Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie dowiedzialam ze moj tata ma adoratorke o.O jakas babka dowiedziala sie ze moja mama zmarla niedawno i neka mojego tate smsami i telefonami :| a to go zaprasza do siebie a to na spacer :O
    Moj tata nie jest oczywiscie zainteresowany ale do baby nie docieraja jasne komunikaty! Powiedzialam tacie zebybdal mi jej nr to ja do niej zadzwonie i jej powiem bo ja w g*wnie nie rzezbie i w bawelne nie owijam! zezloszczony.gif

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mamuśki!
    A co to tutaj za bicie na forum?! :D

    Ja wróciłam z pracy i czuje się podle :( W nocy wyszła mi opryszczka pod nosem :( Najgorsze jest to, że ból aż promieniuje na oko. Poza tym głowa mi pęka i nie mam siły na nic.. Mam nadzieję, że to nie jest zapowiedź choroby :(

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Cześc laski :-D

    Kamliko nikt bardziej od Madzikovy nie mógł cie opamiętać buahahaha :-D ale sie uśmiałam :-D ha ha ha !! mam nadzieję że poczułaś i już jest OK ;-)
    Dzięki MILA :) starałam sie jak mogłam :) hehe ale widzę ze na Ciebie tez mozna liczyć :)

    W ogóle to cześć :)

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 13 lutego 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaai widzę od rana piękne opierdzielanko :) samo zdrowie :)

    MILA, nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3589

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sie ma Madzikovy :-D

    Kamila ta baba ma nasrane we łbie !! jak można !!?? ja podejrzewam ze tata nie umie jej dosadnie powiedziec bo nie wypada czy coś, ale może uda ci się ją trafić gdzieś nom pod blokiem ;-D wiesz ;-D i powiedzieć jej co o tym myślisz !! :-O durna baba :-/

    Kasieńka no to czekamy na wieści kochana :-D


    A ja jutro prenatalne, yupii !!

    130523p8ytjaj7qa.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 12:03

    Jus1985, Kasieńka:), nick nieaktualny, celia, nick nieaktualny, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam zdjęcie usg i znalazłam ankiete od gina co mi M musi wypełnić :-( Jeszcze będę musiała do niego iść :-(

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus a co to za ankieta i czemu twój M ma ją wypełniać?

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)

    Powinnam być na październikowych ale musiałam się tu przywitać :*
    tyle tu znajomych 'twarzy' z wieczornicy :)

    Po raz trzeci witam się na ciążowym wątku i mam ogroooomna nadzieje ze w końcu tu zostanę a nie będę się musiała znowu żegnać...

    nick nieaktualny, celia, Jus1985, nick nieaktualny, MILA, Paulia87, mala_mi, Niebieska, Magda2013 lubią tę wiadomość

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam kolejne z serii glupich pytan :p
    Czy jak lezycie na plecach brzuch wam sie splaszcza? Bo mo tak, nie wiem czy tak powinno byc w ciazy :p

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mi super wiesci! Zycze szczescia!! :)

    mała_mi lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mi gratulacje :D :D :D Na pewno będzie dobrze, dbaj o siebie i Maleństwo :)

    Ruda myślę, że to zupełnie normalne. Mój też się spłaszcza, w końcu to jeszcze nie ten etap, by mocno wystawał. Spłaszcza się, ale nie wklęsa jak kiedyś ;)

    mała_mi, MILA lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 lutego 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ta z pierwszej wizyty ankieta z chorobami genetycznymi w rodzinie głównie. Ja mam swoją a M swoją.

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia pewnie masz racje :p czekam az sie tak calkiem zaokragli :p
    Dzisiaj kolezanka mi powiedziala ze pieknie wygladam, ze kobiety w ciazy sa takie kwiatnace hihi :p

    celia lubi tę wiadomość

  • positive Autorytet
    Postów: 668 1416

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanim tu doczytałam zapomniałam już komu co chciałam napisać??!!!

    Mila super pamiątka z usg... rewelacyjne nagranie a maluszek kochaniutki...

    Jus weź się idiotą nie przejmuj... niektórzy faceci nie czują że będą ojcami dopóki dziecka na ręce nie wezmą... łaski bez ... jeszcze nie wie ile traci... obudzi się później z ręką w nocniku...
    Zdjęcie maluszka śliczne


    widzę że i nie tylko mi prowadząca nie odpowiada... masakra jakaś...

    Ruda mi brzuch też się zmniejsza na leżąco... ale nie zupełnie... najbardziej lubię go dotykać na boku...

    Jus1985, MILA, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Czekamy na Alicję naszą Kruszynkę
    34bw3e3k2fqbxgb6.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy macie tez taaaakie zylaste piersi?? .........

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Positive tez lubie na boku, duZy wtedy jest haha ale na stojaco tez :p
    Madzikovy ja mam zyly ale nie jakos mega, prwnie dlatego ze nie mam duzych piersi :p
    Wczoraj cos byly wieksze i moj przed snem trzynal i nie mow sie nacieszyc ze takie duze sa hahah :p biedny juz taki steskniony za mna :p

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

  • positive Autorytet
    Postów: 668 1416

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i sylka witaj w klubie opryszczkowym... już drugi raz podczas tej ciąży to mam... najpierw dwudniowy mega katar a teraz oprycha się rozgaszcza...

    Czekamy na Alicję naszą Kruszynkę
    34bw3e3k2fqbxgb6.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Positive staram się nie przejmować, ale.... Jakby nie było pierwsza się nie odezwe, ankiete wrzuce mu do skrzynki.
    Madzikowy mam grubych kilka żył na piersiach
    Ruda pamiętaj żeby za mocno nie ściskał Ci piersi bo oksytocyna może zacząć się wydzielać

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus on raczej je sobie w rece trzyma, na szczescie nie masuje bo od tego chyba tez moze nie?
    Jus to Wy nie jestescie po slubie tak? Kurde faceci potrafia akcje robic, czasami zero zrozumienia z ich strony..
    Moj to nie wierzy do konca q te bole porodowe, ze to az tak ze koboeta ciagle krzyczy itd.. To puscilam mu ten filmik :D

    http://dzieci.pl/kat,1033565,opage,3,title,Mezczyzni-tez-chca-rodzic,wid,15654576,wiadomosc.html?smgputicaid=612326
    Sie usmialam ;p

    Jus1985, Lanusia93 lubią tę wiadomość

  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 13 lutego 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 ... Mam nadzieję, że wszystko się ułoży... NA facetów niestety trzeba brać "POPRAWKĘ" ...

    Jus1985, Lanusia93 lubią tę wiadomość

‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ