Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tytana wczoraj zdjelam bo chcialam sprawdzic czy mi nie zniszczyl paznokci i wiecie co? Byly super. Ani cienkie ani nie rozdwojone, wrecz przeciwnie. Takze na bank jeszcze zrobie :)
    Teraz mam tak, ale na drugiej rece inna naklejke i syrenke na malym palcu a nie na kciuku :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/71fb8b3562ce.jpg

    SyHa85, Paulka123, Nelk, paola89, beza_cytrynowa, JRY1984, Domi793, malika89, Betty Boop, hella lubią tę wiadomość

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piękne!!! Hybryda to jest??? Chyba sobie walnę na poprawę humoru :) Np w małe bobaski hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 10:22

    Truskaweczka83, Nelk, Betty Boop lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Nelk Autorytet
    Postów: 300 496

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pazury idę w poniedziałek to może sobie zrobię w małe peniski ;-)
    Te pachwiny mnie wykoncza, no dzisiaj to już napierd... A nie boli :-(

    Kuźwa a tu tyle sprzątania. Muszę się pochwalić bo umrę mąż mi kupił nowy telefonik ależ będę fotki strzelać :-D

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    va5bflw11begdoxu.png
    [link=https://www.suwaczki.com/]w4sqikgn3aemf2xu.png[/link]
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tą rwe dostałam zastrzyki jakieś Milgumum?? Ale powiedziałam lekarce ze jak do poniedziałku nie puści to wtedy pójdę.

    Myślicie że mogę to bezpiecznie brać?

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o takim leku. . ..Nie znajdują mi Google. Tylko Milgamma- i to się zapisuje w ciąży. Jest to preparat witaminowy z grupy B, więc wskazuje pozytywny wpływ na nerwy, a rwa kulszowa to nerw. Moja lekarka mówiła, że są jakieś leki przy rwie, ale nie wiem co miała na myśli dokładnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 10:44

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa hybryda jest na kciuku tylko (tam, gdzie ten efekt syrenki, bo normalnym lakierem sie nie da), reszta zwyklym :)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I doczekalysmy się i my , dzisiaj zaczynamy 27+0 tc (28) , 7 miech 3 trym ! Tak się cieszę :)

    Termin ślubu też już zaklepany :)
    Co do pampersow dady w biedronce widziałam wczoraj były po 13.99, też kupię z różnych firm i zobaczymy co będzie pasowało.

    _cherryLady, JRY1984, malika89, SyHa85, nick nieaktualny, Betty Boop, hella, Nelk, nick nieaktualny, Ninka0111, pigułka, Penelope30, Friend lubią tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Dobra wiadomość z rana- jedzie do mnie wózek Katka :D Ależ mnie ucieszyła ta wiadomość :) To nic, że mam burdel w chałupie przez opóźnienie drzwi i będzie stał na środku sypialni :D

    Ale super! Aż zazdroszczę tez bym chciała na dyliżans dla mojej dzidzi codziennie spoglądać.

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    Jry poprawiłaś mi dziś humor. Muszę wziąć Cię ze sobą na następną wizytę bo mi jak zwykle zabrakło asertywności. A ciśnienie mam zawsze niskie. Po jednej kawie zawsze jestem u niego i wychodziło mi 117/80 112/72 117/77 a ostatnio 106/70 więc chyba dobre?

    Jry a jak Ci wyszła krzywa cukrowa czy jeszcze ie robiłaś?

    Bardzo dobre ciśnienie ;) A jeśli chodzi o krzywą to raz robiłam przed ciążą jak nie mogliśmy zajść i teraz robię w środę oby była dobra bo doktorek znowu będzie miał co gadać he he ;)

    Penelope30 lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanina, tez myślałam o tych lidlowskich pieluchach ale nie znam opinii na ich temat. Dada jest o tyle fajna ze mają te rzepy. Zawsze możesz zajrzeć do pieluszki bo te fitti to tasma, rozerwie sie i d*** do kosza. Z Rossmana tez nie znam opinii. Ale jak ktos coś, to ja chetnie się dowiem czy warto.

    Co do pazurków to nie poszalałaś :P ja tam potrafię każdy miec w innym kolorze. Chociaż juz dawno sobie nie robiłam bo w ciąży strasznie mi lakier śmierdzi.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _cherryLady wrote:
    Jry i bdb!! Ja nie wiem skad tacy lekarze sie biora... niech na swoja dupe patrzy.

    A mi wczoraj pierwszy raz tak spuchly stopy ze kostek nie bylo widac... :P

    O tej dupie też chciałam mu powiedzieć ale się ugryzłam w język he he ;) A kostki też zaczynają mi puchnąć a co najgorsze to dopiero się zacznie ;)

    _cherryLady lubi tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołajkowa66 wrote:
    Ninka, w jakim sklepie są dostępne? No ja szukałam ostatnio i nie znalazłam nigdzie. My z Mają witamy się z Wami ze szpitalnego łóżka, stęsknili się tu są nami no i wiecie ;)
    Co do wagi to ja mam 2,5 kg na plusie, martwiłam się czy nie za mało.

    Oj bidulko masz się z tymi szpitalami... :(

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Nie słyszałam o takim leku. . ..Nie znajdują mi Google. Tylko Milgamma- i to się zapisuje w ciąży. Jest to preparat witaminowy z grupy B, więc wskazuje pozytywny wpływ na nerwy, a rwa kulszowa to nerw. Moja lekarka mówiła, że są jakieś leki przy rwie, ale nie wiem co miała na myśli dokładnie.

    No to może i tak. Bo lekarka tak nabazgrała ze ciężko rozczytać.

    Mówiła że tam są jakieś witaminy itd.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    JRY brawo Ty :)

    Brawo JA :)

    _cherryLady, Penelope30 lubią tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amanina wrote:
    SyHa hybryda jest na kciuku tylko (tam, gdzie ten efekt syrenki, bo normalnym lakierem sie nie da), reszta zwyklym :)

    Jak się nie da? Są juz lakiery z efektem syrenki deni carte sie nazywają.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikołajkowa66 wrote:
    Ninka, w jakim sklepie są dostępne? No ja szukałam ostatnio i nie znalazłam nigdzie. My z Mają witamy się z Wami ze szpitalnego łóżka, stęsknili się tu są nami no i wiecie ;)
    Co do wagi to ja mam 2,5 kg na plusie, martwiłam się czy nie za mało.


    Z tego co widze na necie to w rossmanie sa ale jutro ci powiem fokladnie bo bede w oszolomie zawsze byly w realu a ze teraz to oszolom to moze beda☺

    hchyw1d370r6axb9.png
  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ja korzystałam z pieluch z Lidla i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, że zależy od tego jaką skórę ma dziecko i jak reaguje. Najbardziej maluchowi odpowiadały Huggies, ale już ich nie ma. Przynajmniej ja nie mogę ich znaleźć.

    Dziś byłam na wizycie i lekarz też zwrócił uwagę na wagę, ale powiedział to bardzo delikatnie, więc nie czuję urazy. Mały waży już 1330g i chyba będzie spory :) szyjka sie niestety trochę skróciła, ale tak samo mialam w poprzedniej ciąży i urodziłam w terminie bez zakładania szwu ani pessaru. Widocznie taka moja natura.

    paola89, nick nieaktualny, Betty Boop, hella, nick nieaktualny, JRY1984, Nelk, Ninka0111, oLena31 lubią tę wiadomość

    a55a0765ad.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki,

    Co do pieluszek, to kupujecie rozmiar 1 czy 2 na początek?

    Odnośnie pieluszek z rossmana to niestety, ale słyszalam same negatywne opinie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 11:19

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kata89 wrote:
    Dzień dobry!

    Ja korzystałam z pieluch z Lidla i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo, że zależy od tego jaką skórę ma dziecko i jak reaguje. Najbardziej maluchowi odpowiadały Huggies, ale już ich nie ma. Przynajmniej ja nie mogę ich znaleźć.

    Dziś byłam na wizycie i lekarz też zwrócił uwagę na wagę, ale powiedział to bardzo delikatnie, więc nie czuję urazy. Mały waży już 1330g i chyba będzie spory :) szyjka sie niestety trochę skróciła, ale tak samo mialam w poprzedniej ciąży i urodziłam w terminie bez zakładania szwu ani pessaru. Widocznie taka moja natura.
    A ile przytylas?

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Dziewczynki,

    Co do pieluszek, to kupujecie rozmiar 1 czy 2 na początek?
    Ja kupie paczke 1 (ew potem dokupie) a reszte juz 2 :)

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
‹‹ 1331 1332 1333 1334 1335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ