X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siedlce też mają super mamy :]
Odpowiedz

Siedlce też mają super mamy :]

Oceń ten wątek:
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aisak!! :) 40 km. to jak "rzut beretem" ;) ja ubranka zakupiłam w H&M i póki co wszystkie w rozmiarze 62. Wyczytałam na forach, że są bardzo dobre z dwóch powodów: pierwszy to niska cena (i zazwyczaj są w dwupakach), a drugi to jakość, nie niszczą się w praniu. Nie wiem jakie są jakościowo te z madaru.. Ale na pewno jest sporo firm i jest w czym wybierać. Ja póki co zachwycona jestem różowo - szarymi śpiochami i pajacami dla dziewczynek, które są stosunkowo tanie... 19 zł za bodziaka i 39 za pajacyk... I są milutkie w dotyku. No i w Madarze maja przepiękne płaszczyki dla małych kobietek :D Myślę, że warto poszukać perełek w madarze, ale na większe zakupki polecam H&M, w końcu 29 marca będziemy miał swój własny w Siedlcach, a poza tym otwiera się w nowej Galerii Siedlce sporo innych sieciówek dla dzieci :) Słyszałam tylko dość niepochlebne opinie nt. ubranek z 5-10-15 i z cocodrillo. Ale to opinia zasłyszana.

    MAD8 narzekaj, narzekaj, po to tu jestesmy, żeby się na wzajem powspierać ;)

    Czarnula87 migdały wymiatają na zgagę!!! :)

    Czarnula87, AISAK lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No patrzcie jakie słodziakowe:

    http://www.hm.com/pl/subdepartment/KIDS?Nr=4294943551

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    No patrzcie jakie słodziakowe:

    http://www.hm.com/pl/subdepartment/KIDS?Nr=4294943551

    o mamo!!!!! cuuuuudo!!!!1 ja chcę drugiego bejbika!! już teraz zaraz :D

    karusia lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfff, toż ja właśnie po to zrobiłam sobie dziecko, żeby móc takie cuda kupować ;D

    A tak serio, bardzo podoba mi się połączenie różu i szarego w ubrankach dla dziewczynek. Choć jak będzie córeczka, na pewno będzie miała dużo ubrań w innych kolorach, róż też, ale w bardzo ograniczonych ilościach.

    Czarnula87, karusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to takie stereotypy już z tymi kolorami dla dzieci. Najwięcej jest rózu i fioletu dla dziewczynek a dla cłopców głównie niebieski.

    Ja raz swojej chrześnicy na 2 czy 3 urodzinki kupiłam komplecik dresowy - czarny z dodatkami z różu, ale mało ich było (ściągacze na rękawach i kaptur od środka). Wygllądała w nim superaśnie :D jej mamie tez mega się podobał i cieszyła się że nie kolejne rózowe mdłe cudo :D

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetne te ciuszki. Też nie lubię tego przesytu różu. Jeśli się okaże, że będę mieć dziewczynkę to sama raczej nie kupię nic w tym kolorze bo na bank zostanę obdarowana różowymi rzeczami przez rodzinę. Standardowo heh:).

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, u mnie ma być dziewczynka i powiem Wam szczerze, że to wszystko jest bardzo sprytnie przemyślane marketingowo... Dzisiaj ciężko kupić ubranka uniwersalne, które nie są dedykowane danej płci u dziecka... i takim sposobem mam 3/4 ubran rózowych.. jak sie urodzi chłopiec... to mi tego nie wybaczy :D

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 pamiętasz jak to u Ciebie było z kopaniem w 6 miesiącu? :D Bo ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.. A nie chcę latać jak ta głupia po lekarzach... Chodzi mi o to, że są dni kiedy mała bardzo intensywnie mnie kopie, czuję ją praktycznie co godzinę i widzę po brzuchu, jak się porusza, a są dni takie jak ten dzisiaj i wczoraj, że czuję ją naprawdę rzadko.. Dzisiaj czułam przez sen ok 5 rano jak mnie kopała, i od tamtej pory może ze dwa - trzy pojedyncze ruchy... Przerwy zdecydowanie kilkugodzinne... I martwi mnie to i nie wiem co o tym myśleć :( z kolei w niedzielę, jak byliśmy na zakupach cały dzień, to młoda dokazywała, mało mi dziury w brzuchu nie zrobiła..

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia spoko ja też panikowałam aż się mężu ze mnie śmiał :D

    Dzieci tak jak my, nawet te w brzuszku, mają raz lepsze raz gorsze dnia. Jednego dnia szaleją, że aż talerz ci na brzuchu skacze a innego dnia są bardziej spokojne. To norma :] Poza tym często jest tak, że jak dużo się ruszasz to dzieciątko ululane ruchami zasypia.
    Mi pomagało na rozruszanie małego takie coś:
    - wystawianie brzuszka na słońce, raz dwa czułam kopniaki
    - zabawa w pukanie - ja pukałam w brzuch, mały odpukiwał :]
    - zjedzenie czegoś słodkiego i położenie się na plecach/boku
    - mały tez się uaktywniał jak siedziałam spokojnie domu i zaczynałam czytać mu bajki :]

    mad8 lubi tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okej, nie było pytania i chyba wkurzyłam swoje dziecko :D Położyłam się na plecach i zaczęłam pukać do niej jak się odwinęła i mi dała trzy kopniaki to normalnie miałam wrażenie, że widzę jej nogę przez skórę :D:D:D

    Czarnula87, mad8 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że temperamencik i charakterek po mamusi dziecko będzie miało :D

    Czarnula87, mad8 lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez ma po mnie :D mieszanka wybuchowa :D bo ja bardzo charakterna i uparta jestem :D

    mad8 lubi tę wiadomość

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale się uśmiałam, od razu mi się lepiej zrobiło:).

    karusia, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba, bo my fajne jesteśmy :D

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że fajne:).
    Karusia robiłaś w pierwszym trymestrze usg genetyczne? Masz może jakiś namiar w Siedlcach? (ewentualnie w wawie?)

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 masz na myśli to badanie między 12 a 14 tygodniem ciąży kiedy się sprawdza czy dziecko nie ma np. zespołu Downa? Jeśli o to chodzi, to tak, robiłam, teraz chyba wszystkie ciężarne mają robione to badanie... Robiłam oczywiście u swojego lekarza, czyli u Sprawki i za te badania razem z wizytą zapłaciłam 180 zł. Później jest takie badanie w drugim trymestrze, gdy się znowu sprawdza prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych. I też za nie zapłaciłam 180 zł. :)

    Dziewczyny!!! Kupiłam wózek, nosidełko i zamówiliśmy mebelki!! Kupiliśmy Tako extreme, dostaliśmy na wszystko sympatyczny rabat i stoi wózio w pokoju obok :) ma już dla mnie jedną malutką wadę, jak naciskam, coś w nim pyka... Ale mąż mi mówi, żebym poczekała aż się wyrobią wszystkie elementy. Ale ogólnie, powiem Wam, że jestem zadowolona z tego wózka! Podoba mi się :) Szkoda, że nie ma fotelika w zestawie, bo z maxi cosi średnio wizualnie się komponuje. ale i tak chyba dla wygody malutkiej będę woziła ją w gondolce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 20:40

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla naszej Santoochy czyli Anetki najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, dużo szczęścia, miłości, zdrowia i radości, a przede wszystkim ukochanego Bąbelka :*

    http://wrzucaj.net/images/2014/03/21/tulipanybukiet.jpg http://wrzucaj.net/images/2014/03/21/urodziny3a.jpg

    karusia, santoocha lubią tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha wszystkiego najlepszego dla Ciebie, a w szczególności ślicznego, zdrowego, różowego bobaska :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 10:02

    santoocha lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia mam pytanko. Jakie ksiazki Montignacka masz?? Bo chyba się wzięłabym za czytanie tego :]

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 marca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula, zaspamowałaś całe ovu, belly i FB!

    Dzięki za pamięć! <3

    Czarnula87, karusia lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ