SIERPNIÓWCZKI 2015
-
WIADOMOŚĆ
-
niecierpliwa wrote:Zabka wcale mnie ten fakt nie pociesza, a powiem wiecej wrecz smuci. Dlaczego mialabym sie cieszyc z Twoich problemow?
Oj tam, w kupie razniejWiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:18
niecierpliwa lubi tę wiadomość
-
magda sz wrote:Wiecie że podobno Tesco zniknie z Polski do końca przyszłego roku...szkoda uwielbiam ciuchy FF, ceny w miarę ok i bardzo dobre jakościowo.
Uuuuuu a czemu???? Czyzby to efekt zapowiadanego przez nowy rzad opodatkowania supermarketow???
Ja tez lubie bardzo FFWiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 12:20
-
w tamtym roku jeszcze ptaszki nie spiewały o moim Szymonku, byłam juz po braniu clo, chodziłam na usg i wedy doktor powiedział ze szału nie ma, cos rosnie pcherzyk ale nie bardzo, i wtedy odpusciłam i sie udało!
Ja nie spie z małym bo klade go wieczorem do lozeczka, ale dzis cos był niespokojny w nocy i go wzialm do siebie, chyba z 15 razy sie przebudzał i wkłądałam mu smoka do buziWeridiana lubi tę wiadomość
-
witaminkab wrote:Jakimś cudem nadgonilam. Mąż miał dwa tyg urlopu o zostałam mocno z tyłu.
My już jesteśmy po chrzcie, Łucja była super grzeczna i w kościele i w knajpie. Ale potem odreagowala.z tym kopanie i kilkoma innymi rzeczami byliśmy u lekarza i pani dr powiedziała ze wygląda na zdrową ale to co zgłaszamy wymaga jeszcze sprawdzenia przez neurologa.tak wiec jutro idziemy, oczywiście prywatnie bo inaczej w tym roku nie ma szans.
A dziś byłam u chirurga wyciąć wracający paznokieć u nogi bo babralo mi się juz prawie 2 miesiące a za tydzień wesele a ja coraz gorzej chodziłam a o szpilkach to mogłam pomarzyć. I dobrze bo sporo mi wrą stało i robila mi się martwica tkanek kolo tego. Tez prywatnie bo wiadomo jak to traktują takie pierdolki na NFZ. I bałam się ze będą mi chcieli robić bez znieczulenia. I zauważyłam , ale po porodzie mam większy prog bólu ale też większy strach przed nim.
Niecierpliwa, Lys nie potrafię sobie wyobrazić co przeżywacie, ale że wszystkich sił trzymam kciuki, żeby zaczęło się układać i żeby Wasze dzieciaczki czuły się coraz lepiej.
Ofka tez wykupiła dietę. Zjadasz to wszystko? Ja nie daje rady, ale jestem taka gruba, ze mam diete milion kalorii. Ale może przez to schudnę trochę.
Miałam jeszcze napisać mnóstwo rzeczy ale się w tym wszystkim pogubilam -
magda sz wrote:Wiecie że podobno Tesco zniknie z Polski do końca przyszłego roku...szkoda uwielbiam ciuchy FF, ceny w miarę ok i bardzo dobre jakościowo.
Z tego co ja slyszalam to tesco bankrutuje i zamykaja sklepy w calej europie...
Ja mam moje przemyslenia odnosnie ile dziecko je i czy sie najada. Jak macham laktatorem i sorry za obrazowo ale truskaja mi 2 strumienie. A ledwo Maks sie przyssa i np wypadnie mu cyc to leci tych strumieni z 8. W ciagu sekundy mokra tetra dziecko i ja. Takze wydaje mi sie ze dzieci potrafia bardzo duzo wyssac w krotkim czasie. No i nie bez powodu sie mowi ze najlepszym laktatorem jest dziecko...niecierpliwa, apaczka, Weridiana, Neyla lubią tę wiadomość
-
My rok temu 19.11 byliśmy w piątek na urodzinach kolegi, schlałam się jak małolata. Mąż mnie niósł do nocnego autobusu. Przed wyjściem wygłosiłam przemówienie z okazji 30 urodzin kolegi ale nikt nie rozumiał co mówie bo taki pijacki bełkot że było słychać błęgłesdwrfsdfds. W autobusie przetrzezwiałam bo jechaliśmy prawie 1,5h. Mąż na klatce zaczął mnie rozbierać, nie myślałam że owulacja czy co i plemnik o imieniu Maja dotarł do mojego jajeczka
Oglądam właśnie szpital z wodzianką, Boże jaka to prostaczka. Dobrze że u Wojewódzkiego świeciła ciałem bo jakby się odezwała to czar by prysł.
Przyszły kalendarzesą super, rodzice i dziadki oszaleją
Mama dziś dzwoniła i śpiewała 100 lat z okazji 3miesiecy hehe
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e78d64324f6a.jpg
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0b5b4a72b335.jpg
Za 6 szt. zapłaciłam z przesyłką 130 zł - zamówiłam we wtorek w nocy a dzis rano przyszły
Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 23:14
Pulpecja, 0na88, Laura, apaczka, lys, Paula_071, jesslin87, Katarka, Meggi31, zabka11, Weridiana, Martucha86, mamasia, Maniuś, Neyla, Amberla lubią tę wiadomość
-
Kurcze, ja się martwię. Zaszczepiliśmy dziś Huberta a ja się teraz bardzo kiepsko czuję, chyba mi się jakaś infekcja wirusowa zaczyna. Wszystko mnie boli, normalnie czuję się jak połamana, zimno mi i słabo jak cholera... Zamówiłam lekarza do domu, ma się pojawić max do 17.00... Mam nadzieję, że nie zarażę dziecka, bo po szczepieniu to by była kompletna kicha
-
Dziewczyny jestem po wizycie. Nie mam ropnia!
Jest jeszcze stan pozapalny, mam brać ibuprom 2xdziennie.
A mówiłam Dominisiowi że mama wyleczy cyca do chrzcin i tak jest!
Teraz trzymajcie kciuki żebym rozkręciła tamtego cyca pleaseeee0na88, lys, Pulpecja, apaczka, niecierpliwa, Paula_071, jesslin87, Zetka, zabka11, Weridiana, Martucha86, mamasia, Maniuś, Neyla, witaminkab lubią tę wiadomość
-
Magda daj lina prosze do kalendarzy
Śliczne zdjęcia macie, super kalendarz
My chcemy zrobić 3 sesje Dominiczkowi za dwa tygodnie, jedna będzie Świątecznai z niej zrobimy kartki na Święta
Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 13:06
-
Magda super kalendarze
w sumie też żałuję że nie zrobiłam sesji noworodkowej
ale czasu już nie cofne
tak jak Ona88 pisze przy następnym zrobię
Niecierpliwa ciesze się ze Julka ma dziś apetyt i mam nadzieję że już tak zostanie
Lys a jak u Ciebie nocka bo wy też wczoraj na szczepieniach byliście?
U nas na razie tragedii nie ma chodź mała a cała noc stekala jak by ją coś bolało ale spała. Pewnie nóżki ja bolały albo brzuszek od tego rotawirus a.
Byłyśmy wczoraj na konsultacji u rehabilitanta i miałam dobre przeczucie ze z Natalcia jest coś nie tak. Po pierwsze prawe bioderko jest sztywnej sze i stawia opór (USG wyszło dobrze), po drugie rączki są za bardzo napięte wiec dlatego jest u Nas problem z chwytaniem. I po trzecie najgorsze to z kolei w mięśniach klatki piersiowej i obręczy barkowej jest za niskie napięcie dlatego w ogóle nie dziwga glowki do przodujuz teraz nam Pani powiedziała ze Natalka trochę później usiądzie niż inne dzieci. Musimy codziennie ja sami ćwiczyć. Także jeszcze tragedii nie ma i w ostatniej chwili trafiliśmy ale czeka Nas dużo pracy. Najgorsze ze pokazywała Nam wczoraj tyle ćwiczeń a ja nawet nie wiem czy połowę z tego zapamietalam. Na następnej wizycie zapytam się czy mogę to nagrywać
Weridiana lubi tę wiadomość