Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z "miasta"ok.50 tys., przeprowadzilam sie na wies..., 5 km dalej hehehe ;) Teraz sie smieje, ze czasami jedziemy do miasta, jak nie samochodem, to pociagiem :p

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny na czym zamierzacie dzieci przewijać jak wyrosną z przewijaków?

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8dfca07e77a8.jpg


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/91b5f12da55e.jpg

    Wstawiam tez tu bo obiecałam, na dole będzie odlew gipsowy stópki i rączki

    lys, mamasia, apaczka, Laura, jesslin87, Weridiana, niecierpliwa, Paula_071, Martucha86, Katarka, Maniuś, Zetka, Amberla lubią tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz przewijaka nie używam bo mu nogi zwisają, ja to siup na dywan i tak przebieram:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaata wrote:
    Dziewczyny na czym zamierzacie dzieci przewijać jak wyrosną z przewijaków?
    Hm albo naucze go kibelka albo sam sobie bedzie zakladal:)))
    Serio to na lozku, moja siora tak robi. Moj juz za dlugi pomalu na przewijak.

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój właśnie też za długi się robi i za ruchliwy, ale ja sobie nie wyobrażam jak to będzie bez przewijaka. Póki co to miejsce pokąpielowych rytuałów, tam też go ubieram przed spacerem... Przywiązałam się.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa wrote:
    Lys a jaką mąż miał nerwę jak trzeb abyło to zamontować w spaceróce bo trzeba było te pasy porozpinać żeby poprzechodziły, aż musiałam się usunąć z pola widzenia, żeby mu na ręce nie patrzeć haha, jaki kolor wzięłaś ?

    :D wyobrazam sobie
    Fiolet minky z fioletem

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny:) Ja chciałam taki dla siostrzenicy Jagody to fiolet by jej pasował he, ale narazie się wstrzymuje bo ona w gondolce jeszcze, drobniutka, 2 tyg strasza od mojego Szymka a waży 7 kg, jak tak dziś lezałą przy moim Szymonku to widać ta sporą róznicę

    lys lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kościół bazylika czy jak tam ale jak się wjezdza to widać ja pieknie z daleka. Chylińska nagrała teledysk do piosenki "Niebo" właśnie tam.

    Agata ja na przewijaku oporządzam małą po kąpieli a tak przewijam ją na łóżku albo na macie bo z przewijaka mało nie spadła. Myślę że jeszcze trochę i go wywiozę.

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaka jestem padnięta, cały dzienmnie dzis zoładek boli jak na żyganie ..

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro maz zabiera Iwa o 9 ze soba do sklepu tesciowa ma go pilnowac, potem maja jechac do babci. Conajmniej do 15 mam labe!!!

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bede tak robic co tydzien, postanowilam.

    Weridiana, Paula_071, małaMyszka, Amberla lubią tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dywanu do kuchni, jakiegoś niedużego. Mamy tam płytki, ale jak Młody zacznie tam raczkować i pewnie siedzieć trochę ze mną, to nie chcę żeby na gołych płytkach siedział. Muszę coś wymyślić.
    Poza tym za jakiś czas zamierzam zabrać się za urządzanie jego pokoju i muszę to przemyśleć. :-)

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata jak taka przywiazana jestes do przewijaka, to moze zamowisz sobie taki drewniany, skladany na sciane i odpowiednio wiekszy. Jakis stolarz/tapicer zrobi Ci odpowiedni. Mam na mysli cos w ten desen:
    http://www.mebliswiat.pl/_skiny/shoper_blue/lb/ROBA_PRZEWIJAK.jpg
    Mozna to dopracowac i w przyszlosci moze sluzyc np. za sekretarzyk ;)

    Agaata lubi tę wiadomość

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata a puzle by nie były? chyba łątwiejsze w utrzymaniu

    Agaata, magda sz lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka wrote:
    Jutro maz zabiera Iwa o 9 ze soba do sklepu tesciowa ma go pilnowac, potem maja jechac do babci. Conajmniej do 15 mam labe!!!

    Bedziesz sie uczyć ?

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeee, własnie sobie przypomniałam że nie mam mleka do porannej kawy, jak ja tego nie lubieeeeeeeeeee

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Griszanka wrote:
    Agata jak taka przywiazana jestes do przewijaka, to moze zamowisz sobie taki drewniany, skladany na sciane i odpowiednio wiekszy. Jakis stolarz/tapicer zrobi Ci odpowiedni. Mam na mysli cos w ten desen:
    http://www.mebliswiat.pl/_skiny/shoper_blue/lb/ROBA_PRZEWIJAK.jpg
    Mozna to dopracowac i w przyszlosci moze sluzyc np. za sekretarzyk ;)

    Griszanka fajna sprawa, ale nie mam gdzie czegoś takiego przymocować. Teraz mam przewijak położony na biurku :-)

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa wrote:
    Agata a puzle by nie były? chyba łątwiejsze w utrzymaniu

    O nie, nie, nie :-) Co za dużo to nie zdrowo. Puzzle w salonie leżą, w kuchni nie chcę już żadnych kolorowych, dzieciowych akcentów :-)

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata to poprostu musisz kupic jakis pod kolor kuchnii, ja tez mam płytki i tez cos bed emusiała połozyc jak juz mały zacznie siedziec, pytanie tylko czy akurat na dywanie bedzie chciał hehe:)

    spadam spac bo umordowana jestem

    aa wieczorem tez sam zasnał, oby wrócilo to na stałe:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
‹‹ 3104 3105 3106 3107 3108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ