X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Siedlce też mają super mamy :]
Odpowiedz

Siedlce też mają super mamy :]

Oceń ten wątek:
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ode mnie też wszystkiego naj Czarnula. Przede wszystkim zdrowia i więcej kaski, żebyś mogła sprawić rodzeństwo swojemu synkowi (dobrze pamiętam prawda?).

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8 wrote:
    Ode mnie też wszystkiego naj Czarnula. Przede wszystkim zdrowia i więcej kaski, żebyś mogła sprawić rodzeństwo swojemu synkowi (dobrze pamiętam prawda?).


    Bardzo dobrze :D


    Dziękuję dziewczyny :):*

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze forum, tętni życiem widzę :D Mam nadzieję, ze lada moment dołaczą do nas koleżanki z forum dla staraczek :) dziewczyny a jak Wasze samopoczucie?? :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na staraczki z siedleckiego ovu i trzymam za dziewczyny kciuki.
    Jeśli o mnie chodzi to jest dużo lepiej (odpukać). Odrzuca mnie od wielu rodzajów jedzenia i zapachów, ale mdłości już nie trwają cały dzień. Przytyłam już 3,3 kilo. Niestety to nie tylko dzidziuś, macica i piersi, ale też tłuszczyk:(. Wszystko przez te zaburzenia pokarmowe, rozwaliły mi metabolizm. Mam nadzieję, że teraz się jakoś wyreguluje.
    A co u ciebie karusia?

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mad8, cieszę się strasznie, że zaczynasz czuć się lepiej :) niedługo zaczniesz się cieszyć drugim trymestrem :) super czas :) brzunio zaczyna się zaokrąglać i przechodzą dolegliwości pokarmowe :) Drugi trymestr jest super :) No i może już ok 12 tygodnia na badaniach prenatalnych dowiesz się czy będziesz miała córcię czy chłopca :) ja się dowiedziałam właśnie podczas tych badań :)

    Jeśli chodzi u mnie, cieszę się wyprawką dla małej i przeżywam narodziny synka mojej szwagierki! :) Córcia zaczyna mnie budzić w nocy mocnymi kopniakami (godzina spania w nocy wyjęta :D ) ale chyba jedyna naprawdę uciążliwa rzecz, to przekręcanie się w nocy, bo brzusio już trochę waży i zaczyna się robić zwyczajnie ciężko, ale póki co tylko podczas przekręcania z boku na bok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2014, 19:56

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Córcia tym kopaniem przygotowuje cię pewnie do nocnego wstawania, karmienia i przewijania hehe.
    Ciekawe muszą być te manewry z brzuszkiem:).

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak brzusio potrafi dokuczyc:) mój od 2 tyg utrudnia mi schylenie się, nałożenie skarpetek , ściąganiem butow:) przekręcanie się z boku na bok jest okropne, bardzo bolesne w okolicy zeber. Ale brzusio jest ogólnie suuuuuper. Juz zaczynam przeżywać, jak to będzie bez niego:[ chyba zrobię sobie zaraz drugiego babelka by znowu czuć się najatrakcyjniejsza, najszczesliwsza i kobieca babeczka na świecie.

    karusia, Czarnula87 lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisak uważaj bo się uzależnisz:).

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śmiejcie się dalej, ale ja też nigdy nie wyglądałam i nie czułam się lepiej :D wczoraj kelnerka w restauracji podając nam posiłek powiedziałą mi, że należę do tych kobiet, które powinny chodzić w ciąży cały czas :D miło :) brzuch mnie dzisiaj coś pobolewa.... Chyba się przeforsowałam :(

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważajcie na siebie dziewczyny :)

    Ja w ciązy też miałam problemy z przekecaniem się w nocy. Musiałam usiąść, zmienić bok i dopiero się położyć ;)

    Buty mąż mi zakłądał :D bo miałam pod koniec już masakrycznie popuchnięte stopy;)

  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia to był żart:). Zgadzam się, że wielu kobietom stan błogosławiony bardzo służy. Głupio się przyznać, ale często oglądałam się za kobietami w ciąży. Bynajmniej nie ze wścibstwa. Podziwiałam jak pięknie wyglądają. Emanowała z nich radość, spokój, pewność siebie. Trudno to opisać. Mogłabym je porównać do w pełni rozwiniętego kwiatu (trochę banalne, ale nie potrafię lepiej tego wyrazić).
    Mam nadzieję, że brzuch przestał boleć.
    Przesyłam wam dużo pozytywnej energii:).

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki mad8, energia się by przydała... :) ja właśnie "kończę" swój dzisiejszy dzień, włażę pod kocyk, z kubasem herby z goździkiem, włączam w sobie pozytywne myślenie, że świat się beze mnie nie zawali, wyciszam telefon i się relaksuje, bo ten tydzień był dla mnie zbyt hardcorowy... Jeszcze dzisiaj 8 rano, ledwo wyjechałam z domu, jakiś baran wyjechał mi na czołówkę... Na szczęście nic się nie stało, ale co się zdenerwowałam, to moje i dziecka... Nie dziwię się, że pod względem wypadków na drodze po nas to już tylko gorzej w Rumunii, jak na skrzyżowaniu się wyprzedza... :] Tak więc pozdrawiam pana z samochodu dostawczego firmy alba. I tak to żegnam się z Wami :D Do juterka :D spokojnej i miłej soboty kochane :*

    km5st5odu2rt42xe.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to rzeczywiście odpoczynek ci się przyda. Papa

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstałam... wzięłam kąpiel i idę dalej spać :D :*

    km5st5odu2rt42xe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to jak udany weekend ;)

    karusia lubi tę wiadomość

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasze forum, widzę aż tętni życiem :D informacja dla moich ciężarówek koleżanek:) czy wiecie, że od 20 tygodnia ciąży przysługuje Wam co tygodniowa opieka położnej? A w tym: pomiary masy i ciśnienia, a co najważniejsze (dla mnie :P) położna co tydzień robi KTG!! Piszę Wam o tym, bo sama się dzisiaj o tym dowiedziałam i byłam na takiej pierwszej wizycie. Wygląda to tak, że położną wybieramy tam gdzie chcemy i nie musimy się rejestrować tam, gdzie akurat mamy gina czy też rodzinnego. Mi swoją położną poleciła koleżanka. Przyjmuje w Salusie i jest mega sympatyczna, więc polecam :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Luisa Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, chętnie dołączę do forum. Jestem z Siedlec i jestem w 9 tygodniu ciąży. Czytalam Wasze wcześniejsze wpisy i bardzo mi sie tu podoba. :)
    Fajnie, że jest siedleckie forum ciążowe. :D

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Luisa, fajnie, że dołaczyłaś, bo dziewczyny ostatnio coś zawiesiły pisanie na forum ;p jak się czujesz w pierwszym trymestrze ciąży? :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja dziś byłam u stomatologa, bo wykruszył mi się kawałek starej plomby i okazało się, że trzeba leczyć kanałowo :/
    Na szczęście znieczulenie nasiękowe wystarczyło i nic nie bolało.

    Potem odwiedziłam nową Galerię i puściłam pawia w galeriowej toalecie ;) po czym zjadłam ze smakiem kubełek w KFC.

    Odwiedziłam też gina, okazało się że nie chorowałam nigdy na toxoplazmozę i jestem w pełni wrażliwa (ja, weterynarz!), więc muszę uważać w pracy, z domowym kotem i przy przyrządzania mięsa oraz dokładnie myć owoce i warzywa.

    Za 4 tyg kazał umówić się na usg genetyczne, test PAPPA tylko jak coś go zaniepokoi.

    Miałam strasznie ciężki dzień w pracy, więc mykam spać.
    Dobranoc! :*

  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, santoocha, już myślałam, że się obraziłaś :P a ja jestem na etapie wymieniania biustonoszy... :D i majtów :D wszystko ostatnio w rozmiarze xxl :D już planuję dietę i ćwiczenia po porodzie :D

    km5st5odu2rt42xe.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ