Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☀️🏝️⭐️ SIERPIEŃ 2026 ⭐️🏝️☀️
Odpowiedz

☀️🏝️⭐️ SIERPIEŃ 2026 ⭐️🏝️☀️

Oceń ten wątek:
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 18 maja, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zaczęłam odczuwać jakoś z 3 tyg temu tak konkretniej :D fakt, że trochę późno ale mam łożysko z przodu (w sumie w dnie macicy więc tak do końca nie powinno przeszkadzać) no i trochę nadmiaru tkanki tłuszczowej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 12:44

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 960 466

    Wysłany: 18 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Hej, nie było mnie jakiś czas a tu się wszystkie dziewczyny przeniosły :(
    Dostałam osobę do uczenia na zastępstwo w pracy i nie miałam w ogóle czasu zaglądać na forum, w domu ani tyle bo dwulatek bardzo absorbujący, a na domiar wszystkiego wystartowaliśmy z budową i tak to się złożyło, że dopiero dziś weszłam a tu takie zmiany...
    Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to chciałam tylko napisać, że na połówkowych miesiąc temu wyszło że będzie drugi chłopczyk :) generalnie wszystko ok, raczej z tych mniejszych bobasów ale do obserwacji. I kilka dni temu robiłam krzywą cukrową - niestety przekroczenie o 3 jednostki po godzinie więc jest cukrzyca ciążowa...
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które tu zaglądną i to przeczytają <3
    Od czerwca przestaję pracować i myślałam, że będzie więcej czasu na forum a tu taka sytuacja 😅
    Mi po 2 godzinach wyszlo 152 cudem sie udalo ze nie ma cukrzycy ale diete trzeba trzymac. Jutro morfologia ciekawe jak z hemoglonina

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 960 466

    Wysłany: 18 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Tak, zaczęłam odczuwać jakoś z 3 tyg temu tak konkretniej :D fakt, że trochę późno ale mam łożysko z przodu (w sumie w dnie macicy więc tak do końca nie powinno przeszkadzać) no i trochę nadmiaru tkanki tłuszczowej :D
    U mnie tez z przodu ale od 18 czulam konkretniej a w 17 takie motylki. A dzis to sie tak wierci

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 18 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Mi po 2 godzinach wyszlo 152 cudem sie udalo ze nie ma cukrzycy ale diete trzeba trzymac. Jutro morfologia ciekawe jak z hemoglonina
    Noo to też na granicy wyniku, dobrze że nie wyszła, a lekarz co mówił, jak sie te cukry po dwóch godzinach mają w temacie zdrowia dziecka?
    U mnie ostatnia morfologia też nie za ciekawie, kilka wyników zaznaczonych na czerwono, ale wizyta u lekarza dopiero w piątek to będzie oceniał.
    W ogóle mi ta krzywa wyszła tak: 77-182,5-121,5
    Ale co najlepsze - po zestawieniu glukozy na czczo i insuliny (7,60) wyszło że nie mam insulinooporności xD

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 18 maja, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Hej, nie było mnie jakiś czas a tu się wszystkie dziewczyny przeniosły :(
    Dostałam osobę do uczenia na zastępstwo w pracy i nie miałam w ogóle czasu zaglądać na forum, w domu ani tyle bo dwulatek bardzo absorbujący, a na domiar wszystkiego wystartowaliśmy z budową i tak to się złożyło, że dopiero dziś weszłam a tu takie zmiany...
    Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to chciałam tylko napisać, że na połówkowych miesiąc temu wyszło że będzie drugi chłopczyk :) generalnie wszystko ok, raczej z tych mniejszych bobasów ale do obserwacji. I kilka dni temu robiłam krzywą cukrową - niestety przekroczenie o 3 jednostki po godzinie więc jest cukrzyca ciążowa...
    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny które tu zaglądną i to przeczytają <3
    Od czerwca przestaję pracować i myślałam, że będzie więcej czasu na forum a tu taka sytuacja 😅
    Palinnka, a nie chcesz przenieść się do nas na Discorda? Tak samo Piret. Jak nie to oczywiście w porządku, ale będzie nam bardzo miło, jak dołączycie. 😊

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 18 maja, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Palinnka, a nie chcesz przenieść się do nas na Discorda? Tak samo Piret. Jak nie to oczywiście w porządku, ale będzie nam bardzo miło, jak dołączycie. 😊
    W sumie bardzo chętnie :) ale jeszcze do końca maja nie dam rady się odzywać regularnie, muszę pozamykać tematy w pracy... od czerwca obiecuję poprawę :D

    Luna11 lubi tę wiadomość

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 18 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    W sumie bardzo chętnie :) ale jeszcze do końca maja nie dam rady się odzywać regularnie, muszę pozamykać tematy w pracy... od czerwca obiecuję poprawę :D
    Ok, to wyślę Ci zaproszenie do przyjaciółek i link do naszego kanału. 😊

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • palinnka Autorytet
    Postów: 338 493

    Wysłany: 18 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Ok, to wyślę Ci zaproszenie do przyjaciółek i link do naszego kanału. 😊
    Dziękuję <3 ogarnę jak się używa Discorda i zamelduję się :)

    Luna11 lubi tę wiadomość

    P🙍🏻‍♀️33 | M🙍🏻‍♂️33 | K 👶🏼2 | G🐈3
    age.png
    6 cs ⏸️
    19.12.2025 - 25 mIU/ml - 11 dpo
    22.12.2025 - 113,7 mIU/ml - 14 dpo
    29.12.2025 - 1524,5 mIU/ml - 21 dpo
    31.12.2025 - 3505,6 mIU/ml - 23 dpo
    09.01.2026 - OM 7+0, CRL 6,55 mm i ❤️
    23.01.2026 - OM 9+0, CRL 19,96 mm 🧸
    06.02.2026 - OM 11+0, CRL 32,53 mm
    16.02.2026 - OM 12+3, CRL 5,84 cm - prenatalne
    27.02.2026 - OM 14+0, 87g <3
    20.03.2026 - OM 17+0, 139 g <3
    10.04.2026 - OM 20+0, 317 g
    18.04.2026 - OM 21+1, 355 g - połówkowe - chłopiec 💙
    24.04.2026 - OM 22+0, 542 g
    08.05.2026 - OM 24+0, 578 g
    Acard 150, Glucophage XR 500 2x1
    Cukrzyca ciązowa
    preg.png
  • Madeline28 Debiutantka
    Postów: 9 9

    Wysłany: 18 maja, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że piszecie o wynikach krzywej cukrowej. Czy którejś z Was wyszła może hipoglikemia reaktywna (u mnie gwałtowny spadek cukru po godzinie), czy jestem jedyna z tą przypadłością?

    preg.png
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 960 466

    Wysłany: 18 maja, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palinnka wrote:
    Noo to też na granicy wyniku, dobrze że nie wyszła, a lekarz co mówił, jak sie te cukry po dwóch godzinach mają w temacie zdrowia dziecka?
    U mnie ostatnia morfologia też nie za ciekawie, kilka wyników zaznaczonych na czerwono, ale wizyta u lekarza dopiero w piątek to będzie oceniał.
    W ogóle mi ta krzywa wyszła tak: 77-182,5-121,5
    Ale co najlepsze - po zestawieniu glukozy na czczo i insuliny (7,60) wyszło że nie mam insulinooporności xD
    W sumie jak mierze glukometrem to wszystko jest ok. Kazala poprostu trzymac diete

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • All_in_one Znajoma
    Postów: 25 31

    Wysłany: 21 maja, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć!
    z racji, że termin na 4.09 to trzymałam się wątku wrześniowego, ale wiadomo jak to z tymi terminami :D
    będę mega wdzięczna za podesłanie linku do Discorda 🙏

    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 21 maja, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    All_in_one wrote:
    cześć!
    z racji, że termin na 4.09 to trzymałam się wątku wrześniowego, ale wiadomo jak to z tymi terminami :D
    będę mega wdzięczna za podesłanie linku do Discorda 🙏
    Hej. All_in_one, wybacz, ale nie znamy się i to Twój pierwszy wpis na naszym wątku. Z dziewczynami jesteśmy w kontakcie od grudnia i wolimy pozostać w kameralnym gronie. :)

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • All_in_one Znajoma
    Postów: 25 31

    Wysłany: 21 maja, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna11 wrote:
    Hej. All_in_one, wybacz, ale nie znamy się i to Twój pierwszy wpis na naszym wątku. Z dziewczynami jesteśmy w kontakcie od grudnia i wolimy pozostać w kameralnym gronie. :)

    no wiadomo - ciężko się znać, skoro tu dopiero dołączyłam :D

    ale jak coś można sprawdzić aktywność użytkownika w innych wątkach, jeśli potrzebna jest weryfikacja czy to prawdziwa osoba, a nie bot ;)

    w skrócie: pierwsza ciąża (na tym etapie), 25 tydzień 🫡

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 22:03

    preg.png
  • Anilamk Przyjaciółka
    Postów: 64 311

    Wysłany: 2 czerwca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Flora96, FlowerGirl, Carrie12, Czajnik, Ewelajna95, Irynka, Frajda, rozia, martakam, Luna11, Locus, Falka93., zolima26, Misia114, Rozemocjonowana, borowinka, Amber86, tunka, Sigi133, Liyss🧚🏻, north_node lubią tę wiadomość

    👩🏻95 👦🏻95 🦮

    starania o pierwszego Bąbla od 10.24
    05.25 cb 💔
    08.25 11tc (8tc)💔

    26.11 ⏸️ beta (72h): 19 ⮕ 114 ⮕ 532
    16.12 na USG trzy malutkie, bijące serduszka ❤️❤️❤️
    📏 30.12 1,5cm, 1,6cm i 1,6cm
    📏 20.01 4,3cm, 4,3cm, 4,3cm
    trojaczki jednojajowe 👶🏻👶🏻👶🏻
    📏 27.01 5,5cm, 5,7cm, 5,8cm
    badania prenatalne: ryzyka niskie 😮‍💨
    📏 03.02 7,4cm, 6,9cm, 7,5cm
    ⚖️ 24.02 170g, 110g, 140g
    ⏳ 13.03 kolejna wizyta

    preg.png
  • FlowerGirl Ekspertka
    Postów: 160 201

    Wysłany: 2 czerwca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Och jak cudnie 🎀🎀🎀 ogromne gratulacje!! Cieszę się, że się odezwałaś, często myślałyśmy o Tobie! Jak się czujesz?

    preg.png

    „Żeby być dużym, najpierw trzeba być małym.”
  • Flora96 Autorytet
    Postów: 438 705

    Wysłany: 2 czerwca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Jeju kochana, wszystkie myślałyśmy cały czas o tobie. Jeżeli mas ochotę dołączyć do nas na discordzie to wyślemy Ci linka.
    Jak dobrze, ze wszystkie dziewczynki mają się dobrze 🥹🩷 kamien z serca!
    Teraz niech rosną zdrowo. A jak ty się czujesz?

    08.24 6tc 💔
    11.25 cb 💔
    12.25 ⏸️🥹


    preg.png
  • Carrie12 Autorytet
    Postów: 365 643

    Wysłany: 2 czerwca, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷


    Ale pięknie! Trzy radości!!! Życzę wam dużo szczęścia, wytrwałości i spokoju <3.

    31 👩‍🦰

    Endometrioza + Trombofilia
    12.2023 - początek starań

    23.06 - 1 IUI ❌
    1.12 - 2 IUI (na pękniętym pęcherzyku)
    Beta 11 dpo - 33,8 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 14 dpo - 152 mIU/ml Beta-hCG
    Beta 21 dpo - 2827,1 mIU/ml Beta-hCG
    dziewczynka 🩷

    preg.png
  • Komanuss Autorytet
    Postów: 960 466

    Wysłany: 2 czerwca, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
    Gratulacje, duzo zdrowka dla dziewczyn niech przybieraja na wadze i rosna .

    Ona '89
    On '86

    ■niskie amh
    ■wysokie fsh


    ❤️ naturals grudzień 2025
    ♡ 9+2- 3cm
    ♡ 12+5 tc 6,9 cm 🌼 (prenatalne - niskie ryzyka, ukrywa płeć)
    ♡ 14 tc 🐨 92 gram
    ♡ 18tc 🦫 238 gram ( wciąż nie znam płci ale w brzuszku się wierci)
    ♡ 19+2 tc baby girl 🩷🩷🩷
    ♡ 20+5 tc 🐹418g
    preg.png

    Czekamy na Marcelinke 🩷
  • Irynka Autorytet
    Postów: 272 529

    Wysłany: 2 czerwca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk, serdeczne gratulacje! Bardzo się cieszę, że wszyscy czują się dobrze. Niech maluszki zdrowo rosną, nabierają sił i każdego dnia przynoszą rodzicom mnóstwo radości. Rodzicom życzę dużo cierpliwości i samych pięknych chwil! 🩷🩷🩷

    👩🏻37 🧔🏻‍♂️43

    🍀 Początek starań 09.2024
    🤞🏻 Na poważnie od 01.2025
    10.2025 💔 4+3

    01.12.2025 ⏸️
    09.12.2025 hcg 837,1 mIU/ml
    15.12.2025 hcg 10281,60 (+130%), TSH 1,054, FT4 1,23
    13.01.2026 2,75 cm 🥰
    02.02 1 prenatalne 6,33 cm 🥳
    17.02 wizyta Ok. FeliaTest - Zdrowy Chłopczyk 💙
    24.03 rośnie 💙
    30.03 2 prenatalne - 330g wygląda super 🥰
    21.04 607 g
    19.05 👩🏻‍⚕️🩺

    👩🏻 Hashimoto, niedoczynność tarczycy.

    preg.png
  • Frajda Autorytet
    Postów: 772 1694

    Wysłany: 2 czerwca, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk, gratulacje! ❤️ super, że się odezwałaś. Dużo zdrowia dla dziewczynek i cierpliwości dla Rodziców 🤗

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
‹‹ 240 241 242 243 244
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ