X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    U nas dzis pogoda straszna :( po wczorajszym wiosennym dniu to jak dzien do nocy.
    Mnie od poniedzialku b.glowa boli do tego wczoraj jak w zegarku przyszedl okres.
    Wczoraj bylam z corka u dermatologa z naczyniakiem i miala pierwsza ture wymrazania go do tego masc na niego przepisal. Lekarz super :) obejrzal tez Jej skore i przepisal masc robiona i nowe krople na alergie mam nadzieje ze wszystko pomoze :)
    Do tego we wtorek mam isc z nia na szczepienie MMR i mam obawy bo epidemia grypy jest ale z drugiej strony szczepuenie zaczeloby Ja chronic choc troche przed odra ktora panuje a jest gorsza od grypy. I juz nie wiem co zrobic tym bardziej,ze Jancia ciezko przechodzi szczepienia.
    Co do kredytu to mamy kredyt na mieszkanie zaczelismy starac sie w listopadzie no ale banki maja na wszystko czas.
    Teraz jeszcze remont mieszkania nas czeka i na to kasy tez duzo pojdzie ale wazne ze juz mieszkanko jest nasze :)
    Szczesliwa szok jak czas leci !!! Coraz blizej do spotkania z synkiem :)
    A krecenia po cichu zazdroszcze b.lubilam czuc ruchy dzieci.
    Pozdrawiam Was cieplo :)

    Szczęśliwa Mamusia, kark lubią tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pawojoszka ja tez nie wiedzialam ze moze sie tak rozjechac ale jednak moze ..

    Szczesliwa to tak zlecialo u cb

    Niecierpliwa dobry pomysl z ta nowenA

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa Ja też uwielbiam to kręcenie się , dobrze , że jest taki aktywny to się nie martwię .

    Basiu Sama nie wiem kiedy mi to tak zleciało według takiej mojej aplikacji ciąży , co mam na telefonie komórkowym do porodu zostało 98 dni :O :O ❤️ czas najwyższy coś zacząć gromadzić ;-) .

    inessa, Basik83 lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy uwierzycie, że nasze Twixy dzisiaj kończą miesiąc :) a dopiero co wczoraj przerażała mnie wizja cewnika :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd5a971f144a.jpg

    Kleopatra, inessa, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia, Basik83, kark, Feniks, Aga9090 lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 16 lutego 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa śliczne są ale różnią się dosyć a chyba takie bliźniaki to bywają identyczne. Czas leci jak szalony. Mam nadzieję że są choć w połowie tak grzeczne jak śliczne i dają pospać choć trochę.

    U nas wiosna no prawie że lato ,pranie schło na dworze oby już tak zostało bo mi się węgiel kończy i nie chce już kupować.
    Znalazłam dziś w mieście sklep z urzywanymi rzeczami jak sprzęt,meble itd jakie tam są super rzeczy i to za grosze w porównaniu z tym jakby to kupić w sklepie a naprawdę w dobrym stanie, piękne skórzane kanapy ,narożnik jak nowe po 350 zł, gruby dywan takiej wielkości jak do salonu 30 zł, nagle zaczęłam potrzebować całej masy nowych rzeczy , wrócę tam w poniedziałek i napewno nie wyjdę na pusto ciekawe czy mają transport czy trzeba samemu znaleźć

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinny byc identyczne, ale jednak urodziły z 0,5 kg róznicy w wadze a potem ta tarczyca Oli nadal spowalniała jej wzrost, Ola mniej jadła niż ZOsia, więc waga sie jeszcze bardziej rozechała, no i przez tarczycę Ola długo ma żółtaczkę. Ale od 2 dni Ola je takie porcje jak ZOsia, wiec może nadrobi a wtedy będą bardziej podobne. Zobaczymy :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miesiąc, szok!

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa O jej już miesiąc :O ❤️❤️ , niech rosną Wam we wszelkim zdrowiu :-* .

    Szybko mi mijają te dni weekend przeminął nie wiadomo kiedy . Ania mi się rozchorowała wczoraj to ani jeść ani pić cały czas na ręcach już myślałam , że do szpitala pojedziemy dałam jej syrop na gorączkę bo miała i było już lepiej . Ja zdrowa jestem zbliża się wielkimi krokami wizyta i ta nieszczęsna glukoza w ten Czwartek idę na krzywą cukrową aż ciarki mnie przechodzą , mąż mój będzie miał wolne i będzie zajmował się dziećmi . Dominik strasznie jest aktywny , nie mogę przez te jego wygibasy spać a teraz jeszcze Ania jest chora to chodzę jak zombie , w domu przy 4 dzieci jest zawsze co robić dobrze że synek i te starsze córeczki mi też pomagają bo nie wiem co bym zrobiła .


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 16:14

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 lutego 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie cudne myszeczki <3

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miesiąc! Szok, jakie wielkie dziewczyny ;)

    Ja dziś miałam wizytę, bobo ma już 31mm, idealnie 10tc+0 :) Wyniki super, nic tylko w ciąży być :P

    inessa, pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 19 lutego 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Kark :) Gratulacje! Oby tak zostało do końca :)

    kark lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) gratuluję mamusiom które już urodziły i trzymam kciuki A te które będą dopiero.rodzic :)

    Aktualnie dołączyłam do grona mamuś na l4 od wczoraj więc mam trochę czasu na przygotowanie się do roli mamy po raz trzeci czas zwolnić tempo i odpocząć :)

    Mam dwoje dzieci A w brzuszku mieszka trzecie szczedcie- nasz chłopczyk :)

    A jak u was ?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feniks, a w domu co masz i ilu letnie :)?

    Inessa Ty pisałaś o badaniu hormonu wzrostu? Nie wiesz czy wystarczy to z krwi sprawdzić w labo czy trzeba do szpitala jechać?
    Kurcze, kolejna osoba nam o tym mówiła, wiedzę, że mąż się zaczął zastanawiać, więc może go ostatni raz urobię...

    Niecierpliwa, właśnie wyniki mam lepsze niż bez ciąży wszystkiego ;) Także M się śmiał, że pewnie do końca życia teraz będę chciała w ciąży być XD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 07:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feniks Witaj wśród nas ;-).

    Ja mam 4 dzieci i 5 w drodze synek 14 lat , córeczka Marysia 7 lat , Gabrysia 6 lat no i Ania rok i 10 miesięcy obecnie jestem w 7 msc i oczekujemy synka ❤️ .

    kark Super wieści ❤️ .

    Hej hej ;-)

    A u mnie ostatnio był armagedon przedwczoraj w nocy Ania cały czas mi się budziła i zasnęłam dopiero o 2 nad ranem , nie wiem jak ja funkcjonowałam wczoraj pojechaliśmy do naszej pediatry i co zapalenie oskrzeli :-( już chciała nas do szpitala wysłać tak już lecę do umieralni . Dziś już jest lepiej mamy stertę leków inhalacje , oklepywanie . Moje samopoczucie ogólnie oki Dominik czy to dzień czy noc się rusza ❤️ , jutro kierunek glukoza nie wiem jak ja tam dam radę nom jakoś się przetrwa ;-) . W tą Sobotę wizyta może USG mi zrobi dawno nie widziałam synka . A u nas już 28 tc ❤️ :O za szybko te tc lecą .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,dziękuję za przywitanie :) w domu mamy córeczkę którą ma 6 lat i synka który ma 2 latka, i teraz oczekujemy synka-już nie mogę się doczekać ! :)

    A wasze dzieciaczki w jakim są wieku ?

    SzczesliwaMamusiu
    O jakie pokaźne grono pociech cudownie ,gratuluję !:) zawsze też chciałam mieć duża rodzinę. Czy ciężko jest pogodzić opiekę nad taka gromadka ? Mam obawy czy sobie poradzę i jak ja to ogarnę ,niesforny dwulatek w domu A tu zupełny maluszek o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2019, 10:47

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feniks wrote:
    Witam,dziękuję za przywitanie :) w domu mamy córeczkę którą ma 6 lat i synka który ma 2 latka, i teraz oczekujemy synka-już nie mogę się doczekać ! :)

    A wasze dzieciaczki w jakim są wieku ?

    SzczesliwaMamusiu
    O jakie pokaźne grono pociech cudownie ,gratuluję !:) zawsze też chciałam mieć duża rodzinę. Czy ciężko jest pogodzić opiekę nad taka gromadka ? Mam obawy czy sobie poradzę i jak ja to ogarnę ,niesforny dwulatek w domu A tu zupełny maluszek o.O


    Mam dużą pomoc w mężu , synek na 14 lat chodzi do 8 klasy podstawówki mimo nadmiaru nauki mi trochę pomaga staram też go się aż tak nie obciążać , córeczki też mi pomagają czy ułożyć rzeczy czy posprzątać . Gabrysia chodzi do przedszkola Marysia do szkoły obie są do 15.00 synek też tak końcu lekcje więc mam " trochę " lżej w domu zostaje mi Ania która wymaga dużo uwagi to żywe srebro nie usiedzi mi 5 minut , nie ukrywam że czasami jest ciężko , a to choroby itp itd czasami też mi tak ciężko czas zorganizować ale jakiś daję sobie radę uważam że wszystko jest do pogodzenia wystarczy taka jakaś organizacja choć też nie zawsze wszystko wychodzi po naszej myśli .

    Feniks lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzczęśliwaMamusia

    Bardzo dobrze jest mieć pomoc w mężu i dzieciach to napewno wiele ułatwia,mój mąż też stara się pomagać w miarę możliwości po pracy , to tak jak mój synek dosłownie żywe srebro wszędzie to pełno nie obróbce się A on już siedzi na biurku albo właśnie wdrapal się na krzesło albo majstruje przy komputerze aż pełną podziwu jestem skąd te pomysły w takiej małej główce hehe córka była dużo spokojniejsza :)

    Widze że mamy podobne terminy , też maj? U nas 12.05 :) dopiero zaznajamiam się z forum ,koleżanka mi podeslala linka widzę że to takie żyjące forum więc mówię napiszę co mi szkodzi może ktoś odpowie hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz że zauważyłam teraz że nasze córki mają tak samo na imię ? :) też mam w domu Gabriele i synka Igora :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feniks wrote:
    Wiesz że zauważyłam teraz że nasze córki mają tak samo na imię ? :) też mam w domu Gabriele i synka Igora :)

    O widzisz co za dzwiny zbieg okoliczności ;-) , bardzo ślicznie mają imiona Twoje dzieci ;-) ❤️ .

    Feniks lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Witaj Feniks :)
    Kark tak ja pisalam o tym badaniu. To badanie u malych dzieci raczej w szpitalu wykonuja ale bys musiala podpytac lekarza chociaz pediatre. To badanie jest robione na czczo po minimum 8 godz.bez jedzenia a w drugim etapie po podaniu leku np.insuliny dlatego jesli chodzi o male dziecko to raczej musi byc pod kontrola lekarzy wtedy.
    A u nas duzo zalatwiania w zwiazku z kredytem do tego zaczynqmy planowac remont lazienki. Zapisalismy Gabrysia do przedszkola ale marne szanse na przyjecie bo ja nie pracuje a tworza tylko po jednej grupie w panstwowych przedszkolach bo brak kasy na wiecej.
    Zaczelismy tez juz troche prac na dzialce z czego b.sie ciesze bo mozna juz wiecej wyjsc na swiexe powoetrze :)
    Dobrego dnia zycze :)

    kark, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ