Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne SIERPNIÓWCZKI 2015
Odpowiedz

SIERPNIÓWCZKI 2015

Oceń ten wątek:
  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura my dostalismy lozeczko turystyczne , trzymam w salonie i narazie nam sie sprawdza jako wlasnie kojec jak ide wywiesic pranie czy cos... przedtem targalam ja wszedzie w bujaku ale jak sie dzwiga teraz to sie boje ze sie przewroci z nim .

    Laura lubi tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • Katarka Autorytet
    Postów: 899 2154

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkarolinaaaa wrote:
    A z hippa to wysyłają tylko raz te paczki czy jeszcze później ? ja juz jedną dostałam i jedną odebralam w rossmanie, to moge spodziewac się kolejnych :D?

    A ja jeszcze nie dostalam nic :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:38

    lb17w98.png
  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dzis poszedl duzy sloik warzywa z tunczykiem - w skladzie groszek , por , papryka , przecier pomidorowy , tunczyc , kukurydza - w smaku niezle - im bardziej smierdzi ryba tym Zoska chetniej wciaga ;/

    Laura lubi tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dzis jedlismy zupke z rbka, tylko moja gotowana, Szymcio strasznie lubi rybe, za to jak mu sie odbije po tej zupie to klekajcie narodyyy

    Paula_071, Pulpecja, Katarka, Zetka, Amberla lubią tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na razie przystopowalismy z obiadkami, Dominis nie chce ich jeść woli deserki, kaszki....
    O i soczki z bobofruta lubi :)

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lys mnie też ten nasz system wkurza. Chodzimy na rehabilitację na NFZ do mojego szpitala. Teraz mamy pójść na kontrolę do neurologa. Dzwoniłam się umówić - termin 1 czerwca. Śmiechu warte. Jutro tam będę to zajdę i zagadam z p neurolog bo pracuje na sąsiednim oddziale. Myślę, że nie będzie problemu żeby nas dodatkowo przyjęła. Ale współczuję innym, nie wiem co bym zrobiła gdyby nie znajomości :-/

    lys lubi tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ona to kupie takie 105cm na 105 na pewno bezpieczniej w nim jak w zwykłym łozeczku, nigdzie sie nie uderzy bo nie ma szczebelków ;)

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wogóle to chce sprzedac to nasze lozeczko, Dominis z nami spi i ani razu nie spał w łożeczku :P

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    My na razie przystopowalismy z obiadkami, Dominis nie chce ich jeść woli deserki, kaszki....
    O i soczki z bobofruta lubi :)
    Ja tam mu się nie dziwię - każdy a przynajmniej większość lubi słodkie czyli kaszki, soczki i deserki. Moim zdaniem za dużo tego i on po prostu nie jest głodny. Woli deserek czy soczek zamiast konkretnego posiłku. Ja bym raczej ograniczyła soczki i deserki a skupiła się na obiadkach.

    Laura, Paula_071, Katarka, Zetka, lys, Amberla lubią tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit : Caly obiadek zostal zwrocony na mnie , jak juz bylam ubrana ja i dziecko na spacer- kurtka , buty ... cala Zoska do prania ;-) pierdziele.. widocznie spacej nie byl nam dzis dany.

    Aska87 lubi tę wiadomość

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • 0na88 Autorytet
    Postów: 2806 6791

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie domyje smrodu tej ryby :D

    hchys65gxjilzsx1.png

    3i49e6ydzrgzswlb.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apaczka wrote:
    Ja tam mu się nie dziwię - każdy a przynajmniej większość lubi słodkie czyli kaszki, soczki i deserki. Moim zdaniem za dużo tego i on po prostu nie jest głodny. Woli deserek czy soczek zamiast konkretnego posiłku. Ja bym raczej ograniczyła soczki i deserki a skupiła się na obiadkach.
    ale on dostaje deserek a pozniej obiadek kaszki sa przed snem....
    soczek jest/byl po obiadku, deserku lub kaszce

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymko nakarmiony bawi się, leje na polu to dupa ze spaceruuu


    dobra ide konczyc obiad:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Tak wogóle to chce sprzedac to nasze lozeczko, Dominis z nami spi i ani razu nie spał w łożeczku :P


    A kiedy planujesz wyprowadzke z Waszego lozka?:)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile z takim maluchem śpi sie fajnie to z wiekszym dzieckiem to średnio, pamiętam nocki z moim siostrzencem, chodził mi po brzuchu, budze sie a tu nogi na mojej głowie:)

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    ale on dostaje deserek a pozniej obiadek kaszki sa przed snem....
    soczek jest/byl po obiadku, deserku lub kaszce
    Dzieci są mądre, Dominik widać woli smak owoców niż warzyw czy mięsa. Rezygnując z obiadkow wzmacniacie w nim takie preferencje i z czasem będzie jeszcze gorzej . Pamiętaj, że to Ty jesteś rodzicem i do Ciebie należy decyzja CO dziecko je.

    Katarka, Paula_071, Amberla lubią tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apaczka wrote:
    Ja tam mu się nie dziwię - każdy a przynajmniej większość lubi słodkie czyli kaszki, soczki i deserki. Moim zdaniem za dużo tego i on po prostu nie jest głodny. Woli deserek czy soczek zamiast konkretnego posiłku. Ja bym raczej ograniczyła soczki i deserki a skupiła się na obiadkach.

    U mnie opornie wchodza zas owoce, myslalam ze tak jest bo nie byla glodna, ale teraz podaje 3h po mleku i tez zero envzjazmu i z deserkiem musze sie nakombinowac

    Laura lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A kiedy planujesz wyprowadzke z Waszego lozka?:)

    Paula chyba prędzej tata się przeprowadzi do innego łóżka :P

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas odwrotnie, Szymon woli warzywa i mięso, owszem kaszke lubi, ale soki juz nie i owoce to tęz szału nie ma, zje bo zje ale czasem z łaską taks amo mleczne desery, to to juz wogóle porażka

    w tej chwili zupa to jego ulubione danie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 14:05

    Laura lubi tę wiadomość

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 15 lutego 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa wrote:
    O ile z takim maluchem śpi sie fajnie to z wiekszym dzieckiem to średnio, pamiętam nocki z moim siostrzencem, chodził mi po brzuchu, budze sie a tu nogi na mojej głowie:)
    Dominis już wchodzi na moją poduszkę heh ;) a czasami to jakoś tak sie przekula że głową jest do kubusia a nogi są prawie na moim brzuchu :P

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 3266 3267 3268 3269 3270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ