☀️🏝️⭐️ SIERPIEŃ 2026 ⭐️🏝️☀️
-
WIADOMOŚĆ
-
Anilamk wrote:Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊
Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷
Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.
Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.
Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.
Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
Wspaniałe wieści!!!! Gratulacje I dużo zdrowia dla mamy i dziewczynek! -
Anilamk, super, że się odezwałaś i wszystko w porządku u Waszej całej 4! Silne babeczki jesteście! Gratulacje i trzymam kciuki, żeby dziewczyny rosły zdrowo, a Ty żebyś jak najszybciej doszła do siebie ❤️❤️👩🏻 33 👱🏼♂️ 33
starania od 08.2023, z pomocą medyczną od 08.2024
💔 ciąża biochemiczna 09.2023, od tego czasu beta 0
KIR Bx | PAI-1 homo, MTHFR i V R2 hetero
(białka C, S i antytrombina ✅)
🔬 histero 10.2024 - 3 polipy, CD138+
🔬 HSG 03.2025 ✅
🔬 histero 05.2025 - 1 polip, end. polipowate, CD138-
💊 Letrozol od 07.2025 | 🧪 08.2025 Lipiodol
__________
16.12 beta 2756,40 mIU/ml
18.12 beta 5322,50 mIU/ml
26.12 0,49cm ❤️
01.04 344g zdrowego chłopaka 💙 Hubert, tętno 154/min
28.04 604g, szyjka 35mm
26.05 👨🏻⚕️⏳
💊 Euthyrox 50 • Utrogestan 1x200 • Accard 75
💉 Clexane 0,4
27cs | 5cs Letrozol | 4cs Lipiodol | ⏸️ od 09.2023🤞🏼

-
Anila cały czas o Tobie myślałam! Walczcie dzielnie na neonatologii! 🤞🤞🤞
Komanuss lubi tę wiadomość
👫🏻 93&94 👩❤️💋👨 2013
🐈⬛🐈⬛🐈⬛🦮
🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem
Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️
07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
18.11.2025 kwalifikacja invitro
12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
30.11 ⏸️
01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
19.01. prenatalne
13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

-
Potrójne gratulacje! 🩷🩷🩷🎉 Cieszę się że wszystko dobrze się u Was zakończyło. Życzę Wam dużo zdrowia i siły. Szczególnie dla dzielnych wojowniczek ☺️
Zapraszamy na Discord jeśli masz siły i chęci 🙂 -
Anilamk super wieści! Zdrówka dla Ciebie i naszych forumowych Trzech Muszkieterek🥰 myślę, że śmiało mogę powiedzieć w imieniu całej naszej małej społeczności, że byłyście w naszych myślach cały ten czas i mega cieszymy się, że wszystko u Was dobrze. Trzymajcie się i tak jak już było wspomniane, zapraszamy do nas na Discorda😀 buziaki i walczcie dzielnie💗
tunka, Irynka lubią tę wiadomość
-
Anilamk wrote:Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊
Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷
Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.
Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.
Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.
Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
Jeeeju jak dobrze Cię „słyszeć”! Cudne wieści, trzymam kciuki po stokroć, aby dziewczynki były silne i zdrowe ❤️ Gratuluje z całego serca i mam nadzieję, że teraz przed Wami piękny czas, nawet ten spędzony w szpitalu - bo razem ❤️10.2024 rozpoczęcie starań
05.12 planowana kolejna histeroskopia (polip endometrium)
2.12 blada druga kreska 🤞
3.12 beta hcg 367
histeroskopia odwołana
12.12 USG 5+6: pęcherzyk ciążowy 10,7mm + żółtkowy
23.12 robaczek 12mm i serduszko ❤️
08.01 2,8cm szczęścia
27.01 prenatalne - wszystko super maluch 6,3cm 🧸

-
Anilamk wrote:Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊
Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷
Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.
Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.
Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.
Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
Gratulacje, wszystkie się chyba martwiłyśmy co u Was. Zdrówka dla Dziewczynek i dla Ciebie
👩🏻 86'
KIR AA -> Accofil
HLA C1 (HLA C*01,*07)
👨🏻🦱 84'
HLA C1 (HLA C*07)
lipiec 2024 - wizyta w klinice, zlecony Duphaston od 18dc
styczeń 2025 - skierowanie na IVF
SIBO, IBS - nie poszliśmy, leczenie do jesieni
Naturalsik 💚
22.12.2025 - beta HCG 38,9, prog 17,74
Wsparcie: Duphaston
29.12.2025 -beta HCG 1401
30.12- wdrożony Accofil
13.01.2026 - pierwsze usg - bijące serduszko ❤️
2.02 - ostatni Accofil
17.02.2026 - Felia Test -Synek 💙, niskie ryzyka
25.02 - I usg prenatalne
Cudzie trwaj! 🤞

-
Anilamk, tak jak Dziewczyny piszą - martwiłyśmy się o Was i zaciskałyśmy kciuki! Serdeczne gratulacje! 🩷 Zdrowia i siły dla dzielnych Wojowniczek i ich Mamy. 🫶🏻
-
Anilamk wrote:Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊
Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷
Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.
Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.
Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.
Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
Chyba wszystkie tutaj BARDZO sie cieszymy, że jesteście wszystkie cztery całe. Życzę Ci dużo zdrowia, sił, wytrwałości i wyrozumiałości dla samej siebie. Dbaj o siebie. Jesteś wielka i dzielna
.
Dla dziewczynek życzę mnóóóóstwo zdrowia i żeby każdego dnia stawały się coraz silniejsze 💪💪💪.
Będziemy nadal czekać na wiadomości od Ciebie!
-
Anilamk Gratulacje 🥰 myślałam o Was cały czas!
Dużo zdrówka dla Was, trzymajcie się 🥰Nadzieja to początek wszystkiego✨
Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025
Drugi bobas 1cs 🍀:
⏸️ 7.12
08.12 Beta 12dpo 105,60
10.12 Beta 14dpo 423,40
23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
13.01 2,17 cm bobaska 🥰
04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
05.03 156 g dzidziusia 🥰
25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
22.04 564g naszego cudu 🥰
20.05 1197g ludzika 🥰

-
Anilamk jejuuuu wspaniała wiadomość ! 🩷🩷🩷 dużo siły i zdrowia dla dziewczynek i dla Ciebie 😊
Dziewczyny te tygodnie lecą jak szalone ! 🙉🙈🙉
Flora96 lubi tę wiadomość
👩🏼 35 🧔🏻♂️ 37
cp 💔 2x cb 💔
💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,
✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
~ monitorowane cykle
21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
9dpo beta 53, prog 37
11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
21dpo beta 13682 🌱prog. 40
7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

-
Anilamk wrote:Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊
Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷
Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.
Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.
Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.
Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷
Anilamk, tak się cieszę, cudowna wiadomość!🩷🩷🩷
Myślałam o Tobie, i wierzyłam, że miałaś potrzebę po prostu zniknąć.
Bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki, po prostu wiem, że Twoje maleństwa są wspaniałe i silne!
💁♀️91 🙋🏻♂️91
♀ AMH 2,2 || Hashimoto pod kontrolą od kilku lat || Kariotyp ✅ || MTHFR Hetero, PAI hetero, białko S ✅, ale: p/c p. kardiolipinie IgG wysokie miano ❌ --> wdrożone Neoparin i Acard
♂Parametry nasienia poniżej normy ❌ || Kariotyp ✅
2x IUI ❌ || IVF: 09.2025
💉Punkcja: 8🥚, 6 MII, 4 udało się zapłodnić, 1❄️=> PGT-A: prawidłowy 🥰
🫧FET 19.11.2025
🫧β 6pdt 24,3 🫧β 10dpt 255
🫧6+3 CRL 0,6 cm 🫧8+3 CRL 1,77 cm 🫧10+0 CRL 3,18 cm
🫧Felia +PAPP-A: Bąbel zdrowy 🎀

-








