczać ale nie są bolesne.

    Salvie gratulacje czekamy z niecierpliwością na zdj tego szkraba:)

    Kattii lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś widocznie dobrze maluszkowi w brzuszku hehe :D Czasami tak jest i nic na to się nie poradzi... ja mojego młodego przenosiłam i to o pare ładnych dni ... żadne sposoby nie działały nawet chodzenie na plaży .

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś wstałam z bólem głowy. Zmierzyłam ciśnienie i skoczyło mi z dnia na dzień aż byłam w szoku. Wczoraj jeszcze przed spaniem było 115/70. Dziś mierzyłam już kilka razy w odstępie godzinnym i nie chce być inne cały czas w okolicach 130/80. Tragedii jeszcze nie ma ale takie graniczne to ciśnienie. Do tego kwas moczowy mi dalej rośnie. Mam powtórzyć badnie jutro :( . Trochę się boję.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam termin cesarki na 15.02. Raczej nie dotrwam

    Kattii lubi tę wiadomość

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Dziewczyny mam termin cesarki na 15.02. Raczej nie dotrwam
    Czemu zakładasz że nie dotrwasz? :)

  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolejny dzień skurcze. Byłam u lekarza ale to jeszcze nie to. Ledwo chodzę. Dzidzia juz duża. Brzuch mi opadł. I jak ja mam wytrzymać ponad mesiac? :P

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja marzę, żeby chociaż tydzień wytrzymać. Ciśnienie rośnie co raz bardziej. Od południa mam w okolicach 145/90. Lekarz kazała mi zażyć lek. Łyknęłam już dwie tabletki a reakcji nie ma :( .

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Dziewczyny ja marzę, żeby chociaż tydzień wytrzymać. Ciśnienie rośnie co raz bardziej. Od południa mam w okolicach 145/90. Lekarz kazała mi zażyć lek. Łyknęłam już dwie tabletki a reakcji nie ma :( .
    Może zastanów się nad pojechaniem do szpitala skoro nie ma poprawy po leku. Trzymaj sie

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Może zastanów się nad pojechaniem do szpitala skoro nie ma poprawy po leku. Trzymaj sie
    Trochę spadło. Mierzyłam rano 131/80. Dziś już od rana będę brać lek i zobaczymy jak to będzie. Lekarz mówił, że w razie czego są jeszcze mocniejsze leki i można zwiększyć dawkę. Dziś idę na badania to zobaczę jak z tym kwasem moczowym. Chciałabym jak najdłużej uniknąć szpitala bo wspomnienia mam nie miłe i wiadomo psychicznie lepiej każdy się czuje w domu ale jak trzeba to trzeba. Myślę, że jakby mi bardzo skoczyło to ciśnienie to nikt nie będzie czekałjuż i pewnie od razu mnie pokroją. Torba już spakowana także gotowa jestem. Cichą nadzieję mam, że mój organizm wytrzyma jeszcze z tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 08:15

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 juz jesteśmy przy końcu. Będzie dobrze :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Ania0306 juz jesteśmy przy końcu. Będzie dobrze :)
    Musi być dobrze. Dzieciaczki już duże i to najważniejsze! Ja początkowo miałam rodzić w 28 tygodniu i wtedy bym nawet nie pomyślała, że dotrwam do 35. Więc nie mogę narzekać :) .

    Kattii lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
‹‹ 7 8 9 10 11
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ