X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzimy w 2019 roku.
Odpowiedz

Rodzimy w 2019 roku.

Oceń ten wątek:
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez od wczoraj czuje wkoncu ruchy pukania i plywanie:)

    Ewelaa w ciazy szybciej powinno dostawac sie do specjalisty .

    Kattii lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii a ile lat ma mama bo, ten jest bardzo ładny ale właśnie raczej bursztyn to dla starszej kobiety :)
    Noo mowie wam mówiłam wyraźnie że jestem w ciąży i nic :/ z resztą w pon mam im donieść skierowanie to nie omieszkam spytać jak to jest. Właśnie mnie koleżanka ostatnio uświadomiła że ciężarna musi być przyjęta do specjalisty w przeciągu tygodnia. To jest jakieś nowe rozporządzenie.

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie do tygodnia musza Cie przyjac !

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii a ile lat ma mama bo, ten jest bardzo ładny ale właśnie raczej bursztyn to dla starszej kobiety :)
    Noo mowie wam mówiłam wyraźnie że jestem w ciąży i nic :/ z resztą w pon mam im donieść skierowanie to nie omieszkam spytać jak to jest. Właśnie mnie koleżanka ostatnio uświadomiła że ciężarna musi być przyjęta do specjalisty w przeciągu tygodnia. To jest jakieś nowe rozporządzenie.
    Moja mama jest z roku 1964 wiec mysle że bedzie się podobać bo ona lubi takie kolory z tego co pamietam i tak pomyslałam własnie o bursztynie.

    Współczuje... to przegiecie przeciez ty nie patrzysz tylko na siebie ale na dziecko które w sobie nosisz oni są jacyś nienormalni...

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dlatego pojde tam i spytam najpierw grzecznie, a jak to nie zadziała to zrobie afere! Bo to nie o mnie tu chodzi, mi ta cukrzyca ciążowa nie szkodzi ale dziecku może bardzo kuźwa mać!!
    Katii skoro lubi takie klimaty bierz :) na pewno będzie zadowolona ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Mój synek Seweryn zawitał na świecie 04.01
    Urodzony w 37+0 z om
    Waży 2600 i ma 53 cm

    Jest idealny :D
    A poród ekspresowy !

    Ania0306, Kattii, ago91, 19ewelaaa89, Szczesliwa ledwo zywa, Pepper, Mała 779, olkakarolka lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Dzień dobry :)
    Mój synek Seweryn zawitał na świecie 04.01
    Urodzony w 37+0 z om
    Waży 2600 i ma 53 cm

    Jest idealny :D
    A poród ekspresowy !
    A jednak :)
    Super mega sie ciesze że synek ma się dobrze no i ty widzę także :)
    Gratuluje !!! <3
    Pochwalisz się zdjeciem ? :) Będzie nam bardzo miło

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Dzień dobry :)
    Mój synek Seweryn zawitał na świecie 04.01
    Urodzony w 37+0 z om
    Waży 2600 i ma 53 cm

    Jest idealny :D
    A poród ekspresowy !
    Gratulacje !! <3 masz już maluszka koło siebie :) ja też już się doczekać nie mogę porodu <3

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Dzień dobry :)
    Mój synek Seweryn zawitał na świecie 04.01
    Urodzony w 37+0 z om
    Waży 2600 i ma 53 cm

    Jest idealny :D
    A poród ekspresowy !
    Gratulacje ogromne!! :) <3 i mega zazdroszczę, też już chciałabym tulic szkraba, no ale ja jeszcze muszę troche poczekać hehe ;) trzymajcie sie zdrowo :*

    Kattii, ago91 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwila moment i wam zleci dziewczyny. Zdjęcie wstawię jak wrócimy do domu bo teraz na telefonie za dużo kombinowania :D

    Kattii, ago91 lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Chwila moment i wam zleci dziewczyny. Zdjęcie wstawię jak wrócimy do domu bo teraz na telefonie za dużo kombinowania :D
    Będziemy czekać niecierpliwie na wasz powrót do domku w takim razie :)
    Miło usłyszeć takie wiesci zaraz po nowym roku hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaa ty tak sie nie spiesz najpierw to mnie czeka poród haha
    Jak ja sobie o tym pomyśle to aż mi się nie chce liczyc tych tygodni bo tak mi się ciągną ostatnio a gdzie tu do 35 tyg O.o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 10:21

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii najgorzej to się właśnie na tej końcówce ciągną te tygodnie :) . No ale co poradzić trzeba czekać cierpliwie.

    Kattii lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Kattii najgorzej to się właśnie na tej końcówce ciągną te tygodnie :) . No ale co poradzić trzeba czekać cierpliwie.
    Niestety... dla mnie zawsze były najgorsze ostatnie 3 miesiące bo nie dosc że mi strasznie cieżko bo mam taką nature że mam mega duży brzuch od początku a potem to juz w ogóle masakra jakas to jeszcze z dwójką dzieciaków w domu lekko nie ma...
    Najpierw jest mega strach na początku ciąży a potem te czekanie na rozwiązanie... to ja juz śnie i w głowie mi latają obrazy jak latam sobie z nowym wózkiem i maluszkiem a tu dopiero takie taki tydzień hehe.
    Zastanawiam sie jak to bedzie z porodem bo prawdopodobnie bede sama rodzic bez męża gdyż ktoś musi z dziecmi w domu byc... chyba że maluch sam nie wyjdzie wcześniej bo napewno będą kazali wczesniej mi się do szpitala wstawic ze wzgledu cukrzycy i jesli nie urodze przed pojsciem do szpitala to beda mi wywoływac kilka dni przed terminem tak jak z córka miało być tyle że młoda sama wyszła wczesniej przed pójsciem do szpitala tak jakby czuła że się boje wywoływania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 10:49

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie gratuluje synka!!❤ i czekamy na zdj;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sallvie wrote:
    Dzień dobry :)
    Mój synek Seweryn zawitał na świecie 04.01
    Urodzony w 37+0 z om
    Waży 2600 i ma 53 cm

    Jest idealny :D
    A poród ekspresowy !
    Jak rodzilas sn czy cc? Jakie miałaś objawy? Rodzilas ze znieczuleniem zewnatrzoponowym?

    Napisz coś więcej :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Jak rodzilas sn czy cc? Jakie miałaś objawy? Rodzilas ze znieczuleniem zewnatrzoponowym?

    Napisz coś więcej :)

    Drugi poród sn :)
    W grudniu na wizycie okazało się że mam rozwarcie na 1cm i szyjka się skraca.
    Od sylwestra zaczął odpadać czop z krwią, 2 stycznia rano na wizycie było 3cm rozwarcia a od wieczora zaczęły łapać mnie nieregularne skurcze, które nie przeszły ani trzeciego ani czwartego.
    04.01 zadzwoniłam do znajomej położnej co w takiej sytuacji zrobić powiedziała że jeśli skurcze będą nawet nieregularne ale nie ustąpią w ciągu godziny dwóch to jechać do szpitala i tak o 17 znalazłam się na ip. Podczas badania okazało się że pełne rozwarcie więc położna przebiła pęcherz i o 18:00 mój synek przyszedł na świat :)
    Urodziłam bez znieczulenia, bez gazu, bez oxy jedynie mam lekko nacięte krocze.
    Oxy dostałam już po porodzie bo nie było skurczów a ja nie mogłam urodzić łożyska

    19ewelaaa89, Pepper, Kattii lubią tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowego obywatela na świecie! :)
    Co do naszyjnika to moim zdaniem skoro mamie podobają się tego typu to będzie zadowolona. Jest ciekawy :)
    Dziewczyny które pisały ostatnio że zaczęły czuć ruchy- w którym tygodniu je poczulyscie?
    To moja druga ciaza i ruchy zaczęłam czuć w 14 tygodniu codziennie a wczoraj cisza. Wiem że na razie nie ma co panikowac bo to dopiero początki i tak się zdarza no ale wiecie jak to jest... człowiek jednak myśli i się zastanawia

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 779 wrote:
    Witamy nowego obywatela na świecie! :)
    Co do naszyjnika to moim zdaniem skoro mamie podobają się tego typu to będzie zadowolona. Jest ciekawy :)
    Dziewczyny które pisały ostatnio że zaczęły czuć ruchy- w którym tygodniu je poczulyscie?
    To moja druga ciaza i ruchy zaczęłam czuć w 14 tygodniu codziennie a wczoraj cisza. Wiem że na razie nie ma co panikowac bo to dopiero początki i tak się zdarza no ale wiecie jak to jest... człowiek jednak myśli i się zastanawia

    Ja ruchy poczułam w 16 tygodniu i czułam codziennie. Ale były one bardzo delikatne. Mocniejsze ruchy to były gdzieś około 18 tygodnia. Kochana nie martw się na pewno jest ok. Nie musisz jeszcze codziennie czuć ruchów. Ja sama każdego dnia czekałam aż mała da mi kopniaczka. Jak od rana do południa ruchów nie czułam to już była wielka panika. A miałam taką sytuację już nie pamiętam w którym tygodniu ale na pewno po 20, że przez cały dzień tylko dwa razy się ruszyła i nic nie pomagało ani zjedzenie słodkiego ani głaskanie brzuszka. :D

    Mała 779 lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie ruchy juz pewne ktorych nie myle z jelitami poczulam w 21tc:) tez juz sie martwilam trochę ale mysle ze tluszczyk troche tlumil czucie

    Mała 779 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ