X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, w niektórych chorobach jest zakres nie tylko +/- ale też niepewny. Może to być.spowodowane różnymi czynnikami, niekoniecznie chorobą. Dziewczyny mają rację, na spokojnie zróbcie powtórkę :*

    Szczęśliwa niestety tak jest. U mnie znajoma też ma masę stresu w pracy, staraja się już hoho, ale pracy nie zmieni, bo nie. Mimo, że chodzi na rozmowy i dostajr oferty to boi się zmian i woli dawać kasę na kolejne leki i kolejnych ginów :/

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie ;-) :-).


    Byłam dziś na kolejnej wizycie było tylko omówienie badań , powiedziałam wszystko co mnie trochę niepokoi jak cis ja będzie brzuszek mi się napinał to mam brać no spę , przepisał mi Urofuroginum gdyż mam trochę bakterii w moczu , no i na szczęście kolejna wizyta za miesiąc 23 Lutego , do zrobienia mam morfologię , mocz no i ta nieszczęsną glukozę jakoś przeżyję oby :-) . Uspokoił mnie że nie mam anemi , mam jeść trochę więcej mięsa jak coś to wiadomo na szpital dobrze że mój Pan gin tak nie uspokaja ja z tymi moimi wiecznymi czarnymi myślami to chyba w psychiatryku bym wylądowała .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 11:48

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczynki :) nie wiem czy moge do Was dołączyc.... ja nie jestem jeszcze w ciazy ale staramy sie o trzeciego bobo :) jestem mama dwóch chłopakow, wiec wiecie... marze o córeczce i staramy sie oNia wlasnie, ale z moim szczęściem ustrzelimy pewnie trzeciego chłopaka :D
    Wiecie bardzo chcemy trzecie dzieciatko ale jednak mam pewne obawy.... ahh ale chyba kazda mma jakies tam :)

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, kark, pawojoszka lubią tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexxandra84 Witaj wśród nas , śmiało możesz dołączyć .

    Wszystko moja droga wszystko jest możliwe ja patrz mam synka potem trzy córeczki , obecnie jestem w 6 ciąży to mój 5 poród 4 ciążę straciłam i oczekuje na synka ❤️ .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 11:52

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szcześliwa Mamusia dziekuje :)
    aaaaaa Ty juz masz taka fajna gromadke :) to az mi glupia ze ja zastanawiam sie czy dam rade z trojka :) co prawda mam dwoch łobuzów :)

    No tak wiem wiem ze wszystko mozliwe jesli o plec chodzi, wiec mam nadzieje i tego sie trzymam :D

    Fajnie trafic na takie forum :) od razu sie razniej robi :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 3 synów i teraz 4 ma być córa :)

    Szczęśliwa Mamusia, alexxandra84, inessa, kark, pawojoszka lubią tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexxandra84 wrote:
    Szcześliwa Mamusia dziekuje :)
    aaaaaa Ty juz masz taka fajna gromadke :) to az mi glupia ze ja zastanawiam sie czy dam rade z trojka :) co prawda mam dwoch łobuzów :)

    No tak wiem wiem ze wszystko mozliwe jesli o plec chodzi, wiec mam nadzieje i tego sie trzymam :D

    Fajnie trafic na takie forum :) od razu sie razniej robi :)


    Masz dużo racji jak cis też i możemy w różnych sprawach się wspierać :-) ;-) , dasz sobie radę ja dałam z córeczkami rok po roku to i Ty sobie jak coś poradzisz my to kobiety nie wiem skąd mamy , te wieczne pokłady sił i energii i nie ukrywam cierpliwości ;-) .

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    Ja mam 3 synów i teraz 4 ma być córa :)


    wooowww a jednak mozna :D

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Masz dużo racji jak cis też i możemy w różnych sprawach się wspierać :-) ;-) , dasz sobie radę ja dałam z córeczkami rok po roku to i Ty sobie jak coś poradzisz my to kobiety nie wiem skąd mamy , te wieczne pokłady sił i energii i nie ukrywam cierpliwości ;-) .



    masz racje !!! :) coraz bardziej przekonuje sie w tym :) tak jest !! dam rade.... oby tylko sie udało teraz zajsc :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    U nas snieg od rana zatem bylismy juz na sankach dzieci w 7 niebie :D

    WItaj alexxandra84 :) my tez staramy sie o 3 malucha !!! Powodzenia :)

    Dobrego dnia życze :)

    alexxandra84 lubi tę wiadomość

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej dziewczyny :)
    U nas snieg od rana zatem bylismy juz na sankach dzieci w 7 niebie :D

    WItaj alexxandra84 :) my tez staramy sie o 3 malucha !!! Powodzenia :)

    Dobrego dnia życze :)



    OoOo witaj w takim razie i trzymam kciuki za owocne starania :) mam nadzieje ze szybko uda nam sie dolączyc do grona szczesliwie oczekujacych :)

    inessa lubi tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra, jesteśmy mamami, damy radę ze wszystkim ;)

    inessa, alexxandra84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wlasnie walczymy ;)
    Oby sie udalo i utrzymala ciaza bo u mnie to b.duzy problem.
    Wam w takim razie coreczki życze :)
    My mamy parke wiec nie mamy jakis preferencji co do plci a i tak najwazniejsze aby sie udalo i dziecko zdrowe bylo ale to chyba dla wszystkich rodzicow wazne jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 12:55

    kark, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Alexandra, jesteśmy mamami, damy radę ze wszystkim ;)



    NO az mi glupio ze ja z dwojka mam takie obawy, a Ty widze tez mamusia 3 dzieciatek i kolejne w drodze ? :) hahaha ale sie usmialam z suwaczka "terrorystka" :D

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa oczywiscie ze najwazniejsze by dzieciatko bylo i by bylo cale i zdrowe... resZta to nic....

    inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra nie ma się z czego śmiać. Mój tata odkąd się urodziła to powtarza w kółko, że jakby ją wysłać na wschód to by zapanował pokój na świecie, bo wykończyłaby psychicznie wszystkich terrorystów :P

    Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexxandra witaj życzę żeby się szybko udało no i żeby się spełniły wasze marzenia o corce. Trójka to pikuś my mamy szóstkę ,dasz radę. A tak poważnie to każdy ma obawy czy da radę ale nie znam matki ,która by żałowała że się zdecydowała na kolejne dziecko, może takie istnieją ale ja nie znam. Zawsze kiedy ktoś pyta o dzieci i mówię że mam szóstkę reakcja jest podobna " o matko" ,czasem
    " współczuję",czasem totalne zapowietrzenie a na twarzy mina pt" biedna kobieta" zdaza się też "o...a nie wyglądasz" tak jakby był jakiś specjalny wygląd dla matki szóstki. A ja jestem dumna ze swojej gromadki i nigdy bym się nie zamieniła na inne życie choć czasem nie mam czasu pomyśleć jak się nazywam.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra ja mam 3 córki :D A. Chcialabym syna :D Jeszcze nie wiem czy sie zdecyduję spróbować bo pewnie będzie 4 córka. Nie żebym wtedy żałowała, dziewczynki sa super ale jakaś odmiana była by tez fajna. Dla mnie na 4 byłby koniec absolutny, a może juz na trzech skonczymy decyzja jeszcze nie zapadła :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka ja znam - moja teściowa... Do tej pory wypomina mężowi i najmłodszemu synowi, który ma już 23 lata, że życie jej zmarnowali itp., bo Sebek jest wpadką z wakacji -_-'
    Ale już wam o niej pisałam, także ona jest jaka jest :/

    Labendova, ale to od tatusia zależy, nie od Ciebie czy Twojego szczęścia ;)
    Heh, u M było 5ciu chłopaków, ale znowu dziadek M ma 5 córek i syna :D Więc pocieszenie jest takie, że kiedyś musi się udać XD

  • alexxandra84 Koleżanka
    Postów: 59 37

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Alexandra nie ma się z czego śmiać. Mój tata odkąd się urodziła to powtarza w kółko, że jakby ją wysłać na wschód to by zapanował pokój na świecie, bo wykończyłaby psychicznie wszystkich terrorystów :P


    hahahahah az nie moge uwierzyc ze az taka moze byc :D ale co dziecko to inny temperament :D


    co do tesciowej... powiem CI ze jestes w szoku ze mozna trak mowic wlasnym dzieciom..... nie wyobrazam sobie tego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2019, 09:07

    vzljdn3jyr2f0zth.png
    zem3kqi1prwmcdop.png
    f2wl3e5epw3fqkf3.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ