X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No boje sie ale alergolog uznala ze od 3 r.z. mozna. My wczesniej robilismy panel pediatryczny i juz nam wtedy powychpdzily alergie zreszta te ktore podejrzewalismy.
    Mamy jeszcze troche czasu do zastanowienia wiec zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale musze sie pochwalic bo przed chwila dostalismy wiadomosc, ze mamy przyznany kredyt :) az nam ulzylo tyle czasu czekalismy na te decyzje uff

    NiecierpliwaOna, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia, Rene, kark lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa Dziękuję kochana ❤️.


    Matko myślałam że na szpital wczoraj pojedziemy okropny kaszel mnie złapał całą noc nie mogłam jakoś się ułożyć , do tego okropne mam skurcze łydek czuję je nawet w udzie i w stopie :-\ a biorę zawsze regularnie magnez nawet po 4 tabletki . Dominik też mnie wystraszył smażyłam naleśniki i w nocy czułam takie kłucia w pipi boże , ale się przestraszyłam potem przestało już miałam do gina dzwonić niech grzecznie siedzi do Maja i nie straszy tak mnie więcej .

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 lutego 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Ale musze sie pochwalic bo przed chwila dostalismy wiadomosc, ze mamy przyznany kredyt :) az nam ulzylo tyle czasu czekalismy na te decyzje uff
    Gratulacje :-)

    A url nas jakaś choroba się wykluwa mały ma zapuchniete oczko,leje mu się z noska i gorączka 38,5:-(

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dobrej niedzieli zycze :)
    A chorym zdrowka :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lutego 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane dobrej niedzieli zycze :)
    A chorym zdrowka :)
    Dziękujemy:-)
    U nas już lepiej na szczęście kaszel jest tylko rano oczko juz ok.
    A dziś kończymy 10 miesięcy :-)

    inessa lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 10 lutego 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene najlepszego dla malucha.

    Inessa gratulacje to teraz czeka was przygoda z własnym m .

    U nas tez jakby się z chorobami uspokoiło coraz cieplej się robi może to już wiosna? Od jutra szkoła koniec laby i znowu mieszane uczucia z jednej strony pół dnia cisza i spokój a z drugiej znowu się zacznie wstawanie bladym świtem odrabianie lekcji itd itp

    inessa lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 10 lutego 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Rene najlepszego dla malucha.

    Inessa gratulacje to teraz czeka was przygoda z własnym m .

    U nas tez jakby się z chorobami uspokoiło coraz cieplej się robi może to już wiosna? Od jutra szkoła koniec laby i znowu mieszane uczucia z jednej strony pół dnia cisza i spokój a z drugiej znowu się zacznie wstawanie bladym świtem odrabianie lekcji itd itp
    Dziękujemy :-)
    U nas ferie dopiero się zaczynają trzeba będzie się na te dwa tyg przestawić:-)i znając życie dzieci będą rano chetniejsze do wstawania one tak mają ze jak nie trzeba to jest spoko a jak powinny to jest z tym problem

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ;-).

    Witam się po weekendzie :-).

    Tak się urządziłam że aż miałam zapalenie krtani :-\ na szczęście szybko przeszło i obyło się bez antybiotyku , domowe sposoby podziałały nawet dzwoniłam do gina gdyż taki mnie kaszel męczył że szok , kupiłam sobie takie proszki do ssania i syrop z serii Prenalen i jest mała poprawa , cały czas piję syrop z cebuli , inhalacje ech niech szybko mi to przejdzie . Dzieci trochę mają katar , teraz zaczęły się u nas ferie zimowe więc mam teraz ręce pełne roboty wiadomo że starsze dzieci jakoś sobie czas zorganizują , ale też trzeba na nich mieć oko nie wiadomo co wymyślą .

  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 11 lutego 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dołączyć? Jestem mama 10 letniej Nadii i 9 miesięcznego Wojtka o którego długo się staraliśmy i walczyliśmy (po drodze poronienia i trudności z zajściem w ciążę . Los spłatał nam figla i czekamy na kolejnego dzieciaczka. Trochę przeraża mnie tak mała różnica wieku i szczerze sobie tego nie wyobrażam

    kark, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ulli88 znacie już płeć?

    Szczęśliwa współczuję choroby ,chyba taki czas teraz u nas co i rusz jakaś infekcja wczoraj ledwo poszliśmy do kościoła ,dosłownie 200 m od domu a już Ula po południu i w nocy gorączkowała, dziś na szczęście już ok. Zdrówka

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli88 wrote:
    Mogę dołączyć? Jestem mama 10 letniej Nadii i 9 miesięcznego Wojtka o którego długo się staraliśmy i walczyliśmy (po drodze poronienia i trudności z zajściem w ciążę . Los spłatał nam figla i czekamy na kolejnego dzieciaczka. Trochę przeraża mnie tak mała różnica wieku i szczerze sobie tego nie wyobrażam
    Witaj :-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 12 lutego 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka jeszcze nie, 20 ide na usg prywatnie bo na usg polowkowym na NFZ to marne szanse że się dowiem (mamy 7 lekarzy na oddziale i 5 z nich nie podaje płci i nigdy nie wiadomo na kogo się trafi) licze ze sie pokaze maluch mimo ze plecchest mi zupelnie obojetna ale mam cala szafe ubranek po Wojtkui gdyby to była dziewczynka to miałabym czas odlozyc te neutralne a typowo "męskich" się pozbyć

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uli, gratulacje i witamy :)
    Takie niespodzianki są najlepsze ;) Synek grzeczny czy raczej łobuz?

    My to samo... Niedziela piękna to z mężem herbatkę przed obiadem na tarasie wypiliśmy i oczywiście od wczoraj oboje katar, kaszel, ból głowy. Tylko on sobie tabletke wziął i młody bóg, a ja zdycham :(

    Inessa co kupujecie - dom czy mieszkanie :)? Z kredytami jest masakra niestety. My braliśmy 2 lata temu to zaczęliśmy się starać we wrześniu, umowę podpisaliśmy w styczniu :/

  • Ulli88 Autorytet
    Postów: 1014 802

    Wysłany: 12 lutego 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtek to dziecko które potrzebuje 3 razy tyle uwagi co inne w jego wieku. Ma nadruchliwosc stwierdzoną i ze względu na zaburzenia si potrafi sobie zrobić krzywdę niemalże wszystkim. Tak to nie płacze prawie ale na sekundę go z oka nie można spuścić i ani kojec ani łóżeczko w tym nie pomoże

    Nadia 2008
    * 7tc 2016
    *10tc 2017
    *15tc 2017
    WOJTUŚ 2018
    STAŚ 2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli88 Witam Cię bardzo serdecznie ;-) .

    pawojoszka Dziękuję :-* :-) .


    No to witam się już w 7 msc :O :O :O , jaki zarazem wkroczyliśmy w 27 tc ❤️ czyli początek III trymestru ciąży :O , nie no kiedy to tak minęło czas najwyższy wreszcie coś zacząć gromadzić wszak nam tam parę rzeczy po Ani i od siostry ale dużo jeszcze Mi brakuje nadal nie wiem jaki wózek mam kupić , łóżeczko turystyczne , ciuszki parę rzeczy do szpitala oj nazbierało się tego . Samopoczucie już lepsze za to teraz dzieci mają katar .Dominik czy to dzień czy południe strasznie się kręci , w ogóle On śpi lub ma drzemki .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2019, 14:28

    inessa lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laski robilam test chyba z 3 rarazy i lipa okres mi sie poprzestawial po antkach .nie bralam juz dwa miechy ale poprzestawialo sie w ciul no wnkoncu @ przyszla nowy cykl nowe szanse buziaki.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 12 lutego 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 to po antkach okres się może rozjechać ? Ja słyszałam że żeby wyregulować to przepisują antykoncepcyjne

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 12 lutego 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulli witamy :) nudzisz się nie będziesz z bobasami :) życie lubi nam płatać figle :) nasze plany możemy soboe wsadzić w kieszeń, ktoś inny tutaj karty rozdaje :)

    Mamusia III trymestr! Szaleństwo! Kiedy to minęło :)

    u nas dziewczyny poprzestawiały sobei dzień z nocą, przy czym nocki maja na zmianę :) wczoraj siedziałam z Olą ponad dwie godziny, dzisiaj kolej na Zosię :) w dzień jakby ich nie było - jedza i śpią i tak co 2,5-3 godz. Przynajmniejn mam czas, zeby sobie coś ogarnąć w domu.

    Znowu odpaliłam Pompejańską - skoro już siedzę nocami, to niech to nie będzie strata czasu :)

    Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Też się moja droga nad tym zastanawiam ;-) , już nawet wczoraj mówię mężowi wiesz że już zaczęliśmy 7 miesiąc , nie dociera to do mnie przy Ani zamiast się dłużyc ten czas to tak mi to minęło szybko , że za nim się nie obejrzałam i na porodówce byłam ;-).


    Basik Ja przez 3 lata brałam anty potem sama z siebie przestałam brać gdyż nie miałam żadnej chęci na przytulanie , a o seksie można było zapomnieć byłam ospała ciągle miałam suchość tam na dole , sama widziałam że jest wręcz tragicznie i przestałam tak z dnia na dzień brać , nic potem nie stosowałam trzabyło się trochę zregenerować , no i w Maju 2016 roku ujrzałam II kreseczki co było dla nas ogromną radością ❤️ .


    Ale paskudnie na dworzu nic tylko w domu siedzieć , noc średnio wyspana Gabrysia miała gorączkę :-\ biedna moja aż się popłakała :-( . Dominik czy to nic czy dzień ciągle się kręci ❤️ , już nie wiem co gotować ile tych zup można jeść :-P , dziś usmażę placki ziemniaczane jeszcze mam ze wczoraj rosół :-) .

‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ