Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dziewczyny jakie witaminy bierzecie?

    Tylko kwas foliowy, nic więcej.

    Neyla lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dziewczyny jakie witaminy bierzecie?

    Femibion natal 1.

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore pregna plus i tym samym lekarka kazala odstawic kwas foliowy. Wczesniej bralam Prenatal complex na 1 trymestr, ale ciesze sie ze zmiany bo ten prenatal mial tak wielkie kapsuly, zapach nieciekawy i bardzo sie z nimi meczylam

  • Asiek88 Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaeN. wrote:
    Ja tez jestem z Dąbrowy :)

    Super ! na kiedy masz termin? może będziemy rodzić razem :D i kto Ci ciąże prowadzi?

    rfxg3e3kas0unye3.png
  • gianna88 Autorytet
    Postów: 608 1938

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore Vita-Min Plus Mama bo spodobal mi sie sklad, tzn nie ma wszystkich witamin i mikroelementów powyżej 100% dziennego zapotrzebowania tylko takie rozsadne wartosci... uznalam tak bo i tak jakąś część z pożywienia sie przyswoi... i ma dobrze przyswajalne zelazo... ale tabletki tez spore, ale powlekane, takie w formie kapsulek wiec lyka sie latwo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 18:52

    atdcpx9izbdly3tt.png
  • Aga89 Autorytet
    Postów: 976 1595

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku brałam Prenatal Complex ale (tak jak niecierpliwej) też mi one nie odpowiadały, miałam po nim sensacje żołądkowe i do tego ten zapach....
    Później zmieniłam na (te co Kkarolinaaaa) Femibion Natal 1 i jestem bardzo z niego zadowolona, ma dużą dawkę kwasu foliowego, jod i witaminy z grupy B.

    [*] 11.04.2014 [*] 28.08.2014 - Moje małe Aniołeczki
    13.08.2015 8:40 - Natalka <3 3500g 55cm <3

    3jgxskjohz999gbw.png
  • KasiaeN. Autorytet
    Postów: 556 2668

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek88 wrote:
    Super ! na kiedy masz termin? może będziemy rodzić razem :D i kto Ci ciąże prowadzi?
    Ja mam termin na 8 sierpnia. 4 go sierpnia mam 30 te urodziny wiec prezent najpiękniejszy na świecie dostanę; ) mnie prowadzi dr Wróbel. A Twoja ciążę?

    relgtv73gp3vr7ra.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, chodzę do dr Matkowskiego. A Ty?
    O Augustyniaku słyszałam niezbyt dobre opinie. Na kiedy masz do Doeringa? Ja teraz mam wizytę 29.01 a na prenatalne chce się zapisać między 1-14.02

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • ekropka Ekspertka
    Postów: 166 497

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od kilku dni włączyłam Femibion natal 1, wcześniej brałam sam kwas foliowy, ale ginek powiedział, że już mogę zacząć łykać witaminki. Polecił mi Femibion, bo ten ma wystarczającą i "nieprzesadzającą:)" ilość witamin.. a jak wiadomo co za dużo to też nie zdrowo.

    myblrs2.png
    zljss1v.png
  • Asiek88 Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaeN. wrote:
    Ja mam termin na 8 sierpnia. 4 go sierpnia mam 30 te urodziny wiec prezent najpiękniejszy na świecie dostanę; ) mnie prowadzi dr Wróbel. A Twoja ciążę?

    Ja na 05.08. więc jest szansa, że się będziemy razem produkować :D mnie prowadzi dr Ziembiński. Ja z małżem moim mamy 03.08 2 rocznicę ślubu więc też będziemy mieli prezencik :D

    rfxg3e3kas0unye3.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzecie jakieś z DHA?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sporo z nas widzę rocznicę w sierpniu :) my 2.08 :)

    Asiek88, gosia.b lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 13 tygodniu przerzucam sie na femibion natal 2 plus i tam juz sa DHA :)

    Zetka lubi tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina właśnie też o nim myślałam.

    Kkarolinaaaa lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Asiek88 Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Sporo z nas widzę rocznicę w sierpniu :) my 2.08 :)

    widać Sierpień sprzyja nowożeńcom :D ja bym się nie zdecydowała 2 raz na ślub w sierpniu :D Boże jaki był upał, makijaż zostawiłam w aucie jak pod kościół podjeżdzaliśmy... ah odbiegłam od topiku, wspomnień czar :D

    Super , że dzidziusie urodzimy w sierpniu, to chyba najbardziej pozytywny miesiąc w roku :D

    rfxg3e3kas0unye3.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolinka-gratuluje udanej wizyty.

    Ja wczesniej bralam vitamin plus mama, teraz biore falvit mama i dodatkowo kwas foliowy.

    Mnie dzis naszly smaki na smazone ziemniaki w talarkach z koperkiem i maslanka ;)
    Ale ogolnie uwielbiam ziemniaki i babke o ktorej posilayscie,piekl moj tato tylko pod nazwa `kartoflak`-pyyyyyycha!moze upieke w sobote ;)))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 19:19

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Andzia 34 Ekspertka
    Postów: 142 489

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore pregna plus smaruję się bio oil mam nadzieję że coś pomoże bo mam tendencie do roztępów a jestem z Trzebini :)

    sbgosbt.png

    74dn1tf.png

  • Asiek88 Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia 34 wrote:
    ja biore pregna plus smaruję się bio oil mam nadzieję że coś pomoże bo mam tendencie do roztępów a jestem z Trzebini :)

    Słyszałam właśnie, że ten Bio Oil to jakieś cudowne serum na wszystko, zastanawiałam się nad kupnem. Ja używałam masło shea , mega byłam zadowolona, ale od czasu ciąży nie mogę zdzierżyć jego zapachu....

    rfxg3e3kas0unye3.png
  • gianna88 Autorytet
    Postów: 608 1938

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę DHA osobno, tego właśnie w "moich witaminkach" brakuje

    Zetka - ja też do Matkowskiego :) bardzo dobre pierwsze wrażenie na mnie zrobił więc postanowiłam u niego zostac :) też na Piecewską chodzisz? :)
    Do Doeringa 27.01 ale to będzie 11t 4d więc nie wiem czy nie za szybko... może przełoże troszkę :)

    ja mam termin na 15 sierpnia, a 19 urodziny więc prezent na urodziny będzie piękny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 19:28

    atdcpx9izbdly3tt.png
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Gianna, chodzę do dr Matkowskiego. A Ty?
    O Augustyniaku słyszałam niezbyt dobre opinie. Na kiedy masz do Doeringa? Ja teraz mam wizytę 29.01 a na prenatalne chce się zapisać między 1-14.02

    Zetka to może się nawet spotkamy u Doeringa, mam badanie prenatalne u niego 02/02 :)

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

‹‹ 170 171 172 173 174 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ