Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ☀️🏝️⭐️ SIERPIEŃ 2026 ⭐️🏝️☀️
Odpowiedz

☀️🏝️⭐️ SIERPIEŃ 2026 ⭐️🏝️☀️

Oceń ten wątek:
  • Ollaaa Przyjaciółka
    Postów: 72 95

    Wysłany: 2 czerwca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Wspaniałe wieści!!!! Gratulacje I dużo zdrowia dla mamy i dziewczynek!

    preg.png
  • rozia Autorytet
    Postów: 357 472

    Wysłany: 2 czerwca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk, super, że się odezwałaś i wszystko w porządku u Waszej całej 4! Silne babeczki jesteście! Gratulacje i trzymam kciuki, żeby dziewczyny rosły zdrowo, a Ty żebyś jak najszybciej doszła do siebie ❤️❤️

    👩🏻 33 👱🏼‍♂️ 33
    starania od 08.2023, z pomocą medyczną od 08.2024
    💔 ciąża biochemiczna 09.2023, od tego czasu beta 0

    KIR Bx | PAI-1 homo, MTHFR i V R2 hetero
    (białka C, S i antytrombina ✅)

    🔬 histero 10.2024 - 3 polipy, CD138+
    🔬 HSG 03.2025 ✅
    🔬 histero 05.2025 - 1 polip, end. polipowate, CD138-
    💊 Letrozol od 07.2025 | 🧪 08.2025 Lipiodol
    __________

    16.12 beta 2756,40 mIU/ml
    18.12 beta 5322,50 mIU/ml
    26.12 0,49cm ❤️
    01.04 344g zdrowego chłopaka 💙 Hubert, tętno 154/min
    28.04 604g, szyjka 35mm
    26.05 👨🏻‍⚕️⏳

    💊 Euthyrox 50 • Utrogestan 1x200 • Accard 75
    💉 Clexane 0,4
    27cs | 5cs Letrozol | 4cs Lipiodol | ⏸️ od 09.2023🤞🏼

    preg.png
  • Locus Autorytet
    Postów: 780 1103

    Wysłany: 2 czerwca, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anila cały czas o Tobie myślałam! Walczcie dzielnie na neonatologii! 🤞🤞🤞


    Komanuss lubi tę wiadomość

    👫🏻 93&94 👩‍❤️‍💋‍👨 2013
    🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🦮

    🧒🏼 L. 05.2020 AuADHD 🤰
    💔💔💔💔01, 02, 07, 09.2025 biochem

    Niedomoga lut (8dpo prog 11, E2 67); DHEAS ⬇️; nasienie ✅, AMH 3,91 ✅, trombofilia ✅, homocysteina ✅
    10.2025 badania immunologiczne, NK 14,5% ⬆️,Th ⬇️, białko S ⬆️, cross match 62%‼️⚠️

    07.11.2025 dr Jarosz ➡️ KIR, HLA-C, biopsja endometrium ⌛️
    18.11.2025 kwalifikacja invitro
    12.2025 wizyta 9-12dc ocena endometrium - odwołana ✋
    30.11 ⏸️
    01.12 beta 169 E2 169 prog 15,3
    03.12 beta 464 E2 202 prog 13,4
    12.12 USG ginekolog ♥️ CRL 2,5mm 5+5
    07.01 🩸NIPT + 🩸PAPPA niskie ryzyka 🩵
    12.01 CRL 3,80 cm 10+4 ♥️
    19.01. prenatalne
    13.02 9,86cm /13.03 284g/10.04 562g

    preg.png
  • Falka93. Autorytet
    Postów: 524 728

    Wysłany: 2 czerwca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrójne gratulacje! 🩷🩷🩷🎉 Cieszę się że wszystko dobrze się u Was zakończyło. Życzę Wam dużo zdrowia i siły. Szczególnie dla dzielnych wojowniczek ☺️

    Zapraszamy na Discord jeśli masz siły i chęci 🙂

    01.2019 💔👼🏻 (9tc)
    03.2020 💔👼🏻 (35tc)
    01.2023 💙👶🏼🌈 (38tc)
    08.2026 💙👶🏼⏳️

    preg.png
  • Misia114 Ekspertka
    Postów: 185 483

    Wysłany: 2 czerwca, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk super wieści! Zdrówka dla Ciebie i naszych forumowych Trzech Muszkieterek🥰 myślę, że śmiało mogę powiedzieć w imieniu całej naszej małej społeczności, że byłyście w naszych myślach cały ten czas i mega cieszymy się, że wszystko u Was dobrze. Trzymajcie się i tak jak już było wspomniane, zapraszamy do nas na Discorda😀 buziaki i walczcie dzielnie💗

    tunka, Irynka lubią tę wiadomość

    08.2024 👼🏼 7tc

    11.2025 ⏸️
    06.12 beta 1488
    08.12 beta 3370
    16.12 CRL 0,59cm i jest ❤️
    09.01 CRL 2,89cm
    16.01 CRL 4,12cm
    26.01 prenatalne - niskie ryzyka🤞🏼
    03.02 CRL 7,7cm
    17.03 320g
    16.04 670g 🩵


    preg.png
  • borowinka Ekspertka
    Postów: 163 328

    Wysłany: 2 czerwca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷


    Jeeeju jak dobrze Cię „słyszeć”! Cudne wieści, trzymam kciuki po stokroć, aby dziewczynki były silne i zdrowe ❤️ Gratuluje z całego serca i mam nadzieję, że teraz przed Wami piękny czas, nawet ten spędzony w szpitalu - bo razem ❤️

    10.2024 rozpoczęcie starań
    05.12 planowana kolejna histeroskopia (polip endometrium)


    2.12 blada druga kreska 🤞
    3.12 beta hcg 367

    histeroskopia odwołana

    12.12 USG 5+6: pęcherzyk ciążowy 10,7mm + żółtkowy
    23.12 robaczek 12mm i serduszko ❤️
    08.01 2,8cm szczęścia
    27.01 prenatalne - wszystko super maluch 6,3cm 🧸

    preg.png
  • Amber86 Autorytet
    Postów: 271 229

    Wysłany: 2 czerwca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Gratulacje, wszystkie się chyba martwiłyśmy co u Was. Zdrówka dla Dziewczynek i dla Ciebie :)

    👩🏻 86'
    KIR AA -> Accofil
    HLA C1 (HLA C*01,*07)
    👨🏻‍🦱 84'
    HLA C1 (HLA C*07)

    lipiec 2024 - wizyta w klinice, zlecony Duphaston od 18dc
    styczeń 2025 - skierowanie na IVF
    SIBO, IBS - nie poszliśmy, leczenie do jesieni

    Naturalsik 💚
    22.12.2025 - beta HCG 38,9, prog 17,74
    Wsparcie: Duphaston
    29.12.2025 -beta HCG 1401
    30.12- wdrożony Accofil
    13.01.2026 - pierwsze usg - bijące serduszko ❤️
    2.02 - ostatni Accofil
    17.02.2026 - Felia Test -Synek 💙, niskie ryzyka
    25.02 - I usg prenatalne

    Cudzie trwaj! 🤞

    preg.png
  • Luna11 Autorytet
    Postów: 438 1117

    Wysłany: 2 czerwca, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk, tak jak Dziewczyny piszą - martwiłyśmy się o Was i zaciskałyśmy kciuki! Serdeczne gratulacje! 🩷 Zdrowia i siły dla dzielnych Wojowniczek i ich Mamy. 🫶🏻

    👧 28

    ✨️ 09.12 pierwsze dwie kreski w 12 cs

    🌼 19.12 - CRL 0,77 mm okruszka
    🌼 08.01 - CRL 1,54 cm + ❤️
    🌼 16.01 - CRL 2,5 cm
    🌼 01.02 - nifty - zdrowy chłopczyk 💙
    🌼 13.02 - CRL 7,16 cm
    🌼 16.03 - 243 g (17+2)
    🌼 03.04 - 369 g (19+6)
    🌼 27.04 - 606 g (23+2)

    preg.png
  • Sigi133 Przyjaciółka
    Postów: 82 210

    Wysłany: 2 czerwca, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Chyba wszystkie tutaj BARDZO sie cieszymy, że jesteście wszystkie cztery całe. Życzę Ci dużo zdrowia, sił, wytrwałości i wyrozumiałości dla samej siebie. Dbaj o siebie. Jesteś wielka i dzielna <3.
    Dla dziewczynek życzę mnóóóóstwo zdrowia i żeby każdego dnia stawały się coraz silniejsze 💪💪💪.

    Będziemy nadal czekać na wiadomości od Ciebie!

  • Mart0511 Autorytet
    Postów: 327 449

    Wysłany: 2 czerwca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że wszystko dobrze u waszej 4ki :) rosnijcie zdrowo i koniecznie dawaj nam znać jak postępy i sytuacja u was :) trzymamy kciuki !

    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 7 czerwca, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk Gratulacje 🥰 myślałam o Was cały czas!
    Dużo zdrówka dla Was, trzymajcie się 🥰

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 8 czerwca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk jejuuuu wspaniała wiadomość ! 🩷🩷🩷 dużo siły i zdrowia dla dziewczynek i dla Ciebie 😊

    Dziewczyny te tygodnie lecą jak szalone ! 🙉🙈🙉

    Flora96 lubi tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • north_node Ekspertka
    Postów: 194 348

    Wysłany: 8 czerwca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anilamk wrote:
    Hej, nie wiem czy ktoś jeszcze tu zagląda ale daję znać, że trojaczki są już na świecie od 31.05 😊

    Ciąża była bardzo trudna do samego końca, psychicznie też, stąd moje zniknięcie z forum. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, które widziałam tu wcześniej🩷

    Co jakiś czas byłam przyjmowana do szpitala na kilka dni, ale mój obecny pobyt trwa już ponad miesiąc.

    Dziewczynki urodziły się w niedzielę przez nagłe cesarskie cięcie w 30tc+2. Z soboty na niedzielę miały wysokie tętna (ponad 200) a w niedzielę rano wyszły dodatkowe problemy na usg.

    Na szczęście cięcie poszło bez komplikacji, dziewczyny mimo wcześniactwa radzą sobie bardzo dobrze, najmniejsza Róża radzi sobie tak samo dobrze jak większe siostry 😊. Łucja 1175g, Matylda 1230g, Róża 730g.

    Będziemy teraz walczyć dalej, tylko nie w brzuszku a na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej. A za Was wszystkie tutaj trzymamy mocno kciuki, spokojnych ciąż i szczęśliwych rozwiązań 🩷

    Anilamk, tak się cieszę, cudowna wiadomość!🩷🩷🩷
    Myślałam o Tobie, i wierzyłam, że miałaś potrzebę po prostu zniknąć.

    Bardzo trzymam za Was wszystkie kciuki, po prostu wiem, że Twoje maleństwa są wspaniałe i silne!

    💁‍♀️91 🙋🏻‍♂️91

    ♀ AMH 2,2 || Hashimoto pod kontrolą od kilku lat || Kariotyp ✅ || MTHFR Hetero, PAI hetero, białko S ✅, ale: p/c p. kardiolipinie IgG wysokie miano ❌ --> wdrożone Neoparin i Acard
    ♂Parametry nasienia poniżej normy ❌ || Kariotyp ✅

    2x IUI ❌ || IVF: 09.2025
    💉Punkcja: 8🥚, 6 MII, 4 udało się zapłodnić, 1❄️=> PGT-A: prawidłowy 🥰
    🫧FET 19.11.2025
    🫧β 6pdt 24,3 🫧β 10dpt 255
    🫧6+3 CRL 0,6 cm 🫧8+3 CRL 1,77 cm 🫧10+0 CRL 3,18 cm
    🫧Felia +PAPP-A: Bąbel zdrowy 🎀

    preg.png
‹‹ 240 241 242 243 244
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ