Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wizyt dziewczynki :)

    Ja mam jutro wizytę u gina, a prenatalne jakoś 1,5-2 tygodnie.

    Gianna, powodzenia dzisiaj :)
    Daj znać koniecznie i jak tam Pan doktor, bo ostatnio u niego około 5 lat temu bywalam :)
    Aha i ile płaciłas jeśli możesz napisać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 11:46

    gianna88, małaMyszka lubią tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duuży już :) lekarz mówił co to może być za płeć?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciał określać płci tak szybko, powiedział że on to robi około 16 tc.

    lb17w98.png
  • olinka Autorytet
    Postów: 342 843

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczny
    Mały wieloludek :):)

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    49d65f8aff.png
    "Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja mama"


  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, moj maz ma w weekend urodziny i tak sobie pomyslalam, ze w zwiazku z tym, ze dawno nigdzie nie bylismy fajnie by bylo pojechac gdzies na weekend?? Macie jakis pomysl, nie chce dalekiej podrozy (jestem z okolic Katowic) i tak nie bardzo mam pomysl? Moze macie jakies pomysly albo fajny kameralny pensjonacik do polecenia w okolicach Beskidu Slaskiego??

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa wrote:
    Dziewczyny, moj maz ma w weekend urodziny i tak sobie pomyslalam, ze w zwiazku z tym, ze dawno nigdzie nie bylismy fajnie by bylo pojechac gdzies na weekend?? Macie jakis pomysl, nie chce dalekiej podrozy (jestem z okolic Katowic) i tak nie bardzo mam pomysl? Moze macie jakies pomysly albo fajny kameralny pensjonacik do polecenia w okolicach Beskidu Slaskiego??

    Polecam pobyt w Hotelu Natura Residence w Siewierzu :)

    niecierpliwa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka wrote:
    Dziewczyny, tak jak pisałam wczoraj przedstawiam wam mojego Dzieciaczka :) Zdjęcie z wczorajszego USG :)

    http://www.iv.pl/images/49906031331114001123.jpg

    A ja jestem z wykształcenia chemikiem :) Ale nigdy nie pracowałam w zawodzie.


    Sliczny ten Twój Maluch, a swoją drogą dziwnie mierzą te dzieciaczki, u Ciebie gołym okiem widać, że dzidziuś jest większy :)

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euforia - może to wyjaśnia, czemu ten mój brzuch jest taki duży już :P

    euforia, magda sz, małaMyszka lubią tę wiadomość

    lb17w98.png
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka wrote:
    Euforia - może to wyjaśnia, czemu ten mój brzuch jest taki duży już :P


    I mój też :)

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze pokazecie swoje brzuszki? Bo ja wczoraj az pomyslałam sobie "jak ja bede wygladac w 9 miesiacu skoro juz mnie tak wzdęło:O" :P a moze to jednak normalne..

    euforia, małaMyszka lubią tę wiadomość

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka śliczny maluszek to teraz jesteś w 13 tyg? ja w poniedzialek tez bede u gin i tez bedzie to 12 koniec 12 tyg:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 12:33

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość

  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    A moze pokazecie swoje brzuszki? Bo ja wczoraj az pomyslałam sobie "jak ja bede wygladac w 9 miesiacu skoro juz mnie tak wzdęło:O" :P a moze to jednak normalne..


    Ostatnio jak byłam na pobraniu krwi, to pielęgniarka do mnie że w 11 tc nie ma szans na widoczny brzuszek ciążowy, jedynie sam tłuszcz od jedzenia. Az mi się głupio zrobiło....
    wczoraj nie zjadłam kolacji i dzisiaj faktycznie troszkę mniejszy brzuch, ale i tak widoczny.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka wrote:
    Dziewczyny, tak jak pisałam wczoraj przedstawiam wam mojego Dzieciaczka :) Zdjęcie z wczorajszego USG :)

    http://www.iv.pl/images/49906031331114001123.jpg

    A ja jestem z wykształcenia chemikiem :) Ale nigdy nie pracowałam w zawodzie.
    Ale cudny :-)

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość

    bzkxskf.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarka wrote:
    Dziewczyny, tak jak pisałam wczoraj przedstawiam wam mojego Dzieciaczka :) Zdjęcie z wczorajszego USG :)

    http://www.iv.pl/images/49906031331114001123.jpg

    A ja jestem z wykształcenia chemikiem :) Ale nigdy nie pracowałam w zawodzie.

    ale czadowo widać!!! zastanawiam się co wasi lekarze maja za sprzęty, ze tak super widać! ja na prenatalne poszukałam w necie który u nas ma najlepszy, ale moje zdjęcia, a Twoje to niebo a ziemia.

    Katarka, małaMyszka lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • mamasia Autorytet
    Postów: 1889 4778

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    A moze pokazecie swoje brzuszki? Bo ja wczoraj az pomyslałam sobie "jak ja bede wygladac w 9 miesiacu skoro juz mnie tak wzdęło:O" :P a moze to jednak normalne..

    to trzeba by wieczorem cyknąć, bo wtedy jest u mnie największy :P

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    bzkxskf.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzen2210 - jestem w 14 tc :)

    Euforia - nie zgadzam się z tą pielęgniarką :P Nie wiem ile bym musiała jeść, żeby to był sam tłuszcz, a naprawdę dużo nie jem. Mówię Mojemu Mężowi, że to może moje jelita tak mi brzuch wypchnęły, że może mam je nadzwyczaj długie, tak z kilometr, hahaha :P

    euforia, małaMyszka lubią tę wiadomość

    lb17w98.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie super widać, jak wysłałam wczorajsze zdjęcie maluszka mamie to napisała mi że trzeba mieć wyobraznie bo ciezko sie dopatrzeć :) dopiero jak zrobiłam jej agende w paintcie -tu głowa- tu rączki -tu nozki to ogarnęła.

    Myślałam żeby na połówkowe iść na 3d albo 4d. 200 zł z zapisem na dvd.

    ainer85, małaMyszka lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • chcebycmama Autorytet
    Postów: 895 2249

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa wrote:
    Dziewczyny, moj maz ma w weekend urodziny i tak sobie pomyslalam, ze w zwiazku z tym, ze dawno nigdzie nie bylismy fajnie by bylo pojechac gdzies na weekend?? Macie jakis pomysl, nie chce dalekiej podrozy (jestem z okolic Katowic) i tak nie bardzo mam pomysl? Moze macie jakies pomysly albo fajny kameralny pensjonacik do polecenia w okolicach Beskidu Slaskiego??
    Ja wybieram się z mężem na weekend do Białki Tatrzańskiej, a dokładniej do Poronina, mąż będzie zjeżdzał na nartach a ja będę oddychać świeżym powietrzem.
    Jestem z Pszczyny, więc niedaleko mam do Katowic.
    Pozdrawiam!
    A myślałaś o Brennej? Bardzo ładna, kameralna miejscowość. :-)

    niecierpliwa, małaMyszka lubią tę wiadomość

    Syn, roczek.
    Okruszek, 20 tydzień w brzuszku. :-)
  • euforia Ekspertka
    Postów: 198 907

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    ale czadowo widać!!! zastanawiam się co wasi lekarze maja za sprzęty, ze tak super widać! ja na prenatalne poszukałam w necie który u nas ma najlepszy, ale moje zdjęcia, a Twoje to niebo a ziemia.


    Mój gin ma najlepszy sprzęt w Trójmieście ( jeden z najlepszych:) ). Faktycznie już 8 tyg mam zdjęcie gdzie widać, rączki i nóżki :)

    Katarka ja też się z nią nie zgadzam, ale wydaje mi się że zasługą mojego brzucha są też wzdęcia i zaparcia :(
    Dziewczyny czy któraś z Was bierze duphaston? ja biorę 3 razy po 1 tabletce dziennie, ale chciałabym już chociaż zmniejszyć dawkę, muszę o tym pogadać z ginem. Poza tym ost opakowanie mi się kończy i do wizyty zabraknie więc ost 2 dni mogę wziąć po 2 tabletki.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Synek Mamusi :)
    f2w33e3kum1d34qa.png

  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Euforia - wzdęcia bardziej do mnie przemawiają :P

    euforia, małaMyszka lubią tę wiadomość

    lb17w98.png
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ