X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzimy w 2019 roku.
Odpowiedz

Rodzimy w 2019 roku.

Oceń ten wątek:
  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Mala a do kogo to pytanie?:)

    Do Ciebie, do Ciebie :)

  • Mała 779 Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ja miałam pierwsze cc niestety, miałam rodzic SN, nawet rozpoczęła sie u mnie akcja porodowa no i jak miałam już, 10 cm rozwarcia to lekarz stwierdził że nie wyczuwa główki tylko pośladki! Także dobrze ze nie miał boli partych bo cisnelabym go posladkowo,kto wie jakby to mogło sie skończyć.. Obrócił mi sie pupka w dół dosłownie kilka dni przed porodem, także wszystko jest możliwe.
    Szczerze sama już nie wiem jak chciałabym teraz rodzic. Troche mam uraz po mojej próbie porodu SN, nie daj boże znowu jakieś komplikacje wystąpią w trakcie.. Z kolei długo dochodzilam do siebie po cc. Naprawdę mam dylemat

    U mnie też już było 10 cm rozwarcia i niestety cc. Ale co nas nie zabije... :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 779 wrote:
    Do Ciebie, do Ciebie :)
    Aaa dzieluje:D noo pierwsza i powiem Ci ze akcje porodowe to znam tylko z filmów nie wiem co i jak ale wiem ze wole sn bo boje sie rekonwalescencji po cesarce i tego ze dlugo bede dochodzic do siebie a wiem ze za bardzo niechce nikogo obciazac opieka nademna bo chciala bym sama sie dzidzia opiekowac od poczatku ale wiem ze jak bedzie trzeba to jakos przezyje:)

    Mała 779 lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dacie radę , nie które po CC od razu chodzą jakby nigdy nicysle że to kwestia człowieka bądź co bądź wszystko się przeżyje ważne ay dzieciaczki zdrowe były a reszta jestalo znacząca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 09:34

    19ewelaaa89, Pepper, Mała 779 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza zapadła ;p
    Ja wczoraj z mężem zamawialiśmy nowe meble bo w sypialni nam się komoda rozdupczyła...wiec uznałam że trzeba kupic jakiś juz zestaw taki na dłuzej i wywalimy ozdobne szafki z salony i tam wstawimy sobie nowe bo w sypialny w miejsce komody bedzie i tak wstawiane łóżeczko.
    A co tam u was ?
    Mój młody ma dzisiaj ostatni dzień wolnego i jutro do szkoły- chociaż bedzie spokój z jednym bo córka dopiero idzie 7mego ..

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam wizytę ale tylko sama wizytę bez usg. Muszę się w końcu wziąć za listę na wyprawkę :)

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) ja wlasnie wrocilam z pobrania krwi zle mi sie chyba wkula bo nie mogla zatamowac krwi az mi sie slabo zrobilo brr..chwile odsapnelam w poczekalni i poszlam na zakupy .wczoraj porobiłam porządek w ubrankach posegregowalam rozmiarami przygotowalam 4 siaty na 3 pierwsze miesiące teraz tylko kupić komode zeby miec gdzie je wsadzac:D

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wszystkie ciuchy po synku pojechały do przyjaciółki, bo jej synek młodszy rok od mojego. Więc jak będzie u mnie teraz drugi synek to cała wyprawke mam gotową, tylko będę musiała do niej pojechać i spowrotem zabrać te reklamowy. Boszz gdzie ja to bede trzymać :D ale to fajne jest ze sie nie wykosztuje, bo dla dziewczynki jakby nie patrzeć, cała wyprawka od początku :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś dziewczyny ciężki dzień. Od jakiegoś czasu trochę spuchła mi kostka u stopy i jeszcze przed nowym rokiem zrobiłam badania takie jak przy zatruciu ciążowym białko i kwas moczowy. Wyszły jeszcze nie źle - białko przy dolnej granicy a kwas moczowy po środku. Ale lekarz kazał mi powtórzyć. Powtórzyłam wczoraj i białko spadło jest poniżej normy już a kwas moczowy urósł i jest przy górnej granicy. Mam powtórzyć badania jutro i w poniedziałek. Jeśli dalej białko będzie spadać a kwas moczowy rosnąć to trzeba będzie zakończyć ciążę. Dziwne bo myślałam, że przy zatruciu ciążowym jest wysokie cisnienie a ja mam niskie mierzę kilka razy dziennie. Już psychicznie wysiadam. Przeżyłam raz w 28 tygodniu już strach o życie córeczki, myślałam, że jak tamta sprawa się jakoś unormuje to już będzie dobrze. No ale niestety nie może być nudno. Do tego jeszcze mam infekcje - leukocyty i bakterie w moczu. :(

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 współczuje przeżyć :/ ale jesteś juz w takim tyg ciąży że nawet jakbyś miała już zakończyc ciąze maluszek będzie na tyle silny że po za brzuszkiem da radę żyć wiadomo że lepiej jakby udalo sie wytrzymać do końca ale czasami się tak nie da chociażby dla bezpieczeństwa mamy.

    Ewela co jak co ale wiesz ja po synku tez mam haha

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii tak masz rację ale chociaż jeszcze do 36 tygodnia chciałbym wytrzymać. No ale to już nie zależy od mnie. Z drugiej strony to powinnam się cieszyć miałam mieć cesarkę w 28 tygodniu a już 34 więc nie jest źle. Jakby to była ciąża bliźniacza to już pewnie gdzieś teraz rodziła. Martwię się tylko bo dostałam sterydy na płucka miesiąca temu a doktorka mówiła, że już się w tym tygodniu nie daje. Jednak pewniej bym się czuła gdybym jeszcze dostała drugą dawkę. To mnie chyba najbardziej przeraża.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Pepper Autorytet
    Postów: 803 770

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 rozumiem Cię. Dzisiaj po wizycie u ortopedy dowiedziałam się, że mam rozejscie spojenia łonowego I musze mieć cc a byłam nastawiona na sn. Cesarka tez ma być wcześniej. ..

    💙Synek 2011
    🩷Córcia 2019
    preg.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pepper wrote:
    Ania0306 rozumiem Cię. Dzisiaj po wizycie u ortopedy dowiedziałam się, że mam rozejscie spojenia łonowego I musze mieć cc a byłam nastawiona na sn. Cesarka tez ma być wcześniej. ..

    Jakoś trzeba to wszystko znieść. Może jeszcze i mnie się uda trochę wytrzymać jeszcze z córeczką w brzuszku. Boję się cesarki chociaż już raz byłam na nią nastawiona. Ale chyba bardziej się boję tego jak mała da sobie radę w razie czego.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzisiaj chce mi sie spac.. masakra
    Zastanawia mnie czy to nie powód tego że w głowie od wczoraj siedziała mi myśl że rano o 7 trzeba wstać aby uszykawac syna do szkoły bo tak nagle budzik musiał mnie dzisiaj budzić gdzie zwykle o tej godz juz nie spię a dzieci też odziwo spały i też musiałam je budzić O.o
    Boli mnie kość ogonowa eh i nie robie dzisiaj nawet obiadu z tego powodu... mąż zje pizze którą mu kupiłam i tyle z obiadu.
    Jakie plany na dzisiaj ?

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lacze sie w bolu kosci ogonowej! Mnie boli z małymi przerwami gdzies od 10tc i zastanawiam sie czy to od upadku pare lat temu czy mam ucisk na jakis nerw. Hmm plany na dzis to chyba dodzwonic sie do swojej chrzestnej poniewaz chce jej wreczyc zaproszenie na swój slub:D na obiad cos szybkiego zupe mam z wczoraj naszczescie

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa ledwo zywa wrote:
    Lacze sie w bolu kosci ogonowej! Mnie boli z małymi przerwami gdzies od 10tc i zastanawiam sie czy to od upadku pare lat temu czy mam ucisk na jakis nerw. Hmm plany na dzis to chyba dodzwonic sie do swojej chrzestnej poniewaz chce jej wreczyc zaproszenie na swój slub:D na obiad cos szybkiego zupe mam z wczoraj naszczescie
    Mnie pobolewa dosc czesto i mysle wlasnie ze to raczej z powodu jakiegoś ucisku... są dni że wcale mnie nie boli a są i takie że nawet leżąc boli strasznie :/

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo halo zyjecie??:D

    Kattii lubi tę wiadomość

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żyje ale jakoś tak mało kto sie odzywa a sama do siebie pisać to wiesz :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezdem :D własnie dziś moje dziecko zaczęło mnie smyrac i pukac od środka :D zapisałam sie w ogóle do diabetologa w związku z moją cukrzyca ciążowa ale kurnasz wizyta za miesiąc dopiero! Kolejki mega...

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Jezdem :D własnie dziś moje dziecko zaczęło mnie smyrac i pukac od środka :D zapisałam sie w ogóle do diabetologa w związku z moją cukrzyca ciążowa ale kurnasz wizyta za miesiąc dopiero! Kolejki mega...
    o masakra jakas O.o pogieło ich ? Kobieta w ciąży powinna być szybko przyjmowana ...
    Ja ogólnie rozglądałam sie za prezentem dla mojej mamy na dzień babci...zamówiłam już , powiedzcie mi co myslicie bo mialam mega dylemat.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab0510455b2c.jpg

    Jest to srebny naszyjnik z wisiorkiem a w środku bursztyn.

    Pepper, Ania0306 lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ