X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje nastawienie... boję się. Cholernie. Ale wiążę spore nadzieje, że tym razem będzie mnie ciął mój lekarz, który wszystkie moje ciąże prowadził i że dzięki temu cesarka nie będzie spartaczona. Bardziej mnie przeraża to, że dziecko mogę dostać dopiero po kilku godzinach, a w poprzednim szpitalu syna dostałam od razu, za to na córkę czekałam 6h, bo była w inkubatorze i nic nie chcieli powiedzieć. Teraz inny szpital, oby było lepiej.

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, wiemy jacy są faceci... Mój raz w okresie letnim zawiózł syna w spodenkach od piżamy, bo myślał, że to takie fajne, cienkie spodenki na lato -_-
    A teraz po świętach miał na kolędę o 8.18 założyć tylko najmłodszej bluzke, bo ja zdążyłam wcześniej ogarnąć śniadanie, kuchnie, resztę dzieciaków i jedzenie dla księdza i oczywiście co? Założył jej bluzkę z autkami za duży rozmiar, bo nie wiedział, że to syna.

    KacperekiOliwka lubi tę wiadomość

  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mój ma syna ubierać do przedszkola, to mogę być prawie że pewna, że ubierze mu albo przetarte spodnie albo koszulkę spraną lub poplamioną, bo nie zauważy :D

    kark lubi tę wiadomość

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm mi w sumie nikt nie spartaczyl pierwsza była bo 22 h sn i przeszlam ja tragicznie druga na zimno wszystko super godzina było po sprawie rekonwalescencja super. Tylko teraz Się boję co tam w środku jest po 2 cieciach i boję się że będę leżeć tam nie wiadomo ile i się denerwować.... I w ogóle nie wyobrażam sobie siebie kolejny raz na tym stole mimo że dzidzia zaplanowana i bardzo chcieliśmy....A teraz jestem załamana nerwowo i psychicznie że umrę że nie wrócę stamtąd i chodzę i płacze po kątach nie wiem co się zw mną dzieje....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari to próbuj sn :) Ja po 2.5 roku od cc na zimno urodziłam sn :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 wrote:
    Jak mój ma syna ubierać do przedszkola, to mogę być prawie że pewna, że ubierze mu albo przetarte spodnie albo koszulkę spraną lub poplamioną, bo nie zauważy :D
    Znając życie mój pewnie też by tak ubrał bo nie wiedziałby ze ciuchy po domu leżą osobno :-D

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Samari to próbuj sn :) Ja po 2.5 roku od cc na zimno urodziłam sn :)

    Nie ma.u mnie takiej mozliwosci. Mam genetyczna wade miednicy którą wyklucza u mnie takie porody A pozatym jestem po 2 cieciach i żaden lekarz się nie zgodzi A ja tym bardziej.

  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak faceci juz tak maja:)
    samari strach jest rzecza normalna jesli mozesz to sprobuj rodzic sn jak mowi kark... bedzie i musi byc dobrze..
    ja nie mialam wyjscia bo mam niewspolmierbosc miednicowa... i szybko mialam 3 cc

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • KacperekiOliwka Autorytet
    Postów: 319 116

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samari napisalysmy rowno posta :)

    1 szczescie 7 lat
    2 szczescie 2 latka
    3 szczescie Wanessa 1 rok
    odmawiajmy modlitwe do sw. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam no j.w napisałam u mnie nie ma.mozliwosci porodu siłami natury. Wąska miednica plus wada genetyczna którą jest zwężenie miednicy dyskwalifikuje mnie . Właśnie przez niewiedzę o mało przy 1 porodzie się nie wykonczylam... Nikt niczego nie psoprawdzal i lekarz się za głowę złapał kto mi pozwolil rodzić sn z taka wada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale pamiętam że z synem miałam to samo... na stole mi dwa razy na uspokojenie dawali leki bo się stresowalam. A teraz to aj nie wiem co będzie.... szczerze nie wyobrażam sobie tego.... wiem że i kobiety mają po 4 ciecia i w ogóle Ale ja się panicznie boję operacji Sal noży i innych takich przyjemności. .. absolutnie nie mam an myśli rekonwalescencji tylko sam etap położenia się na stole i zejścia z niego

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę miała 3 cc i się boję. Pierwsza była kiepska, druga na zimno ok a teraz 3. Wszystkie 3 będzie robił jeden lekarz. Mam nadzieję że będzie ok.

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,przepraszam Was bardzo,ale skupmy się dzisiaj na tym jakie cc jest fajne :)

    Przygotowałam im ciuchy na występy i na jutro do przedszkola. Wolę nie myśleć,jak będą ubierane w środe,czwartek i pt. A chodzić muszą,bo mają próby :) nic tam,dadzą radę :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Aska1994 Autorytet
    Postów: 2978 1896

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza cesarka była w porządku. Fajny anestezjolog, wyrozumiały, empatyczny, trzymał mnie za rękę i głaskał po głowie, żeby mnie uspokoić :D ekipa żartowała przez cały zabieg tak przyjaźnie. Potem założyli mi okulary i pytali czy ma pewno syn (pokazując go tak, żeby ewidentnie było widać przyrodzenie :D). Przystawili potem do policzka. Zszyli mnie, zawieźli na salę i minutę później przyjechał mąż z już ubranym synkiem i położną :) przystawiła mi Małego do cyca i wszystko ładnie poszło :D i w 3 dobie wyszłam (cc w poniedziałek, a w środę już do domu). I jak zajechaliśmy do domu, to akurat była burza i deszcz. Brama garażowa się nie otwierała, winda w bloku nie działała i dawaj na 3 piętro po schodach ;)

    Założyliśmy rodzinę 31.01.2015 ❤️
    Cypisek urodził się 3.08.2015 💕
    Monia urodziła się 16.03.2017r💕
    Jacuś urodził się 08.07.2019 💕
    Tak się spełnia marzenia!
    Zawsze będzie tysiące powodów na "nie" i zawsze znajdzie się jeden powód na "tak". I to jedno "tak" jest najważniejsze 💥
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska1994 no nieźle nie wiem czy bym dała rade wejść na 3 piętro po cc miałam problem żeby wsiąść do samochodu wstać z łóżka.Mimo to cc dobrze wspominam tez się bardzo bałam najgorzej podania znieczulenia i tego ze nie będę czuła nóg.Teraz wiem ze to nie było takie straszne gorsze było zakładania cennika i nas w szpitalu zakładają przed podaniem znieczulenia. Sama operacja ok atmosfera na sali luźna no i najważniejszy moment jak pokazali mi moje dziecko miałam już wszystko gdzieś ze nie czuje nóg ze nie będę mogła tak szybko wstać ze przed chwila bardzo się bałam.Najważniejszy był mój synek

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda strach jest dopóki nie wyjma dziecka mi jak syna pokazali to już nie mogłam się doczekać az będzie koniec szycia i będę mogła na niego patrzeć tym razem napewno też tak będzie ale człowiek to jest tako głupi że lubi sobie takie wkręty sądzić.... Ale weź jak się dobrze nastawić jak Cię będą kroić hehe

    Dariah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 4 dni po cc poszłam z rodzinką na kilku kilometrowy spacer. Do tego u mnie M ma własną firmę, więc po cc miałam go w domu przez 6 czy 7 dni i dałam radę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie boję rekonwalescencji po cieciu bo dwa już miałam to wiem jak to wygląda. Ale sam fakt mnie przeraża operacji

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna jak ten czas leci. Juz zaraz będziesz miała Córeczki przy sobie. Trzymaj się dzielnie. Wspieram modlitwa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Niecierpliwa wspieram b.mocno bedzie dobrze zwlaszcza jak zobaczysz dziewczynki :)
    A z doswiadczenia tylko tak podpowiadam zebys nie bala brac lekow p.bolowych zwlaszcza jak pielegniarki je daja a w danej chwili moze jeszcze tak nie boli. Latwiej sie wstaje i chodzi oraz zajmuje dziecmi.
    Ja mialam obie CC na zimno i szybko wstawalam i chodzilam. Co do karmienia to jak synka urodzilam przez prawie 2 tyg.musialam odciagac dla Niego pokarm gdyz lezal w inkubatorze a z corka przystawili mi ja do piersi jak zostalam przywieziona na sale pooperacyjna ale chyba gdzies okolo 2 godz.po CC.
    Pozdrawiam Was wszystkie cieplo :)
    U nas w koncu zima :)

    lolicia lubi tę wiadomość

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ