SIERPNIÓWCZKI 2015
-
WIADOMOŚĆ
-
Zgadzam się z Agatą, Lys skonsultować się nie zawadzi. to, że przerwałaś rehabilitacje było podyktowane wieloma względami i w ogóle nie rob sobie wyrzutów. Myślałaś, że będzie ok i być może tak właśnie jest, Aczkolwiek jeśli coś cię jednak niepokoi to sprawdź to.
Agaata, lys lubią tę wiadomość
-
Pulpecja, podziwiam Cie, ze tak malo snu Ci starcza;)
Wczoraj stwierdzilismy, ze w koncu spróbuje pójść spać z Tomkiem. Mąż przygotował łóżko, oblozyl poduszkami. Poszłyśmy spać przed 10, obudzil sie po 23 z rykiem, nic nie dalo przytulanie na lezaco. Maz wzial na rece i po chwili zasnal. Odlozyl Tomka do lozeczka. Bo ja nie zmrozylam oka, a ten i tak sie budzi to po co spac razem? Maz 2 razy karmil go po 160 mm, ja 2 razy cyckiem.
Zaczyna mi sie chyba znowu zapalenie piersi. Jesli tak, to ewidentnie koncze kp, bedzie najwyzej dostawac w nocy 4 razy mm.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 07:48
13.08.2015 r.
11.05.2019 r. -
Cześć wam
No forum jakieś malo eksploatowane sie robi a szkoda
Co do ubierania dzieci tez przygladam sie innym i jestem w szoku ze jeszcze jeżdżą w spiworkach fakt ze rozpietych ale przeciez pod plecami i pod dupka grzeje i w polarowych czapkach tez jeszcze widzialam u nas wczoraj bylo okolo 20 stopni mlody mial body na dlugi i cienka bluze dresowa rozpieta do polowy skarpetki i spodenki
Lys idz na konsultacje będziesz spokojniejsza
Moj tez sam nie siada ale posadzony ladnie siedzi i z tego siedzenia umie sie polozyc ale chyba robi to zle bo nie wie co ma z nóżkami zrobić pelza do tylu do przodu probuje ale z marnym skutkiem dupke z lezenia podnosi ale nie wie co dalej my teraz cwiczymy co dwa tyg ale chyba poprosze o powrot do cotygodniowych spotkań bo moj leniuszek raczej strachliwy jest bo widze jak bardzi by juz chcial ruszyc w swiat a nie potrafi i troche sie boi
Milej niedzieli kochane mojelys lubi tę wiadomość
-
Migotkaa wrote:A odnośnie wagi, to własnie szwagra siostra ma syna 18 dni starszego od Szymka, waża tak samo tylko że on wzrostowo jest malutki, mieszkają w UK, i lekarka ostatnio im powiedziała że mają go odchudzać!
Ale z drugiej strony jak dziecku nie dać jeśc? Ja nie uwazam żeby mój Szymon duzo jadł, ale widze ze sporo przybiera 21.01 wazył 9500 a na ostatniej wizycie koncem kwietnia 11500, 2 kg w 3 miesiace to chyba sporo na takim etapie, gdzie podobno miały juz tak nie przybieraći nie spala tyle, ale w końcu ruszy to będziesz się martwić, że nie przybiera albo spada na wadze
odnośnie tuczenia...ja jakbym nie ograniczała Patrykowi jedzenia to pewnie bym go już nawet nie podniosłaon zje tyle ile widzi :)ale nie sądze żeby był głodzony...on poprostu nie ma umiaru...po mamusi
Migotkaa, Pulpecja lubią tę wiadomość
-
Hej
my już po kawce, pysznej, z ekspresiku, tego mi brakowało.
Mężuś robi śniadanko, mała szykuje się do drzemki, leniwa niedziela przed nami. Trzeba podjechać do dziadkow, bo zajmowali si królikami dzieciaków, babcia dodatkowo ogarnęła chate i ugotowała nam wczoraj obiad...
A ja wstawiłam kolejne pranie, wczoraj cała pralka, dzisiaj rano kolejna, jeszcze ze trzy i damy rade. Bez suszarki chyba bym oszalała.
Miłej niedzieliPaula_071, Weridiana lubią tę wiadomość
-
W koncu lato , my juz grilem objedzeni, mala spi z tatusiem starsza wyprobowala basenik a ja leze na kocu i moze cos sloninki wytopie
chwilo trwaj
Pulpecja poprosze tylko o kawe z ekspresuPulpecja, Migotkaa, Paula_071, Martucha86, jesslin87, Maniuś lubią tę wiadomość
-
Co tu taka cisza???
My dziś wybraliśmy się do Ogrodu Botanicznego i pospacerowaliśmy sobie po Ostrowie Tumskim.. mały ma ostatnio problem z zasypianiem w wózku, padnięty a nie zaśnie, w końcu spacer zakończył się rykiem i musieliśmy wracać, zasnął dopiero w aucie..
W ogrodzie botanicznym przepięknie, kwitnąco, pachnąco.. szkoda że mały był taki marudny bo nie mogłam skupić się na podziwianiu przyrody:)Paula_071, Pulpecja, Weridiana, Martucha86, mamasia, jesslin87, Maniuś lubią tę wiadomość
-
Maz zostal w apartamencie i ogląda mecz Barcy. Tomek spi, wiec zabralam go na deptak przy morzu. Wystawiam buzie do slonca i patrze sie na Baltyk. Chwilo trwaj:)
A we Wroclawiu burza.AgaSad, Migotkaa, aaaaga, 0na88, Pulpecja, niecierpliwa, Weridiana, witaminkab, mamasia, Martucha86, jesslin87, Maniuś lubią tę wiadomość
13.08.2015 r.
11.05.2019 r. -
Lys - nic sie nie martw , Zoska jest na tym samym etapie, tez sama nie siada ale posadzona siedzi, i asekuruje sie raczkami, po jakims czasie spada jeszcze - my mamy zwracac uwage zeby nie spadala na plecy do tylu jak strzala, jak na boki , czy do przodu do podobno ok i czy gdy siedzi zabiera zabawki ktore leza z boku zeby manewrowala i cwiczyla rownowage. Bylam z nia kolo 17 kwietnia ( dobrze nie pamietam) czyli byla w wieku Lily i powiedzieli mi ze wszystko ok. Oczywiscie jak Cie cos martwi to dla swietego spokoju mozesz podejsc i popytac. Wtedy jeszcze nie probowala nawet dupki do czworakow podnosic i powiedzieli ze rozwojowo ok.
lys, Pulpecja lubią tę wiadomość
-
Pelzala do tylu , tzn odpychala sie raczkami i na brzuchu jechala - dalej tak robi. Nadal nie raczkuje , ma okres ze jej sie przypomni i podnosi dupke do czworakow troche sie pobuja i tyle ( oczywiscie tylko na lozku). Raz na 3-4 dni sobie moze o tym przypomni, zrobi z raz , dwa razy i koniec. Przez to ze jest taka malo mobilna to moj kregoslup i rece odmawiaja mi posluszenstwa , bo krzyczy zeby ja brac na rece i pokazywac rozne rzeczy w domu - modle sie juz wlasciwie zeby mogla sama ruszyc bo juz nie chce sie niczym sama bawic , tylko zeby non stop jej cos pokazywac. Salon zna chyba juz na pamiec . Turla sie oczywiscie tez na lozku wiec na podlodze do celu sie nie dostanie... a przez pelzanie do tylu tylko sie od celu oddala i krzyk.
Dobrze ze wozek odpukac przestal ja narazie parzyc , to staram sie jak najwiecej uciekac z domu to sobie cos tam oglada i spokoj , moj kregoslup wtedy odpoczywa.
Edit: ale to takie bledne kolo , bo na podlodze powinna byc jak najwiecej zeby cwiczyc a tak sie drze i krzyczy ze w koncu sie poddaje i ja biore. Za miekka jestem ,Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 20:09