Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas noc średnia, ale późno się zaczęła i przez to się bardzo niewyspalam. Jedna drzemkę juz zaliczyłam a teraz mała śpi i znowu się kimne chwilkę bo wieczorem robimy powtórkę :)
    Moja je aktualnie słoiczki, ale jak zacznie jeść cały to będę gotować. Tylko wtedy owoce zacznę wprowadzać ze słoiczków.

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Zetka będzie dobrze. Przejdzie im w końcu. Mąż powinien chyba jednak powiedzieć, że nie da rady...
    A czym robisz inhalacje?
    Dobrze, że sam z siebie odwołał

    Myszka, Małemu robię z soli, a starszemu na zapalenie krtani nebbud, a teraz nebbud z solą.

    Teściowa spoko, gorzej teściu :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofka jak ja ogladalam fotki Amberli to zarlam paczka hehe a potem mi sie go odechcialo :( a potem zobaczylam nadzienie i poplynelam :D

    Ofka, magda sz, apaczka, zabka11, Amberla lubią tę wiadomość

    74diqps6a69lyc94.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    Lakiery semilac :) lampa obojetnie, byle miala zarówki na około :)
    Mam tez lakiery shelac ale one są droższe a semilac wcale nie jest gorszy :)

    widzialam na allegro zestaw z 3 lakierami semilac baza top i tymi innymi duperelami, ale lampa jest ten mostek led. caly zestaw kosztuje 200 zl. nie wiem czy brac, ale chyba ten najlepszy na poczatek.

    przeczytałam post griszanki i pomyslalam " JA TEZ POĆWICZE, A CO!!!" i poszłam podgrzać zupe....

    5ylwia, jesslin87, zabka11, Amberla lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Pulpecja Autorytet
    Postów: 2760 5836

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, współczuje. Miejmy nadzieję, że szybko przejdzie, po antybiotyku powinna być szybka poprawa, ale co się nadenerwujesz to twoje :-/
    Co do teściów, to strzelanie focha u nas jest na porządku dziennym. Grunt to nie dać się i robić swoje. U nas jest tak, ze jak mój mąż ma inne zdanie niż teściowa albo jego siostra, to znaczy, ze ja go nastawiłam ;-) potrafiły nawet powiedzieć, że on mnie słucha, bo on nie ma własnego zdania. No cóż. Taka sytuacja. Ja tam swoje dzieci wychowuję tak, żeby miały swoje zdanie. A jak ona tak wychowala, to przecież nie moja wina, hehe.

    Zetka lubi tę wiadomość

    201508091565.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    Lakiery semilac :) lampa obojetnie, byle miala zarówki na około :)
    Mam tez lakiery shelac ale one są droższe a semilac wcale nie jest gorszy :)
    A jak to sie robi lakier i pod lampe czy co???

    tb73i09k881y3sjt.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja też obejrzę fotki Amberli , ale po zupie

    jesslin87 lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Ofka Autorytet
    Postów: 1959 5993

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    widzialam na allegro zestaw z 3 lakierami semilac baza top i tymi innymi duperelami, ale lampa jest ten mostek led. caly zestaw kosztuje 200 zl. nie wiem czy brac, ale chyba ten najlepszy na poczatek.

    przeczytałam post griszanki i pomyslalam " JA TEZ POĆWICZE, A CO!!!" i poszłam podgrzać zupe....
    Reńka daeal linka...

    Kurwa ide sie uczyc ja pierdole nie zdam tego.

    małaMyszka, zabka11, Amberla lubią tę wiadomość

    tb73i09k881y3sjt.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haa!! nie mogę wejść w jej galerie :P ale za to odkryłam, że mam wspólna znajomą z jej mężem. ale co najśmieszniejsze to osoba z mojego forum ciążowego z Blanką. Ale ten świat mały

    Amberla lubi tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • ainer85 Autorytet
    Postów: 615 1901

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/zestaw-7-x-semilac-lampa-led-gratisy-hit-i5727584959.html

    masz np taki

    z normalna lampa tez widze ze jest
    http://allegro.pl/7x-semilac-lampa-uv-36w-gratisy-zestaw-hit-i5677513379.html

    a jak się robi to masz miliony filmikow na yt



    o dziecko wstało, ma miałam właśnie ćwiczyć....:P

    Pulpecja, jesslin87, zabka11, Amberla lubią tę wiadomość


    v40cu9h.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ainer85 wrote:
    to ja też obejrzę fotki Amberli , ale po zupie

    No aż wpadłam na fejsa ale Amberla nie ma zdjęć, czy coś źle patrzę..? :) :) :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulpecja, ja też jestem zawsze ta zła :) Teściowa mnie lubi, nie powiem, ale teściu.. :)

    Pulpecja lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amberla dodala pod postem od Magdy ze zdjeciami jej wynikow diety wg wyglada cudownie i dieta niepotrzebna :)

    74diqps6a69lyc94.png
  • jesslin87 Autorytet
    Postów: 1299 1819

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzicie bylo o tesciowych i moja mnie dzisiaj nawiedzi... rzygac mi sie chce.

    74diqps6a69lyc94.png
  • magda sz Autorytet
    Postów: 5465 13074

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka pytałam koleżanki o spacerówkę BD i bardzo poleca. Lekka, szybko i łatwo się składa, mało miejsca zajmuje, dziecko może i leżeć i siedzieć i dobrze się prowadzi.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    oc7e509.png
    ySkMp1.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam iść spać a moje dziecko nie współpracuje i zamiast zasnąć marudzi :(

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a o jaka spacerowke BD chodzi ? moja kolezanka tez ma i wlasnie mowi ze załuje ze ją kupiła..

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • witaminkab Autorytet
    Postów: 1257 1981

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a nie będziecie używać tyć z obecnych wózków? Czy na przyszłość się orientujecie?

    mhsv3e5eug8d3245.png
    wnidvcqg5wbp23cu.png
  • Kkarolinaaaa Autorytet
    Postów: 2881 6412

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na codzień to bede uzywac spacerówki z husky, ale mam tez maclarena techno xt, juz go uzywam jak gdzies jedziemy samochodem, ten bedzie taki na zakupy po galerii, wakacje itp. no i jak juz bedzie starsza z 2 latka to pewnie chetniej bedzie jezdzila maclarenem to łatwiej bedzie jej wejsc,wyjsc samemu :)

    3i49bd3mn3g76zlc.png
  • Pulpecja Autorytet
    Postów: 2760 5836

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaminkab wrote:
    Dziewczyny a nie będziecie używać tyć z obecnych wózków? Czy na przyszłość się orientujecie?
    Ja chwilę poużywam, ale już na lato chcę mniejszą lżejszą spacerówkę. Jednak obecny wózek nawet w wersji spacerowej razem ze stelażem zajmuje trochę miejsca w bagażniku, na dłuższy wakacyjny wyjazd średnio.

    201508091565.png
‹‹ 3108 3109 3110 3111 3112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ