X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super ze u Was wszystko dobrze :)

    Nelcia jeszcze nie raczkuje ale pelza do przodu i to coraz szybciej :)

    Lada dzien i Macius ruszy :)
    Gaworzy tez juz jakis czas. Mama tata baba mowi i wogole jakies dziwne sloea wymawia :-D

    U nas z jedzeniem sie popsulo :/ markotna przy jedzeniu i do tego zje kilka lyzek i juz nie chce..zwalam na zeby :/

    A jak u Was sprawy zabkowe?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny.


    Sorki ze sie nie odzywalam- taki jakis brak czasu duzo do roboty przy malej, mialam maly dolek plus organizacja opiekunki itp i siejakos wylaczylam z obiegu.


    U nas tak- mamy jeden zabek wybil sie 17 marca- drugi juz podaza- widac ale jeszcze nie czuc na o nasza V daje nam bardzo popalic ostatni tydzien plus akurat zbieglo sie z katarem wiec jest ciezko.

    opiekunke mamy au pair nie wiem czy pisalam ze tak planujemy i nie mamy innego wyjscia. Nasz opiekunka jest w naszym wieku i jest hiszpanka- mala ja bardzo lubi podobnie psiaki. Nam niewchodzi w droge, mala zajmusje sie bardzo dobrze i caly czas sie uczy.

    Ja wracam do racy 15ego ale moj maz jeszcze ma wolne do konca kwietnia wiec sie wyszkoli dorze do tego czasu jak oboje bedziemy juz pracowac znow na enych obrotach.



    U nas z jedzeniem nie ma najmniejszego problemu- chociaz ostatnio z lenistwa przyznaje jestesmy na sloikach- popsula mi sie zamrazarka i wszystie zapsy wyladowaly w smieciach wiec przez jakis czas musialam sloiki no i juz tak zostalo poki co.



    Nadal jezdzimy w foteliku pierwszym szykujemy sie do zakupu nastepnego.
    Veronica sie kula na boki, pelza jak jej wygodnie, siedzi sama, ale jeszcze sama nie siada. Razkowaniem kompletnie nie jest zainteresowana poki co.

    Za to na nozkach by stala bardzo chetnie i macha nimi jakby chciala sobie pojsc jak tylko sie ja na podlodze pstawi.

    gaworzymy- papa, dada, baba bububaba, pupa, bama, maba- mama tylko jak dramat sie dzieje hehe.

    Nie wiem co jeszcze.

    Jak mi soe cos przypomni napisze- obiecuje czesciej zagladac. zaaraz jakies fotki wruce tez i przejze popatrzec na wasze jesli jakies sa:)

    amela, Kajoni, Magda2013, Dodi lubią tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to my:) 8 miesiecy za nami


    2m6wmbl.jpg

    20hopjl.jpg

    igyqso.jpg

    n4hx77.jpg

    sd3cyt.jpg

    Kajoni, Magda2013, Mama_Ali, Dodi, amela, pekinka82 lubią tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Domi :)
    Dawno sie nie odzywalas. Malutka jest sliczna :)

    Domi IRL lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Amela dzieki. Nelka tez slodzinka sliczniusia:)

    JA wrocilam do pracy od 15ego kwietnia. Poki co ogolne orzerazenie no ale niania sie sprawdza wiec o tyle spokojniejsza troszke glowa:)



    piszcie wiecej co u Was dziewczyny!!! ktos jeszcze tu zaglada?

    Magda2013 lubi tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Mamusie :-D
    Dawno tu nikt nie wchodził ale mam nadzieje że ktoś wejdzie i przeczyta moje życzenia dla Was wszystkich MAMUSIEK ;-) w pierwszym(i nie tylko) dla Was dniu matki, żeby pociechy zdrowo rosły i zeby przynosiły same radosne dni :-*

    Wiem ze nie jestem tu często od porodu ale mój Skarb nie jest cichym i spokojnym dzieckiem, także zwalam na nią swoją nieobecność;-)
    Troszke czytałam o dokonaniach Waszych pociech i pędzę pochwalić się swoją: Lenka zaaczyna chodzic przy przedmiotach, ma 8 ząbków (może już więcej ale ciężko zajrzeć) , z mówieniem tak o, wzesniej mówiła więcej a teraz tylko tata i temu podobne. Mówi również przez sen :-) Także słysze ją ok 20godzin na dobe :-D

    Magda2013 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 26 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i dzisiaj kończymy 10miesiąc i zaczynamy 11 :-O ale ten czas leeeeci heh

    Magda2013 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam :)
    Watek chyba umarl,wszystkie dziewczyny siedza na fb :P

    Jus dzieki za zyczenia,dla Ciebie oczywiscie tez wszystkiego najlepszego z okazji tego swieta :)

    Moja corcia tez ma 8 zabkow ale do wstawania albo raczkowania jeszcze jej daaaaleko. Narazie tylko siedzi i sama siada z poz.lezacej :) jak narazie jest zdrowa,nie choruje.
    Karmisz piersia czy mm? ja caly czas piersia ale na wieczor daje jej mm.

    Domi ja sobie nie wyobrazam powrotu do pracy,a tez bede musiala isc jak mi sie zasilek skonczy. Ehh :( a Ty jak sobie radzisz? ile godz.dziennie pracujesz ?

    Pozdrawiam :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Jus!! No faktycznie Cie dawno nie bylo ! Ja tez nie wchodzilam bo sama ze soba czasami pisalam :(
    Domi witam :)

    U nas Nela zaczyna raczkowac, pelza z predkoscia swiatla, staje przy meblach i usilnie chce chodzic, ma 8 zebow :)

    Jus wstaw jakies zdjecie malej :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 30 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Madzia karmie mm. Do 8m-ca karmiłam piersią i laktacja ustała a teraz znowu zaczyna mi się coś sączyć ;-) może uda mi się przywrócić laktacje :-) w każdym razie spróbuje

    Amelka wiesz że u mnie ciężko ze zdjęciem bo z tel to jakaś porażka totalna. Raz wstawiłam zdjęcie przez jakąś strone co mi doradziłyście i niedawno zdjecie to pojawiło się na plakacie konkursowym u nas w galerii. Wiecej tego nie zrobie

    Dzisiaj mam pierwszy dzień wolny. tatus został z mała a ja pieknieje w spa i teraz czekam na kolejny zabieg :-D dawno nie czułam sie tak .... ciezko opisac to uczucie
    choc nie powiem troche sie denerwuje co z moim Skarbem

    amela lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus serio?? O matko to ja juz tez nie bede wstawiac :( a co to byla za reklama? Chyba musialas byc zaskoczona?

    Ale zazdroscze spa :) super ! My na dlugi weekebd oddajemy moze na jeden dzien mala i bedzie pelen relax :)

    Ja tez jeszcze karmie piersia ale Nela jakos upodobala sobie ostatnio podgryzanie piersi !!! Ehh boli jak nie wiem !

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pracuje 12 h na zmiany- w miesiacu 2 krotkie tygodnie (sr, czw) i 2 dlugie (pon, wt i pt, sob niedziela) na zmiane nocki i dzionki. W sumie wychodzi 14 dni w miesiacu.

    Nie jest zle bo pocieszam sie ze lepiej niz sie pracuje od poniedzialku do piatku. My mamy prawie 2 miesiace urlopu i jak 2 dni wole wezme to mam caly tydzien wolny.

    Nocki sa spoko bo mala i tak spi- widza ja przed i po nocce jak wroce. Na dzionki gorzej bo jak wychodze to jeszcze spi i jak wracam to juz spi.
    Teraz zaczela chodzic pozniej spac chodzic wiec moze juz niedlugo jak wroce po dzionkach bede mogla ja klasc spac:) Ona spi od ok 19ej do 7ej rano.



    My mamy 4 zabki narazie- nastepne chyba ida bo poliki znow czerwone- ale nie daje rady do paszczy zajrzec- z przodu bylo duzo latwiej:)


    Mala juz sama umie usiasc z lezenia i wstaje na nozki podpierajac sie czegos. Narazie jeszcze nie wstaje w lozeczku ale juz na wszelki wypadek oposcilam materac na sam dol.


    Z mowieniem nie umiem ocenic. Bardzo duzo rozumie mi sie wydaje- tzn napewno kto jest kto (my, niania, dwa psy). Pozatym mowi mama, papa, tata, go (chyba na naszego psa Hugo) kiki, kaka itp



    t60z7qg.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi u nas to samo Nela sama siada i wstaje, postoi jakis czas przy meblach i nozkami troche porzebiera :)

    Ooo widze ze jest nowa opcja nie lubie :-D hahaa

    Jus halo odezwij sie? :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super Amela. A ile macie zabkow? u nas narazie 4 i nastepnych nie widac- chcociaz ciezko ocenic bo zajrzec do buzi nie mozliwe prawie.

    t60z7qg.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 8 zabkow :) i pomalu czworki ida :)
    Nela nie daje sobie tez zajrzec i nie lubi myc zebow :/

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu juz nie zagląda: (

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zagladam:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam z góry, ze tak sie wbijam i spamuje ale prosze o polubienie :)
    Ciuszki dla dzieci i Mamuś :)


    https://www.facebook.com/stylovemaluszki

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 2 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem jestem
    Mało czasu mam przy tym Bąku praktycznie krok w krok za nia jestem ;-)

    Co do zdjecia to był plakat z okazji dnia matki i dziecka jakis konkurs i co sie okazalo ze wstawajac zdjevie przez darmowe te strony zgadzamy sie na publikowanie tego zdjecia.... masakra

    Mała ma nieznaną liczbę zębów bo nie da zajrzeć 8jest i więcej nie widać a jak palec wkładam to gryzie. Ogólnie taki mały gryzoń z niej.

    Ostatnio coś przestała mówić tylko krzyczy nie wiem co to ma znaczyć i czy do jakiegiś lekarza mam z tym iść ? Czy czekać? Sama już nie wiem.

    Śliczne te Wasze Maluszki :-)
    Nie moge uwierzyć że to już prawie rok

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja zagladam:)

    8 zebow?? wow!
    my mamy 4 i innych nie widac- choc u nas sie tryb maruda zalaczyl- albo eby abo upal juz sama nie wiem.


    Apropos- jak wasze maluchy spia w tej temp?? w co je ubieracie do spania- spia pod kolderka w spiworku czy jak?


    a my dzis zapletlismy pierwsze kiteczki:)

    t60z7qg.png
‹‹ 1859 1860 1861 1862 1863
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ