X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to teraz po niecierpliwej którą z nas będzie miała.kolejna termin ???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Dobra to teraz po niecierpliwej którą z nas będzie miała.kolejna termin ???

    O Witaj moja droga ;-) .

    No chyba jesteśmy My no i też jest druga Szczęśliwa Mama z terminem na Maj , o ile się nie mylę ;-)

    Samari lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna Gratulacje :-)
    Dziewczynki są prześliczne,dwa małe wielkie cudeńka:-)odpoczywaj i wracaj szybko do sił

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w Polanicy Zdrój.

    Byłam w toalecie! Jupi! :) Troche się umyłam,ogarnęła. Już bez cewnika :) Ale mocno obolała :(

    Pani dr chciała od razu usunąć ten jajnik,żeby załatwić wszystko przy jednym cięciu,ale się okazało,że nie da rady. Tzn ona chciała usunac Potworniaka i zostawić ten zdrowy fragment jajnika,bo podczas karmienia nie mogę brać hormonów a musiałabym bez jajnika. A ten kawałek jajnika usunęlibyśmy później laparoskopowo. Ale się okazało,że Potworniak przyrósł do macicy a ona jest teraz zbyt ukrwiona i nie było szans,żeby ruszać Potworniaka dzisiaj :(

    kark, inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wolny brzuszek z dwoma miejscami :) kto go teraz chce przejąć?

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, na dwa miejsca w brzuchu na tym wątku ciężko będzie chętną znaleźć XD

    Super, że już po myciu :) Bierz teraz ładnie leki przeciwbólowe, żebyś gorączki nie miała :) Próbowałaś już karmić dziewczynki?

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa nie kuś bo ja jestem nałogowa ciazocholiczka a twoje cudenka są tak do zacalowania że mnie zazdrość zżera

    cf409fc7e7.png
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa hm moze i bym przejela tylko moj mąż by oszalał hahahha

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Nabieraj sił i odpoczywaj , a jak tam malutkie ❤️?.

    Mój mąż wczoraj tak do mnie że o ja już widzę że nue będzie kolejnego dziecia :-P :-D. Ja już mam dość choć wiem jakim cudem jest ciąża to już Mi to wychodzi , z mdłościami męczyłam się do 15 tc tu 5 dzieci ❤️ , spełniło się wreszcie moje marzenie i oczekuję synka ❤️ więc po porodzie zamykam interes od razu jakieś tabletki lub podwiązanie jajowodów / janików wszak jestem młoda mam 31 lat , w Maju będę mieć 32 ale same wiecie tu synek zaraz do wyższej szkoły Gabrysia do szkoły , i w domu mi zostanie Ania i Dominik a też chciałabym się spełnić może chociaż na pół etatu pójść do pracy .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa

    Ty to w ogóle masz mini przedszkole w domu :) ja będę mieć 3 dziecko i sobie myślę jak to ogarnąć haha ale po macierzynskim wracam do pracy ja nie jestem stworzona do siedzenia w domu to nie dla mnie:)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciała wrócić na 1/2 etatu, ale nie wiem czy szef się zgodzi...

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz po cc (ok godz.po wyjęciu dziewczyn) panie mi je przystawiały. Ciężko było,bo ani się wygodnie ułożyć,ani nic. Jeszcze wenflon,srylion kroplówek,na drugiej rece mankiet od ciśnieniomierza,na palcu pulsoksymetr. Tragedia. O 16.00 mi wszystko poodłączały,pani mnie z grubsza obmyła i pomogła założyć moją koszulę. Dzisiaj już nie mam wenflonu. Z karmieniem to przeboje,żeby je jednocześnie karmić. Nie mam wprawy :) najważniejsze,że laktacja się rozkręca. A to zdj z nocy

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cd69ad33b96c.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 10:22

    Szczęśliwa Mamusia, kark, inessa, Lavendova, pawojoszka, Rene, Kleopatra, Aga9090, Basik83 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Szczęśliwa

    Ty to w ogóle masz mini przedszkole w domu :) ja będę mieć 3 dziecko i sobie myślę jak to ogarnąć haha ale po macierzynskim wracam do pracy ja nie jestem stworzona do siedzenia w domu to nie dla mnie:)


    Mi to każdy mówi abym na przedszkolankę poszła , i na prawdę zaczynam o tym coraz powazniej myśleć doświadczenie jak coś mam 5 dzieci wychować itp , ale nie mam niestety odpowiedniego wykształcenia możecie UP by mi coś doradzili na razie pozostaje mi dom i moje małe przedszkole ;-).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Niecierpliwa Cudenka :) Tobie szybkiego powrotu do sil zycze :)
    Chetnie przejme po Tobie brzuszek nawet podwojnie :) bylam juz w ciazy blizniaczej maz nawet byl wtedy zadowolony yyy no nie wiem co teraz by powiedzial hihi.
    Buziaczki dla Waszej trojeczki <3

    Kark a jak Ty sie czujesz kiedy wizyta?

    kark lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiu

    Na zdobycie wykształcenia nigdy nie ejst za późno ! :) jeśli masz maturę to odchowaj dxieciaki i smigaj na studia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2019, 16:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inesa

    To ile teraz masz lat jak można zapytać ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samari wrote:
    Mamusiu

    Na zdobycie wykształcenia nigdy nie ejst za późno ! :) jeśli masz maturę to odchowaj dxieciaki i smigaj na studia :)


    Nie mam matury wiadomo gimnazjum potem w wieku 17 lat urodziłam synka i miałam nauczanie inwidualne , po szłam do zawodówki innego wyboru nie miałam jeszcze nie o tym kierunku co chciałam był cukiernik który bardzo chciałam a potem zlikwidowali to stanowisko całkowicie poszłam bardziej z przymusu na kucharz - kelner .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta dopiero 04.02... Jeszcze 19 długich dni :(

    A tak super, wogólę nie czuję się w ciąży. Nawet wczoraj sprawdziłam znowu betę czy przyrasta, bo ze wszystkimi maluchami już przed testem pozytywnym miałam milion objawów, a tu cisza :P

    A dziś mąż na mnie patrzy i mówi, że widać, że jestem w ciąży :O To się pytam po czym, on, że po twarzy, tak mi się oczy błyszczą i wogólę ;) Ech, żeby mi tak zawsze mówił :P

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja urodziłam córcię 3 miesiące przed maturą. Poszłam na studia dzienne, ale na to co chciałam (architektura) się nie dostałam, bo przez ciążę a potem niemowle i matury nie miałam czasu na kurs rysunku. I niby mam pracę, ale gdybym miałam kasę to nawet teraz bym szła zaocznie na architekturę. Gdyby tylko semestr 5tys nie kosztował... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Kark no to jeszcze troche czasu do wizyty ale czas szybko leci a przy dzieciach to juz wogole. A objawy moga dopiero przyjsc. Choc mam znajoma co wogole objawow nie miala w 2 ciazach a ma synka i corke.

    Samari ja w tym roku skoncze 44 lata. Pozno z mezem poznalam sie i jeszcze kilka lat walki zanim sir udalo utrzymac ciaze.

    A co do szkoly to mature zawsze mozna zaocznie zrobic i studia choc ceny czesto powalaja.
    Ja jestem z zawodu nauczycirlem i pracowalam kilkanascie lat a teraz tutaj gdzie mieszkam praktycznie mam 0 szanse na prace w zawodzie :( jest tak duze bezrobocie a miejsca pracy w moim zawodzie obstawione ( skladalam CV po kilka razy w roku i zawsze pokazywano mi gruba sterte CV). No i mysle tez o przynajmniej czesciowej zmianie zawodu bo chcialabym jeszcze troche popracowac na emeryture.

‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ